18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filmik z Yt

Gherkins • 2015-03-24, 18:54
Mniej więcej rok temu ten filmik trafił na youtuba. Nie wiem czy to fake czy nie(w zasadzie może go widziałem na sadisticu albo innej stronie) ale w ostatnim czasie zaczęto wysyłać karty mobilizacyjne.



I żeby nie było, że było, filmik został skasowany z youtuba :?:

Greku91

2015-03-24, 20:32
Przykro mi, ale muszę was rozczarować, jest to replika mobilizacji z II WŚ. która była dodana do pudełkowych egzemplarzy gry ENEMY FRONT.

Dziękuję, dobranoc!

wudun

2015-03-24, 20:34
Nie będziecie walczyć? Co niby zrobicie? Po ogłoszeniu mobilizacji pierwsze co zrobią to zamkną granicę. Nie stawisz się osobiście osobiście to doprowadzą ciebie. Przynajmniej trzy razy dziennie będziesz trzepany na punktach kontrolnych. Takich fifa uefa szybko wyłapią tyko wtedy będziecie w dupie. Zamiast trafić do jednostek macierzystych traficie do takich pokroju JW 1370. Tam wasz szybko posłuszeństwa nauczą;D Po miesiącu będziecie automatami które potrafią odpowiadać tylko "ROZKAZ";D

garota

2015-03-24, 20:36
Ludzie!! Jak jebnie to jebnie na ch*j drążyć temat. I tak niewiele możemy zrobić poza sp***alaniem albo ginięciem.

nopel

2015-03-24, 20:38
Żadnej wojny nie będzie, podjudzacie atmosfere bez sensu.
Na miejscu litwy bym się bał. Ale my jesteśmy bezpieczni.

sosikhehe

2015-03-24, 20:41
trabus napisał/a:

Tu nie chodzi o bronienie urzędasów. To jest nasza ziemia.


Nasza ziemia...
Lasy k***a nawet chcieli sprzedać, a pokłady gazu tusk sprzedał za 1% wartości. W 2016 unia przyjedzie do nas i na legalu sobie ziemie kupią. Ale się niemcy obłowią na Dolnym Śląsku ohohoho
Oto dzisiejsze "nasz kraj, nasza ziemia"
pozdro

VanHelsingPL

2015-03-24, 20:44
Co za debile, walczyć za ideały rodem średniowiecza. Za co ja mam walczyć niby, żaden "patriota" nie potrafi racjonalnie odpowiedzieć za co chce walczyć. Polska to tylko nazwa, historia to przeszłość, historia jeść mi nie da, nie zapewni mi przyszłości. Być wzmianką na cmentarzu że zginąłem za kawałek ziemi na wielkim globie bo jakiemuś pajacowi zachciało się wojny? Dobre sobie.

wudun

2015-03-24, 20:47
Ver0 napisał/a:

Nie mogę się doczekać aż po mnie przyjdą :)



I co zrobisz? Ty myślisz że kto przyjdzie? Przyjdzie trzech panów z czego jeden z prawem użycia broni.

Vadim

2015-03-24, 20:50
wudun napisał/a:

Nie będziecie walczyć? Co niby zrobicie? Po ogłoszeniu mobilizacji pierwsze co zrobią to zamkną granicę. Nie stawisz się osobiście osobiście to doprowadzą ciebie. Przynajmniej trzy razy dziennie będziesz trzepany na punktach kontrolnych. Takich fifa uefa szybko wyłapią tyko wtedy będziecie w dupie. Zamiast trafić do jednostek macierzystych traficie do takich pokroju JW 1370. Tam wasz szybko posłuszeństwa nauczą;D Po miesiącu będziecie automatami które potrafią odpowiadać tylko "ROZKAZ";D



W takim wypadku przy pierwszej okazji, gdy dostane broń będę strzelał w 50 letnich januszów alkoholików którzy niby będą wydawać mi rozkazy. Później sobie w głowę.

pejcznaniuejcz666

2015-03-24, 20:53
na bank to jest fragment filmu instruktażowego na wypadek apokalipsy zombie. przyrzekam.

KOLABORACJONISTA

2015-03-24, 21:05
Vadim napisał/a:

W takim wypadku przy pierwszej okazji, gdy dostane broń będę strzelał w 50 letnich januszów alkoholików którzy niby będą wydawać mi rozkazy. Później sobie w głowę.


Ukończyłeś chociaż liceum? Być zgarniętym na mobilizacji tylko po to żeby próbować zamordować nieznajomych oficerów i popełnić samobójstwo. Genialne. Pomijając chorą nienawiść to zgaduję, że nie masz pojęcia, co to rodzina.

ch...........ox

2015-03-24, 21:11
wudun napisał/a:

Nie będziecie walczyć? Co niby zrobicie? Po ogłoszeniu mobilizacji pierwsze co zrobią to zamkną granicę. Nie stawisz się osobiście osobiście to doprowadzą ciebie. Przynajmniej trzy razy dziennie będziesz trzepany na punktach kontrolnych. Takich fifa uefa szybko wyłapią tyko wtedy będziecie w dupie. Zamiast trafić do jednostek macierzystych traficie do takich pokroju JW 1370. Tam wasz szybko posłuszeństwa nauczą;D Po miesiącu będziecie automatami które potrafią odpowiadać tylko "ROZKAZ";D



Najpierw to będą musieli jakoś uzbierać żołdaków aby te punkty kontrolne zapełnić. Nie mówiąc już o tych, którzy będą mieli bronić kraju.

Byłem w wojsku, swoje odj***łem. W dupie miałem rozkazy, straszyć straszyli, jedynie parę miechów "oficjalnie" nie byłem w domu, później się odpie**olili.
Była możliwość być nadterminowym, powiedziałem że to pie**olę i wracam do cywila.

Inni zostali, jak na tamte czasy 2000zł to było w ch*j dużo, obowiązków prawie żadnych, a już na pewno nie wymagających nie wiadomo jakich kwalifikacji.
Różnego rodzaju przywileje, dodatki, zapomogi - no k***a za coś trepy i termity te pieniądze biorą. Więc ja jako cywili mam to w dupie i niech w końcu na coś się przydadzą i chronią ten kraj.

Niestety większość sp***oli nawet z koszar, nie mówiąc o tym że w wielu jednostkach warty pełnią... firmy ochroniarskie.

KOLABORACJONISTA

2015-03-24, 21:18
chwastox napisał/a:



Najpierw to będą musieli jakoś uzbierać żołdaków aby te punkty kontrolne zapełnić. Nie mówiąc już o tych, którzy będą mieli bronić kraju.

Byłem w wojsku, swoje odj***łem. W dupie miałem rozkazy, straszyć straszyli, jedynie parę miechów "oficjalnie" nie byłem w domu, później się odpie**olili.
Była możliwość być nadterminowym, powiedziałem że to pie**olę i wracam do cywila.

Inni zostali, jak na tamte czasy 2000zł to było w ch*j dużo, obowiązków prawie żadnych, a już na pewno nie wymagających nie wiadomo jakich kwalifikacji.
Różnego rodzaju przywileje, dodatki, zapomogi - no k***a za coś trepy i termity te pieniądze biorą. Więc ja jako cywili mam to w dupie i niech w końcu na coś się przydadzą i chronią ten kraj.

Niestety większość sp***oli nawet z koszar, nie mówiąc o tym że w wielu jednostkach warty pełnią... firmy ochroniarskie.


Zaraz zaraz, narzekasz na ch*jowe i rzadkie obowiązki niewymagające kwalifikacji i że przydatność żołnierzy powinna sprowadzać się do "chronienia kraju" a zaraz potem że to firmy ochroniarskie, a nie żołnierze, parają się tą ch*jową i niewymagającą kwalifikacji pracą. Dat logic! :lol:

GejRadar

2015-03-24, 21:18
k***a mać Ludzie
Nie bronisz państwa jako tako i rządzących tylko k***a min swoją żonę/dziewczynę, żeby nie została zgwałcona przez skośnookiego kacapa.

wudun

2015-03-24, 21:28
Nie będziecie bronić? OK. Teraz powiem wam jaka będzie wasza przyszłość.
Powiedzmy że przegramy z putinem. Powstanie marionetkowy rząd który pierwsze co zrobi to wystąpi z UE i z NATO. Wasza obecność na zachodzie stanie się zbędna. zaraz zaczną się wydalenia do Polski. Tylko tutaj będzie trochę inaczej. Pobór będzie jak za komuny. Będziesz się stawiał to znikniesz( jeżeli trafisz na listę stanowiących zagrożenie to znikniesz na pewno)

Po kilku latach putin zaatakuje zachód i wtedy nie będziesz walczył za Polske tylko za putina.