18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Film o rzeźni

lysout • 2015-01-13, 12:31
Znajomy wegetarianin zaprosił mnie na film promujący prawa zwierząt ukazujący produkcję mięsa w rzeźni.
- Zobaczysz to i zastanowisz się dwa razy zanim następnym razem zamówisz burgera – powiedział.
- Nie myślałem, iż będę się tak czuł – stwierdziłem w połowie seansu.
- Winny i zawstydzony?
- Nie, podniecony…

doopa

2015-01-13, 12:51
j***ć wegetarian, przecież są to zwierzęta hodowlane i są specjalnie w tym celu chowane żeby je wpie**olić
a te pedały niech se jedzą dalej tą sałatę, a później anemia itp. bo brak żelaza i siły ciotki nie mają

KrisCFC

2015-01-13, 16:16
doopa napisał/a:

j***ć wegetarian, przecież są to zwierzęta hodowlane i są specjalnie w tym celu chowane żeby je wpie**olić
a te pedały niech se jedzą dalej tą sałatę, a później anemia itp. bo brak żelaza i siły ciotki nie mają



Bez mięsa da się normalnie żyć i żadnej anemii nie mieć, ale k***a po co skoro można wpie**olić pysznego schaba czy kotlet z kurczaka... :amused:

BongMan

2015-01-13, 16:25
@up
Niby się da, ale w mózgu i tak się pie**oli. Niech każdy je co chce, ale takich wegetarian na pokaz, którzy robią z tego modę oraz styl życia i siłą narzucają go innym, chłostałbym ku*asem po mordzie.

onion

2015-01-13, 17:42
doopa napisał/a:

j***ć wegetarian, przecież są to zwierzęta hodowlane i są specjalnie w tym celu chowane żeby je wpie**olić
a te pedały niech se jedzą dalej tą sałatę, a później anemia itp. bo brak żelaza i siły ciotki nie mają



nie spinaj tak dupy, bo ci przecholesterolowana od mięsnych specjałów żyłka pęknie :D