18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fitna - Holandia wobec islamu

SzpaneRR • 2013-04-17, 14:25
"Przygotujcie się przeciw nim, ile możecie oddziałów konnicy, by siać terror, by siać terror w sercach wrogów allaha i waszych."

Film holenderskiego polityka (Geert Wilders) wyrażający jego opinię o islamie i obecności szmatogłowych w kulturze europejskiej.




Szukałem. Nie było. Aż dziw.

Blade ziele

2013-04-17, 14:54
Mieszkam w Holandi. W p*zdu muzułmanów, w telewizji gadają, że holenderskie dzieci przechodzą na islam głownie dzięki swym marokańskim kolegom po czym werbują ich na wojnę w syrii. Tak, o tym się mówi. Na osiedlu gdzie mieszkam, do sklepów gdzie chodzę spotykam pełno muzułmanów, ba, w pracy mam samych muzułmanów (choć szefowie opowiadają się po stronie ateizmu - tacy cywilizowani ludzie, sami źle mówią o islamie i twierdzą, że imperium ottomańskie nic dobrego nie zrobiło) ale trzeba przyznać, że są ch*ja plagą tutaj. Przejmują powoli osiedla, mnożą się jak mrówki. Matrony z gromadami dzieci łażą. Mają tu ch*je meczety dwa w okolicy. Są silni bo są zjednoczeni i mają duże rodziny. I to prawda, że Europie grozi wyparcie białych.
W Noordwijku, holenderskim mieście snobów, które długo pozostawało białe mają już swoje osiedle. Mam znajomego z Francji który był jedynym białym w 25 osobowej klasie.
Źle się dzieje.

Yasiu99

2013-04-17, 15:05
@up
Możesz być pewien że chociaż w twoim rodzinnym kraju tak nie będzie :P

Mr.Drwalu

2013-04-17, 15:17
@Yasiu99

Stuknij się w łeb albo wyjdź na zewnątrz. :facepalm2:
Zabrzmiało to tak jakbyś po cichu liczył na "dresiarzy" lub "skinhead'ów". Było, minęło, rozglądnij się wokół swojej dziupli ile już bombogłowych ma założone w PL kebaby/hotele/restauracje/kioski. Tylko kwestia czasu jak wyjdą na ulicę ze swoją chorą religią. :-?

Blade ziele

2013-04-17, 16:42
Skoro jesteśmy w Multi-Europie to dla nas też są potencjalnym zagrożeniem. Pamiętacie filmik tego sadola co był w Brukseli ale dał dupy bo po ang dobrze nie mówił? Ten koleś mu powiedział, że tak teraz wygląda Europa. To co najgorsze to geje mają swoje prawa w Polsce, Transa mamy w rządzie(ja tego nie rozumiem...), niedługo nawet to, że jesteś katolikiem (ja nie jestem ale uważam, że ta religia nas ocaliła w przeszłości) będzie uważane za złe, ba, już tak jest. Jesteśmy szulfladkowani i zobaczycie, że ciapate ch*je i do nas dotrą i prawa swoje mieć będą...

Hangman108

2013-04-17, 16:49
@up Trans jest w sejmie, a nie w rządzie, a religia katolicka byłaby takim samym ch*jstwem jak islam, gdyby europejczycy byli takimi samymi niewolnikami zabobonu, jak ciapaki.

Yasiu99

2013-04-17, 18:11
@Drwalu

W mojej okolicy nie ma ŻADNEGO. Nie wiem jak w siedlcach ale w promieniu 40km nie mam ani jednego koranomózgiego.