18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flaga

Lu...........93 • 2013-09-30, 08:11


Tak wygląda teraz amerykańska flaga wbita w powierzchnię księżyca. Wystawiona na bardzo silne promieniowanie Słońca została całkowicie odbarwiona. W tej sytuacji ktoś mógłby pomyśleć, że na Księżyc dotarli tylko francuzi :lol:

Sadko

2013-09-30, 12:25
Flaga na pewno tak nie wygląda ponieważ podczas startu lądownika, gazy wylatujące z dysz przewróciły flagę. Dziękuje za uwagę.

redbaron

2013-09-30, 12:36
Ja nie mam nic do Francuzów. Bogata kultura i sympatyczni ludzie.

ke...........85

2013-09-30, 12:41
Zmieńmy naszą flagę na białą i rozgłaszajmy na całym świecie, że to Polacy wylądowali na księżycu :trollencjusz:

Monio

2013-09-30, 12:41
Jak tak to działa to trzeba tam czarnych wysłać :mrgreen:

Thevenin

2013-09-30, 12:48
Flaga została nasmarowana jakimś woskiem żeby nie opadła od razu, tylko cały czas pokazywała symbol narodu który tam wylądował. Ale za to jest wiele innych niejasności, chociażby takich które pokazują się po przerobieniu niektórych zdjęć ze strony nasa w np. gimpie (rozjaśnienie, gamma)

Sanguinius92

2013-09-30, 12:55
Z tą flagą to jest tak, że w górnej części jest zamocowana sprężyna, dlatego jest efekt takiego "łopotania na wietrze". Gdzieś oglądałem program o lądowaniu i tam jeden z astronautów o tym opowiadał, z tym że niestety nie pamiętam jaki to był program dokładnie.

Co...........oc

2013-09-30, 13:07
na księżycu nigdy nie było ludzi zrozumiano ?

milosciprzyjazn

2013-09-30, 13:54
k***a, ludzie , na serio wydaje wam się, że amerykanie byliby na tyle tępi, aby wysłać człowieka na księżyc i nie wiedzieli, że normalna 'ziemska' flaga zwisałaby tam niczym kawałek szmaty? Chyba oczywiste jest to, że chcieli aby symbol ich narodu dumnie sterczał, niczym powiewająca flaga - po prostu przygotowali specjalną flagę i tyle.
Jeżeli amerykanie chcieliby zrobić was (i cały świat) w ch*ja z lotem na księżyc, to zrobiliby to tak że nawet nie pisnęlibyście słówkiem czy pytaniem i nie podważali tego. Dlatego polecam wam włożyć te swoje chore spiski i podejrzenia na odpowiednią półkę pomiędzy starym testamentem, a wybuchową brzozą w Smoleńsku i legendą o smoku wawelskim.

Pozdrawiam

Leginek

2013-09-30, 14:25
Nie żeby coś ale z tego co mi wiadomo to flaga została wbita za słabo i podczas startu lądownika, podmuch silników ją przewrócił. A co do teorii powiewania, że brak grawitacji to jest słaba. Grawitacji brak ale "wbita w ziemię" rura która ja trzymała, powoli wytracała jej energię

Amidra

2013-09-30, 14:31
Gdyby amerykanie nie wylądowali na księżycu, to głównym sprzymierzeńcem tej teorii spiskowej byliby ruscy. Oni jednak nie zaprzeczają.

Ruchacz_Dmuchacz

2013-09-30, 14:49
Z tego co wiem, to nie udało się wbić flagi wystarczająco mocno i kiedy odlatywali, siła podmuchu tego czegoś czym przylecieli ją po prostu przewróciła.

milosciprzyjazn

2013-09-30, 15:04
Nie wiem czy ktoś o tym jeszcze tu wspominał, ale z tego co czytałem flaga została wbita w ziemię zbyt słabo i podczas startowania siła energii podmuchu ją przewróciła .

pi...........ja

2013-09-30, 15:24
Bo to nie musi być akurat ta pierwsza flaga. Może to z następnych misji, gdzie były już pewnie używane flagi made in china. A może jeszcze prościej, uczestnicy następnych misji podnieśli ją i postawili.

Co...........oc

2013-09-30, 15:49
aha, czyli amerykanie byli na księżycu taaa ?
a wiecie że nasa oficjalnie przyznała się że na oryginalna taśmę z nagraniem lotu na księżyc nagrali przypadkowo coś innego :) ?
po ch*ju fest!