18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Firma Coold steel i ich chlubne produkty SRK i Great Sword

DR_DRE • 2011-12-24, 14:30
Witam, był ostatnio nóż firmy coold steel tanto jednostek specjalynch, to teraz będzie najsłynniejszy produkt ich firmy tj SRK, używany przez odziały navy seals, którego sam jestem użytkownikiem od kilku lat, i owszem można rąbać ciąć przecinać metal i drewno, nawet się goliłem... blizny nosze do dziś ;) Ogólnie mankamentem tego noża w wersji AUS8 jest teflonowa powłoka działająca przeciwko rdzy itp, zdziera sie bardzo szybko, jak chcecie kupić poszukajcie starszej wersji, miała powłokę z jakiejś tam żywicy i była nie do zdarcia, i jeżeli rękojeść się wam poluzuje od rąbania czy rzucania w swojego murzyna to w szczelinę wpuścicie klej i będzie okej ;)
Oto recenzja/reklama SRK:


Recenzje to mają "mistrzowskie" ;)


I dla chętnych recenzja miecza dwuręcznego ich firmy ;)


resztę tzn cała game ich różnorakich produktów znajdziecie na utube.

GnOmen

2011-12-25, 04:24
Te pieprzone noże są robione w taiwanie, ja całe USA.

Diesel9.1

2011-12-25, 09:50
ja pie**ole, na ch*j komuś miecz ze średniowiecza? jako wyposażenie żołnierza obok karabinu i granatów? btw. mój Fiskars jest i tak od nich lepszy sto razy...

Ra...........or

2011-12-25, 10:28
Jak to jest w polskim prawie z takim nożem? Można przy sobie nosić, czy tylko w domu trzymać "dla celów kolekcjonerskich"?

mateuni007

2011-12-25, 10:31
testerzy sa zajebisci :D full profeska i kamienne twarze

bhold3

2011-12-25, 11:36
Tem miecz to w sam raz dla gostka ze skyrima :D

swiety_mikolaj

2011-12-25, 11:40
wow mozna pociac sznurki wbic ostrze w drzwi samochodu no i ? po ch*j ? sie pytam ? a ten miecz to joz wogole jakas bzdura

Lumpy1

2011-12-25, 11:40
mam GI TANTO tej firmy:)
swietny nóż na niedzwiedzia :D
noże nie do zaj***nia :)

agnastos

2011-12-25, 12:12
Taki miecz od ręki kupi hardkorowy koksu, żeby mógł siekać wieprzowinę na stejki :D Panowie zaprezentowali jak doskonale się do tego nadaję :D

RadzioC

2011-12-25, 12:22
ciekaw jestem ile ostrzy niszczą na nakręceniu jednej recenzji.

DR_DRE

2011-12-25, 12:39
@Raynor jest tak, że kose o ostrzu do 15cm (czyli idealnie na wymiar SRK) możesz mieć przy sobie, dłuższe ostrza są zaliczane do broni której nie możesz mieć, ale nie wiem bo miała wchodzić ustawa która miała zaostrzyć zasady noży które można mieć przy sobie, a gatunek noży SRK to finka czyli rodzaj którymi harcerze się posługiwali. A ich broń jest produkowana w Japonii, szczególnie stal, więc nie pie**olcie :)


@swiety_mikolaj np SRK (Survival-Rescue-Knive) używają go chyba jeszcze jednostki do ratowania ludzi gdzie przecinanie blachy może się przydać czasami, poza tym ten nóż jest przede wszystkim DO SURVIVALU, jest po prostu idealny do tego, dlatego można nim rąbać ciąć ciało liny kości i się golić.

D4ron

2011-12-25, 12:55
Raynor,
tak jak kolega wyżej napisał. A ustawa o której wspomina przygotowywana jest z myślą o Euro 2012 i w założeniu ma uniemożliwić posiadanie przy sobie niczego większego niż scyzoryk na ryby *z pewnymi wyjątkami.

avalanch

2011-12-25, 13:16
k***a zaj***li(tylko jak) Geralta i chwalą się jego mieczem wielka mi firma

Alonso

2011-12-25, 13:26
Buty ładnie wypełnione mięsem - dla lepszego efektu (test miecza 2 ręcznego)

Din

2011-12-25, 13:54
Najbardziej spodobało mi się kiedy ten pan podciągał się na tym mieczu. Zamiast pokazać jak z nim schodzi to pokazują go już w następnym ujęciu, przez jedną sekundę dzierżącego miecz w jednym ręku - że niby wszystko jest ok i wcale się nie wygiął ;-) . Widząc tematy tego pokroju coraz częściej przychodzi mi na myśl słówko "viral marketing".

teken

2011-12-25, 15:07
ciekawe, czy robili później grila :D