18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FLAGI EUROPEJSKIE: MaturaToBzdura.TV odc. #46

~MaturaToBzdura.TV • 2011-09-02, 01:28


Kuba pokazuje gościom programu flagi państw europejskich i zadaje kilka pytań z nimi związanych, np.: Jak nazywa się premier Włoch? Jakie miasto jest stolicą Szkocji?


Zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka naszego nowego programu:http://www.youtube.com/watch?v=ptjRRsm46sc&feature=relmfu

Misza123

2011-09-02, 18:15
k***a, jak dobrze ze wyj***lem z tego kraju w p*zdu, nie da sie patrzec na ludzi ktorzy maja IQ ananasa ...
Ja rozumiem ze ktos nie zna pierwiastkow chemicznych czy tam praw fizyki, ale k***a zeby nie znac flag, no ja Cie pie**ole

Sz...........jk

2011-09-02, 18:34
@isotop

Wilno i Wileńszczyzna jest zamieszkiwana przez spolonizowanych Dziuków, którzy dzisiaj nie utożsamiają się z dzisiejszymi Nowolitwinami... Dzisiejsza Litwa to chłopi ze Żmudzi i Auktosztoci, którzy zachowali język litewski jako język ojczysty.

Ci prawdziwi Litwini, którzy tworzyli WKL podlegali wpływom ruskim, a potem polskim. W związku z tym Dziukowie się spolonizowali, a szlachta auktosztocka zmieniła się w szlachtę polską drogą asymilacji.

Powiem więcej, Żmudź to tylko element dawnego WKL, który całkiem często się buntował.

PS Na Wileńszczyźnie mieszka więcej osób uznających się za Polaków, niż Litwinów...

PinkRose

2011-09-02, 19:53
Misza123 napisał/a:


Ja rozumiem ze ktos nie zna pierwiastkow chemicznych czy tam praw fizyki, ale k***a zeby nie znac flag, no ja Cie pie**ole



Za to ty znasz każdy malunek flagi od Azerbejdżanu po Zimbawe. Według mnie prawa fizyki są bardziej istotne niż jakieś żałosne flagi. Bo na ch*j mi wiedzieć, jaką flagę ma monako, watykan czy inne piździelstwo skoro to nie ma wpływu na moje codzienne życie. Po ch*j mi wiedzieć jaką flagę ma jakaś pipidówa która terytorialnie jest nieraz mniejsza niż jedno nasze województwo skoro i tak nie mam zamiaru tam jechać. A prawa fizyki ? Przydadzą się chociażby wtedy, gdy będziesz jechać samochodem, bo przynajmiej masz świadomość, co się stanie jak pie**olniesz całym impetem w ścianę/ samochód/ inne gówno.

Jan_Paweł_II

2011-09-02, 20:39
Jak można być takim k***a tępym...

Misza123

2011-09-02, 21:58
PinkRose, ale zeby k***a nie znac flagi Chorwacji czy Slowacji gdzie 80 % polakow spedza wakacje, ze Slowacja graniczym to juz by wypadalo wiedziec, z reszty twojej wypowiedzi wynika ze skoro nie znam praw fizyki to oznacza ze rozpedze sie do 190 km/h po czym skrece o 90 stopni nie chamujac ?

Congrim

2011-09-02, 22:17
Do wszystkich, którzy cieszą ryje z "Niemczech":
isotop napisał/a:

głupotą wali na kilometr



Obejrzyjcie sobie jeszcze raz i może wtedy dojrzycie ironię, czy tam żart - zwał jak zwał. No k***a...

Estilio

2011-09-02, 22:27
Co za tępe szlory :(

Suq-Madiq

2011-09-03, 00:57
Tępe czy nie tępe, ta ruda (ruda, nie czerwona) jest zajebista.

sierra

2011-09-03, 02:48
thewhitestar napisał/a:

Dotrwałem do 4 minuty. Tępota tych głupich cip jest tak porażająca że żal oglądać. Szczególnie ta czerwona, pewnie o wiele lepiej by jej poszło gdyby zamiast flag były ku*asy.



mnie to sie wydaje ze zna tylko logo facebooka i to pewnie dlatego ze jest literka choc i tak byla by wstanie pie**olnac ze to finlandia

Aspołeczny krokodyl

2011-09-03, 08:40
jak tak pyta tych debili to przypomniała mi się sytuacja ze szkoły. Geografia do tablicy idzie koleżanka pani wskazuje na Azję i pyta - JAKI TO KONTYNENT.-eee...Rosja!

wertey

2011-09-03, 12:49
I tacy ludzie głosują - ten kraj musi zbankrutować...

spiepszaj_dzbanie

2011-09-03, 15:51
Misza123 napisał/a:

zeby k***a nie znac flagi Chorwacji czy Slowacji gdzie 80 % polakow spedza wakacje


co k***a??? gdzie to wyczytałeś, bo jak w biblii to się nie dziwię

Domeneq

2011-09-03, 17:56
Tak to jest jak się baby całe życie z kuchni nie wypuszcza :|

eboleq

2011-09-03, 20:07
świetnie pokazali jaka przepaśc dzieli młode pokolenie od starszego.

Furki

2011-09-04, 00:34
@up

Nie przesadzaj z tym pokoleniem, w tym programie chyba selekcjonują tych idiotów i tylko ich nagrywają, no bo k***a bez przesady, może ja nie znam aż tak debilnych ludzi, ale k***a nie może ich tyle po tym kraju chodzić.