18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flakka w natarciu

WeedLover • 2017-06-29, 12:54
Chłopak miał szczęście - wygrał życie. Ciekawe tylko co zrobi z nim dalej?

Za źródłem: chłopaka znaleziono nieprzytomnego na ulicy. W kieszeniach miał opakowanie z flakka (stymulant, konkretnie mdpv). Na filmie widzimy moment przebudzenia.

Tak to wygląda drodzy użytkownicy. Niech to będzie przestrogą, ażeby nikt z nas tak nie skończył, lub co gorsza, zasilił dział hard materiałem ze sobą w roli głównej.




Gambi

2017-06-29, 22:56
Najlepszy komentarz.

milanixxx3

2017-06-29, 23:48
TB303 - ale jesteś zj***ny:)

paproch84

2017-06-30, 00:48
Krzywą fazę mu ta babka wkręca.

sensormen

2017-06-30, 00:49
Mógł wziąć jeszcze raz,ale złotą dawkę.Mielibyśmy dwa filmy.

OxY

2017-06-30, 01:47
k***a to nie mdpv tylko flakka jest mieszanka aktywatorów celuzozowych z proszku do prania do tego psychoaktywne z kropli do oczu i na koniec silnie stymulujacy rceptory lek na hiv. pali się gto z marychą, biały proszek. Połączenie alko + prochy. Pisałem dłuższy komentarz ale mi wyj***lo. pie**ole się rozpisywać znowu. Paliłem to, nie jest ciekawie. A-pvp to lajtowy syntetyk w porównaniu tego co rzeźbią w Afryce. W usa dodają leki na padaczkę lub raka. Nie polecam. Ekspert.

arnold777

2017-06-30, 04:44
Do wszystkich pseudoresocjalizatorów:
Jak ch*ja wiesz w temacie to się nie wypowiadaj.
MDPV wcale nie jestnie wiadomo jak groźne. Ot, jeszcze jeden stymulant. Poczytajcie sobie o tym środku na bluelight.
To, co tu widać, to jak dla mnie przedawkowanie w wersji ekstremalnej. Typ musiał kupić to, myślać że to feta czy coś podobnego.
To się dawkuje od 2,5mg do 10-15mg(więcej dla doświadczonych). Typ na filmiku wj***ł tego co najmniej normalną rajze jak na włada (>50mg). Ale raczej połknął bombkę, skoro znaleziono go na ulicy. Raja weszła by mu wcześniej, nie zdąrzyłby na tą ulicę wyjść. Każdy ćpun wie, że połknięte wolniej i słabiej wchodzi, więc zapewne załadował z 200mg na raz. Niech się cieszy, że miał coś w żołądku, bo gdyby wj***ł to na pusty żołądek i zapił, to po ~20-30 min serce by mu stanęło, i choćby się lekarze zesrali, nic by nie pomogło.

Wiewór

2017-06-30, 08:04
Załóżcie się, że jak wyjdzie ze szpitala to pierwsze co zrobi to wypije jakiegoś domestosa czy opie**oli szczurom trutkę z pułapki.

TB303

2017-06-30, 08:29
milanixxx3 napisał/a:

TB303 - ale jesteś zj***ny:)


Wiem, każdy mi to mówi :amused:
kevlarx napisał/a:



Sam siebie zaorałeś


Nie wiem w jakim miejscu, ale ok. Nie moja sprawa, nie interesuje mnie co o tym myślisz ;)

Loki's

2017-06-30, 10:58
"pewne źródło" po ch*ju fest i jeszcze bliski kolega ci to załatwił :D

wst91

2017-06-30, 11:17
TB303 napisał/a:

No i na cholerę takie coś w ogóle ratować? Nie można po prostu pozwolić idiocie zdechnąć? Ktoś kto ćpa jakieś gówno i dodatkowo to przedawkowuje, nie ma prawda żyć między normalnymi ludźmi.





ty nie jesteś od tego, żeby oceniać kto ma prawo żyć, a kto nie.
Pijaka, który rozbije łeb też nie należy ratować, albo sebixa, który zaparkuje samochód na drzewie? Ludzie popełniają błędy i ratować należy każdego.

Tco

2017-06-30, 14:48
No i dobrze j***nemu cpunowi, zostal obdarowany wieczna faza :D Szkoda tylko rodziny , bedzie sie musiala takim smieciem teraz zajmowac prawdopodobnie cale zycie.

TB303

2017-06-30, 15:58
wst91 napisał/a:

ty nie jesteś od tego, żeby oceniać kto ma prawo żyć, a kto nie.


Inaczej byś mówił, gdybyś zobaczył moją piwnicę :krejzi:

Nemenesis

2017-06-30, 18:54
Az mi sie dziwnie zrobiło jak to oglądałem, pamiętam jak ja sie obudziłem po 1,5 mies na OIOMIe (nie z tego samego powodu co pan) i mi przypominali żebym oddychał, te odgłosy kardiomonitoru, i dawali mi cos ze stanem sie dużo nie różniłem od kolesia, ach weź w p*zdu....

Allin23

2017-06-30, 19:17
No widać dokłądnie że on po prostu próbuje rapować a nie tam jakaś flakka. Śniło mu się że był czarny.