18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film w negatywie

Anal_Intruder_69 • 2024-04-22, 18:23
Akcja z RPA.


Murzyni dziękują swoim chlebodawcom za możliwość pracy zarobkowej.

turor

2024-04-22, 18:44
To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest a naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami

— Donald Tusk.

gorol77

2024-04-22, 19:24
małpy są inteligentnymi zwierzętami a to jest inerimbelicyzm

imgurek500

2024-04-22, 20:34
Odwrotny cyrk! Lew chwycił za bat i okłada tresera!

Black_Hole

2024-04-22, 20:44
turor napisał/a:

To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest a naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami
— Donald Tusk.



tuska nienawidze ale ma racje od 11 lat mieszkam w De i multikulturowość jest ciekawa, mozna r*chac dupy z całego swiata a nie tylko polskie naburmuszone kobyły i oksany z hivem.

Fl1nt

2024-04-22, 20:59
nie możemy mieć nic za złe czarnemu bo to jego pierwsze spotkanie z cywilizacją

Bul_od_bytu

2024-04-22, 21:13
Najlepsze jest to, że jak białasy wyjadą z RPA to małpoludy zaczną się zjadać nawzajem bo uprawą roli zajmowali się afrykanerzy. Te zwierzęta szczyt swojej cywilizacji osiągnęły budując wodzowi domek z gówna i gliny, a za "białej okupacji" mieli program kosmiczny i broń jądrową :D

tomnbb

2024-04-22, 21:24
Biali tracą instynkt - kiedyś chodzili że sztucerem i rewolwerem - teraz lewactwo mówi im, że nie wolno

majeńka

2024-04-22, 21:33
Bul_od_bytu napisał/a:

Najlepsze jest to, że jak białasy wyjadą z RPA to małpoludy zaczną się zjadać nawzajem bo uprawą roli zajmowali się afrykanerzy. Te zwierzęta szczyt swojej cywilizacji osiągnęły budując wodzowi domek z gówna i gliny, a za "białej okupacji" mieli program kosmiczny i broń jądrową

Już jest apartheid, masowe gwałty, prześladowania białych.

Do niedawna w RPA było sporo porządnych ludzi, tak wśród murzynów jak i bladych, ale obecnie jest tam kraj BLMów. Kto może, stamtąd ucieka. I biali jeszcze mają dokąd, porządni czarni już nie za bardzo.

szwarc_one

2024-04-22, 22:22
Ja pie**ole role się odwróciły w pare dekad diametralnie.

HermanVonSztolc

2024-04-22, 22:35
A na hui ci Duńczycy czy tam inni Holendrzy siedzą w tej Afryce?

ojcieckogut

2024-04-22, 23:39
HermanVonSztolc to nie są ani Duńczycy ani Holendrzy. To biali obywatele RPA którzy mieszkają tam od tak dawna są w swoim kraju i nie mają innego. To jest 6 albo 7 pokolenie.
Z całym szacunkiem, ale ile ty znasz poprzedzających Cię pokoleń Polaków? Może twój prapraziad był niemcem i równie dobrze taki afrykaner powiedzieć do Ciebie - a po co ty szwabie siedzisz w Polsce?

TwójCzarnyPan

2024-04-23, 02:26
Sadole widzę smutni, że role się odwróciły. Ale taka jest naturalna kolej rzeczy, wielu czarnych wzięło odwet za lata upokorzeń.

Bul_od_bytu

2024-04-23, 08:52
TwójCzarnyPan napisał/a:

Sadole widzę smutni, że role się odwróciły. Ale taka jest naturalna kolej rzeczy, wielu czarnych wzięło odwet za lata upokorzeń.



Raczej im to zwisa. Po prostu przykro się patrzy jak dorobek cywilizacyjny białego człowieka zostaje zniszczony przez antropomorfizowane zwierzęta, którym jakiś szaleniec dał władzę