18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filmy z lektorem

sweetie69 • 2012-07-20, 19:01
Prawda o ludziach oglądających filmy z lektorem :-)


ziu2

2012-07-20, 19:10
Mam wrażenie, że ten człowiek cierpi na nadmiar wolnego czasu.

SkuadakMenela

2012-07-20, 19:15
Lektorzy są zajebiści. To po pierwsze. Po drugie nie każdy zna języki. Po trzecie nie każdy lubi się gapić w napisy. Idąc jego* tokiem rozumowania: Ty nie oglądasz swojego aktora, tylko napisy. Dziękuję dobranoc.

~Bambi~

2012-07-20, 19:24
Proponowałbym zbiorczy na tego typu serie.

Pater patriae

2012-07-20, 19:30
Ci j***ni vlogerzy to jakaś plaga, pokolenie internetu przekonane, że na wszystkim się zna i teraz będzie przekazywać swoją mądrość innym użytkownikom...

TrooperBR

2012-07-20, 19:30
Cytat:

Ty nie oglądasz swojego aktora, tylko napisy. Dziękuję dobranoc.



stąd też mowa o nauce angielskiego.
do u speak it?

Pa...........an

2012-07-20, 19:34
Sam jestem zwolennikiem napisów przy filmach, ale facet pie**oli głupoty...

* Lektor nie przeszkadza dopóki nie ma go w filmach gangsterskich, ewentualnie takich w których jest mocny język - jak wiemy takie produkcje są cholernie słabo tłumaczone (w nordę j***ny brak przekleństw).

* Nie trzeba k***a znać języków obcych jeśli się nie rusza dupy i siedzi we własnym kraju. Nie trzeba też ograniczać się do samych napisów lub lektora - obecnie w telewizjach i na dvd mamy najczęściej wolną rękę w kwestii tego w jakiej wersji film obejrzeć.

* Niektórzy mają słaby wzrok i nie nadążą czytając napisy, pogubią się lub nie skupią na wydarzeniach na ekranie.

* Lektor nie umniejsza gry aktorskiej. Czy k***a Brando w "Ojcu Chrzestnym" gra gorzej w wersji z lektorem?


Myślałem, że gość jakoś inteligentnie pociśnie polskich lektorów, a on pie**oli trzy po trzy... Po ch*j ja piwo dałem... :roll:









btw.
Skoro facio nie ma kłopotów ze wzrokiem to po ch*j mu te okulary na nosie? Czy po to, by wyglądać bardziej gejowsko? (białe oprawki = +10 do ciotowatości).
:samoboj:

Kryn3k

2012-07-20, 19:36
pie**oli jak potłuczony

Fa...........um

2012-07-20, 19:44
Co on k***a gada? Chyba musi zmienić dilera.

bo...........ę

2012-07-20, 20:15
Pan Kapitan tak pie**oli, bo nie nadąża za napisami! :P

Ty...........ta

2012-07-20, 20:15
Koleś gada tak tylko na potrzeby filmików , a wy się tu sracie jak on tak może mówić . Lepiej pooglądajcie jego pierwszy czy tam 2 filmik wygląda na nieżle zjaranego :P

MrWicked

2012-07-20, 20:30
Pomimo że sam preferuję filmy z napisami to specjalnie na rzecz tego filmu stanę za osobami z lektorem. Wiem, że filmiki które on montuje są prawdopodobnie mają na celu podpuszczenie ludzi i właśnie to robię, ale k***a mać na litość boską jak można wyzywać innych od inwalidów skoro samemu się ma taki ryj. Nienawidzę takiego typu cwaniactwa a ten pok***ieniec wszystko co sam lubi stawia w zamkniętej grupie rzeczy "fajnych i cool" jak białe ciotowate oprawki, a całą resztę wyrzuca do szuflady z napisem "idioci". O tym że każdy ma inny gust powinna być osobna plakietka do każdej pary tych okularów, bo nie mogę oprzeć się wrażeniu że są one elementem wspólnym dla frajerów.

RaScad

2012-07-20, 20:33
Angielski? Znam i rozumiem co mówią w filmach.
Niemiecki? Nie znam, a za napisami czasami nie nadążam, bo są za szybko puszczane, lektor pomocny, bo chcę oglądać film, a nie j***ne napisy.
Francuski? Nie znam, a z resztą jak wyżej.
Hindi?? Ni ch*ja go nie rozumiem....
Hiszpański? Czasami coś zrozumiem, ale rzadko...
Włoski? To samo co hiszpański....
Chiński, Japoński, arabski... Co, ja mam, k***a, znać te wszystkie języki??

Czyli mam oglądać filmy w oryginale, bo tak jest zajebiście? Napisy też są zajebiste, bo to nie lektor? Ten gościu to zwykły debil i napinacz i chce szumu tylko narobić. Ale i tak są ludzie co myślą tak naprawdę... Poza tym po ch*j iść do kina na film z lektorem jak i tak są seansy z napisami?? Nikt nikogo nie zmusza, ale pseudo kinomaniacy co to wszystko chcą w oryginale, ewentualnie z napisami, będą i tak pie**olić swoje... ch*j wam na twarz!

bolerro

2012-07-20, 22:10
TrooperBR napisał/a:



stąd też mowa o nauce angielskiego.
do u speak it?


English Motherfucker, do you speak it?
I weź oglądaj ten film z lektorem... :idzwch*j:

syriusz123

2012-07-20, 22:15
ale ma pedalskie okulary...