18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film reklamowy motocykli WSK z epoki

Czokoboom • 2015-06-04, 00:18
Film reklamowy motocykli WSK :-D
z jakiego roku pochodzi to nie wiem.. (Pewnie mnie na świecie nie było)
Informacja: filmik nie jest w żaden sposób drastyczny czy też szokujący
Nie hejtujcie mnie plz :idzwch*j:

robur69

2015-06-04, 00:35
Pojade swiezoscia... gimby nie znaja, ale moje kolano jak najbardziej :mrgreen:

favi_fav

2015-06-04, 00:41
Nie no, w tych czasach, których nie produkujemy prawie niczego - dobra taka nutka patriotyzmu, ale..
Coś ci się nie poj***ło? Co to k***a tu robi?

@robur69 do tej pory mam bliznę na łydce jak nie wyrobiłem na łagodnym zakręcie, a po glebie nie miałem siły podnieść motocykla. Już nie pamiętam co czy rura, czy silnik dobrze przysmażył. A gnojem byłem wtedy takim, że na czyimś "góralu" - jajami na ramie - a stopami i tak nie dosięgałem ziemi :D

Darex

2015-06-04, 00:54
Ta muzyczka to tak oryginalnie lekko kwaśna była ? Trochę jak Poradnik Uśmiechu

Putis

2015-06-04, 02:32
pie**olony komunizm.. a być może teraz zamiast Yamaha R1 mielibyśmy WSK R1 :( kto wie

W............R.

2015-06-04, 04:22
@up Nie tyle pie**olony komunizm, co pie**olony sowietyzm. Przecież my byliśmy państwem kolonialnym w strefie wpływów ZSRR. Nie byliśmy państwem w pełni suwerennym. Wyobraź sobie metaforę: czarny niewolnik zaczyna uprawiać własny ogródek, żeby mieć pyszne warzywa. Biały pan na pewno nie dopuści, żeby warzywa czarnego niewolnika były lepsze od tego, co sam ma na stole, więc albo mu warzywa odbierze albo każe zniszczyć i zlikwidować ogródek.

Tak właśnie działało polskie państwo w czasach komunizmu. Dziwi mnie, że jeszcze żaden nasz parlament nie ogłosił, że Polska nie była wtedy suwerenna i nie odciął się od różnych kwestii.

Putis

2015-06-04, 05:30
W.S.N.R. napisał/a:

@up Nie tyle pie**olony komunizm, co pie**olony sowietyzm. Przecież my byliśmy państwem kolonialnym w strefie wpływów ZSRR. Nie byliśmy państwem w pełni suwerennym. Wyobraź sobie metaforę: czarny niewolnik zaczyna uprawiać własny ogródek, żeby mieć pyszne warzywa. Biały pan na pewno nie dopuści, żeby warzywa czarnego niewolnika były lepsze od tego, co sam ma na stole, więc albo mu warzywa odbierze albo każe zniszczyć i zlikwidować ogródek.

Tak właśnie działało polskie państwo w czasach komunizmu. Dziwi mnie, że jeszcze żaden nasz parlament nie ogłosił, że Polska nie była wtedy suwerenna i nie odciął się od różnych kwestii.



Jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi ;) Przykre, że akurat nas musiała dotknąć ta głupota...

kotorminator

2015-06-04, 10:40
Ale za to teraz, to mamy tutaj raj. Jesteśmy suwerennym i liczącym się krajem na Świecie.

Yamakashi07

2015-06-04, 11:42
Poważnie, przez ten utwór myślałem że to jakaś parodia od krainy grzybów ;_;

tranzystor

2015-06-04, 11:53
W.S.N.R. napisał/a:

@up Nie tyle pie**olony komunizm, co pie**olony sowietyzm. Przecież my byliśmy państwem kolonialnym w strefie wpływów ZSRR. Nie byliśmy państwem w pełni suwerennym. Wyobraź sobie metaforę: czarny niewolnik zaczyna uprawiać własny ogródek, żeby mieć pyszne warzywa. Biały pan na pewno nie dopuści, żeby warzywa czarnego niewolnika były lepsze od tego, co sam ma na stole, więc albo mu warzywa odbierze albo każe zniszczyć i zlikwidować ogródek.

Tak właśnie działało polskie państwo w czasach komunizmu. Dziwi mnie, że jeszcze żaden nasz parlament nie ogłosił, że Polska nie była wtedy suwerenna i nie odciął się od różnych kwestii.




Skończ pie**olić głupoty. Byliśmy pod DDRach najbardziej niezależnym krajem Układu Warszawskiego. A wobec RWPG mieliśmy zbliżone zobowiązania jak dzisiaj wobec UE. Tylko wtedy wskaźniki ekonomiczne nie były brane pod uwagę.

crackit

2015-06-04, 12:00
Wiejski Sprzęt Kaskaderski... aż się łeska w oku kręci ;)

_Azazel

2015-06-04, 12:01
Też mam Wiejski Sprzęt Kaskaderski, fajna sprawa sobie czasem pojeździć po polach :D

wieczór

2015-06-04, 12:02
Parlament nie może poruszyć tej kwestii i ogłosić czegoś w tym rodzaju. Po czymś takim wszyscy by się zorientowali, że obecnie Polska też nie jest suwerenna, a to mogłoby popsuć sporo prywatnych interesów.

MaczoJuh

2015-06-04, 12:31
ahhhh..spalania nie podawali bo po co.. jak wacha byla za grosze? piekne czasy!