18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film instruktażowy dla murzynów, czyli...

Anal_Intruder_69 • 2024-04-19, 10:48
... afrykański tradycyjny lincz w minutę - skrót zawierający wszystkie etapy:
1. Zebranie jak największej ilości murzynów ,otoczenie podejrzanego o dokonanie czynu niedozwolonego i usadzenie go na ziemi.
2. Rzucanie w niego kamieniami i nak***ianie czym popadnie, w zależności co jest pod ręką (w tym wypadku plastikowym krzesełkiem). Ten punkt umożliwi poprawne i bezproblemowe wykonanie następnego kroku.
3. Gdy murzynek jest już odpowiednio obity (ale jeszcze żywy) i mamy pewność, że nie ucieknie, należy przygotować tradycyjny stos: gałęzie, śmieci z ulicy, stare szmaty oraz oczywiście obowiązkowo przynajmniej jedna opona (im więcej opon i im są one większe tym lepiej).
4. Dla lepszego efektu możemy oblać stos łatwopalną substancją, przyspieszy to proces resocjalizacji i wzmocni efekt wizualny widowiska. Jest to krok zalecany, ale nieobowiązkowy.
5. Podpalenie przygotowanej konstrukcji i oglądanie z satysfakcją jak sprawiedliwość zwycięża. Dobrym zwyczajem jest, że jeśli karany jest wdzięczny za poprawne przeprowadzenie procedury (jak na nagraniu), to powinien pomachać paluszkami swoim współbratymcom w podziękowaniu oraz na "do widzenia".


Jak dla mnie na harda za słabe, ale jeśli się mylę, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Veni_Vidi

2024-04-19, 10:54
Wszyscy głodni, nie mogą już się doczekać

Monolith1996

2024-04-19, 12:53
Już wkrótce w Europie.... Mam nadzieję że wszystkie bojówki kiboli się wezmą wspólnie do utylizacji tego ścierwa.... :mrgreen:

hagis

2024-04-19, 13:18
ta opona przezabawnie wtoczyła się w kadr, kino amatorskie, ale trzymające w napięciu, 9/10 bo nie ma cycków

Quassar

2024-04-19, 13:20
I gdzie te wszystkie środowiska BLM czemu nikt nie krzyczy że jego życie jest jest coś tam ważne ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tomassini

2024-04-19, 14:30
Powinni to na Udemy wrzucić

twojstarywsamychgaciach

2024-04-19, 14:31
Opona rozj***ła mnie kompletnie, to wyglądało jak boska interwencja. Jak to jest, że smoluchy w Afryce nie mają co żreć, ale opona zawsze się znajdzie?

Nemrod90

2024-04-19, 15:21
j***ny zwierzyniec... BTW, czytałem swego czasu wspomnienia polskiego misjonarza (współczesnego) działającego w Afryce. Ostrzegano go od pierwszych dni, że na przykład w razie potrącenia murzyna samochodem ma uciekać na najbliższy posterunek policji, bo w przeciwnym razie inni murzyni bez zastanowienia pochlastają go maczetami lub spalą żywcem. To są tępaki z IQ-60, oni najpierw robią coś kierując się wyłącznie emocjami, a dopiero po fakcie rozpala się jakaś iskierka myślenia. Murzyni nie nadają się absolutnie do niczego, wielkim błędem było pozwolenie apartheidowi upaść i wybić się afrykańskim państwom na niepodległość.

majeńka

2024-04-19, 15:30
Monolith1996 napisał/a:

Już wkrótce w Europie.... Mam nadzieję że wszystkie bojówki kiboli się wezmą wspólnie do utylizacji tego ścierwa....

I miejmy nadzieję ze straty będą obupólne. A ostatni kto przeżyje gasi światło.

RISE

2024-04-19, 16:15
Przybyła i ona MORDERCZA OPONA


TOMASZ1293

2024-04-19, 19:18
Quassar napisał/a:

I gdzie te wszystkie środowiska BLM czemu nikt nie krzyczy że jego życie jest jest coś tam ważne ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Jakie życie przecież pewnie przeżył bo to film instruktażowy i wszystkie sceny są inscenizowane

:mrgreen:

Bul_od_bytu

2024-04-19, 22:58
Po ekwipunku podsądnej można wywnioskować, że oskarżyli ją o czary. Widać wyraźnie, że ma różdżkę i próbowała czarować, ale te rzucane kamienie mogły jej przeszkodzić :D

alubinium123

2024-04-20, 00:21
Uratowany Negro od życia w tym sypie. :mrgreen:

Uratowany Negro od życia w tym syfie. :mrgreen:

takisobie2

2024-04-21, 08:51
Nemrod90 napisał/a:

j***ny zwierzyniec... BTW, czytałem swego czasu wspomnienia polskiego misjonarza (współczesnego) działającego w Afryce. Ostrzegano go od pierwszych dni, że na przykład w razie potrącenia murzyna samochodem ma uciekać na najbliższy posterunek policji, bo w przeciwnym razie inni murzyni bez zastanowienia pochlastają go maczetami lub spalą żywcem. To są tępaki z IQ-60, oni najpierw robią coś kierując się wyłącznie emocjami, a dopiero po fakcie rozpala się jakaś iskierka myślenia. Murzyni nie nadają się absolutnie do niczego, wielkim błędem było pozwolenie apartheidowi upaść i wybić się afrykańskim państwom na niepodległość.



Z tymi emocjami, i robieniem czegos na pałe, to masz rację. Mam w pracy kilku. Czasami wozę ich do sklepu. dają na wachę, to lotto mi to Na trzeźwo są ok, ale gdy są nagrzani, to źle im z oczu patrz. Blm im się załacza i wywijają w tiktokach na zywo dowowdami i paszportami zachęcając innych do przybycia, do Europy, do raju na ziemi. Działają impulsywnie, bez przemysleń. Robią to na co mają ochote, kupują wszystko co im w oko wpadnie. Nie interesuje ich, ze w sklepie obok będzie dwa razy taniej. Oni chcą tu i teraz. Druga sprawa. Jeśli mam coś do zarcia w aucie, to opie**olą do spodu, nie zapyta się zaden czy moze. Wychodzą z załzenia, ze skoro lezy na wierzchu, to mogą sobie to wziąć. Pasę ich starymi ciastakami, które były nietrafionym zakupem. Im smak nie przeszkadza. Czy lezy na fotelu czy pod tez im wisi. Ale tez się i podzielą. Byłem w sklepiez zarciem dl nich, to trochę zdziwieni byli, bo co robi biały na zapleczu. Jak usłyszeli, ze Polak, to zaraz i po polsku zaczeli słowka wtrącać. Znaczy się nie tylko ja do tego sklepu zaglądam jak widać. . Nie będę się tu rozpisywać zbytnio, ale najblizszy miesiąc moze dwa bedzie ciekawie. Bede mieszkać z trzema typkami z Afryki, jednym widlarzem i jakąs starą babką, która za często swojego pokoju nie opuszcza. Najbardziej rozj***ł mnie typ, własciciel tego przybytku, ze jesli będę coś odpie**alać i ludzie będą się na mnie skarzyc, to moge wypie**alać z powrotem do Europy. Jedynym, który tam coś odpie**ala jest czarny kolo, ale jemu nie powie zeby wypie**alał do Afryki, bo biznesik zamkneliby mu jeszcze tego samego dnia. Od równouprawnienie.