18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film akcji lat 80 według Top Gear.

ringus • 2012-01-04, 17:22


Kobiety, wybuchy, walki wręcz, strzelaniny i oczywiście mocarny samochód czyli wszystko to co powinien posiadać dobry film akcji według prezenterów Top Gear.

vass

2012-01-05, 17:51
tofur napisał/a:

@vass

głupoty waćpan gadasz. i kiedyś i dzisiaj są robione samochody zajebiste, z duszą, na widok których staje pała i zwykłe, nijakie wozidełka. Ogólnie wk***ia mnie to bezkrytyczne gloryfikowanie motoryzacyjnej historii, że niby kiedyś to wszystko było ultra zajebiste a teraz sam syf, kiła i mogiła... i nawet nie chce mi się wysuwać jakichkolwiek argumentów przeciw tej teorii... Poza tym co to znaczy, że każdy samochód MIAŁ duszę i swoją historię? niektóre, owszem, mają i jedno i drugie ale po upływie iluś tam lat. Za 20-30-40 lat tak samo będzie ze współczesnymi nam samochodami. kolejny, k***a, koneser... No i w końcu jeśli masz problem z rozpoznaniem marki bez znaczka na masce, to w temacie nie powinieneś się wypowiadać


pie**olisz.
Nie jarzysz o czym piszę, to się nie wypowiadaj. Nie porównuje zaawansowania technicznego, tylko wygląd samochodów. Mi się podobają stare samochody, a jak tobie nie to masz prawo mieć swoje zdanie. Tylko na ch*j się do mnie odnosisz.Napisz co myślisz i wszystko.

Pzlm28

2012-01-05, 19:09
Nie 80 lat tylko 70...

kaelem

2012-01-05, 19:41
0:59 - młoda Anna Grodzka? :|

Jedras992

2012-01-05, 19:47
Dajcie już na luz z tymi kartonami i M jak Miłośc... Staje się to żenująca a nie śmieszne...
Fejsbukowy humor, k***a... :evil:

tofur

2012-01-05, 20:18
vass,

stary, może na początek jeszcze raz albo dwa sam przeczytaj to co napisałeś w poprzednim poście, to może "zajarzysz" o co mi chodzi. Z mojej strony ani słowa o technologii, wiec nie wiem skąd ten wniosek. Podpowiem: samochód który tak ci się podoba był produkowany głównie w latach 80. pooglądaj sobie auta z tego okresu i zastanów się czy nadal podobają ci się "stare" samochody. Stąd mój wk*** na wszystkich "internetowych koneserów" którzy generalnie w dupie byli, gówno widzieli. tyle

vass

2012-01-05, 21:03
tofur napisał/a:

vass,

stary, może na początek jeszcze raz albo dwa sam przeczytaj to co napisałeś w poprzednim poście, to może "zajarzysz" o co mi chodzi. Z mojej strony ani słowa o technologii, wiec nie wiem skąd ten wniosek. Podpowiem: samochód który tak ci się podoba był produkowany głównie w latach 80. pooglądaj sobie auta z tego okresu i zastanów się czy nadal podobają ci się "stare" samochody. Stąd mój wk*** na wszystkich "internetowych koneserów" którzy generalnie w dupie byli, gówno widzieli. tyle


Ja pie**ole, ale Ty tępy jesteś, jak Ci się nie podobają, to ja Cie nie przekonuje, że są piękne, tylko wyrażam swoje zdanie k***a :-P

tofur

2012-01-05, 21:39
@up
Ha! myślałem, że to capri :) podobne dosyć :)

ringus

2012-01-05, 21:41
tofur napisał/a:

@up
Ha! myślałem, że to capri :) podobne dosyć :)



Nie bez kozery film nazywa się "The Interceptors" :)

tofur

2012-01-05, 21:46
ringus,

hehe, racja:) wolno kleje dzisiaj :P

xmen491

2012-01-05, 22:23
0:31 Wjechał w kartony i żyje. To już raczej film fantasy , a nie akacji ; )

hyh