18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filmy kontra życie

Keegen • 2013-04-27, 22:57
Porównanie filmów i zycia :D
Enjoy !

Dobrutro

2013-04-28, 10:35
Keegen napisał/a:



Coś Ci to nazwisko mówi ? Louis de Funès ?



Pochodził i tak z Hiszpanii mimo, że jest znany z francuskich filmów. :P

Philipek

2013-04-28, 11:41
Keegen napisał/a:



Coś Ci to nazwisko mówi ? Louis de Funès ? Albo chociaż Jean Reno ?

A takie tytuły jak Taxi, 13 dzielnica, Nietykalni czy inne Asterix i Obelix ?



z tych filmow jedynie Nietykalni jest dobry (powiedzial bym nawet, ze mega zajebisty), ale wyjatek potwierdza regule. Francuskie filmy sa tandetne.

damned777

2013-04-28, 13:17
Francuzi pokazują najgorsze filmy...?
A Polacy co?

iHadToGo

2013-04-28, 14:05
Keegen napisał/a:



Coś Ci to nazwisko mówi ? Louis de Funès ? Albo chociaż Jean Reno ?

A takie tytuły jak Taxi, 13 dzielnica, Nietykalni czy inne Asterix i Obelix ?





Z Nietykalni pojechałeś po bandzie.
Są tylko jedni prawdziwi nietykalni, z Kevinem Costnerem, a nie z jakimiś asfaltami, których w filmie pokazali jako biedaków. W rzeczywistość wiadomo jak jest we Francji z zasiłkami...

KaOeNDeI

2013-04-28, 16:19
jeśli chodzi o francuskie kino to zdecydowanie nie można ominąć takiego tytułu jak "La Haine" ;)

Zaethrael

2013-04-28, 19:43
Keegen napisał/a:



Coś Ci to nazwisko mówi ? Louis de Funès ? Albo chociaż Jean Reno ?

A takie tytuły jak Taxi, 13 dzielnica, Nietykalni czy inne Asterix i Obelix ?



Cóż... nie były to filmy najwyższych lotów. Może też nie najgorsze.. ale takie obejrzeć i podziękować. Na pewno nie ma się czym zachwycać. Chociaż nie, same gówna żeś przytoczył.

Keegen

2013-04-28, 21:14
Cytat:

Cóż... nie były to filmy najwyższych lotów. Może też nie najgorsze.. ale takie obejrzeć i podziękować. Na pewno nie ma się czym zachwycać. Chociaż nie, same gówna żeś przytoczył.



Przytoczyłem to, co jest w miarę znane..

kooloo

2013-04-28, 21:57
Chcecie dobry francuski film , to może "Nienawiść" (nie znam orginalnego tytułu)

ziutek11113

2013-04-29, 01:43
Ale sie nawymienialiście, pie**olicie głupoty że francuskie kino to dno, jak ktos chce to moge podrzucic kilka tytulów :)

YoogiGoogi

2013-04-29, 08:40
Jasieq napisał/a:

Francuzi produkują ch*jowe filmy.



za to polskie filmy są zajebiste, co nie?

tataPszemka napisał/a:

kwejk na sadolu :(



chyba pomyliłeś tematy

FanatiCS napisał/a:

Jak ja nie lubię tego j***nego języka.



takie życie, Francuzi mają to do siebie, że angielskiego ni ch*ja sie nie nauczą

greyeah napisał/a:

Spoiler Gry o Tron!



wiem, że do Twój drugi post, ale na przyszłość najpierw pomyśl, a potem coś napisz zamiast zaśmiecać komentarze

Zwiastun

2013-04-29, 14:17
Jasieq napisał/a:



Taxi strasznie zwymyślane - ch*jowe. 13 dzielnica to samo. Nietykalych nie znam (ale pewnie ch*jowe), Asterixem i Obelixem jarałem się jak byłem mały. Francuzi teraz nie umieją nic nakręcić - tak jak w Polsce.



Ciebie poj***ło. 13 dzielnica to bardzo fajny smaczek dla fanów ,,gatunku", ale Nietykalni to skala światowa, biorąc pod uwagę widzów, nagrody, recenzje, oceny i historię. A ktoś tam się powoływał na Jeana Reno, aktor zajebisty, za Leona Zawodowca zawsze będzie w elicie, ale co on k***a ma wspólnego z ,,produkcją" filmów.