18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fikołki

pscoa • 2017-09-23, 14:32


Młody chciał się oprzeć o kanapę

JezTuptajacyNoca

2017-09-24, 01:45
RobercikZgdańska napisał/a:

Gdzie byli rodzice? Takim to powinni odbierać prawa rodzicielskie a dziecko powinno trafić do jakieś normalnej rodziny zastępczej. Te dziecko mogło mieć złamany kręgosłup a ci zamiast ułożyć go w pozycji bezpiecznej sprawdzić czy oddycha i czy ma puls to go jeszcze podnoszą ja pie**olę....



Ma złamany kręgosłup, nie ma pulsu, nie oddycha, ale chodzi. No takiego pie**olenia to w życiu jeszcze nie słyszałem.

raistpol

2017-09-24, 02:56
ale zobaczcie jak ten drugi gowniarz z krzywdy brata stepping odpie**ala:D

kothletino

2017-09-24, 03:03
Potem i tak starszy brat ma przej***ne...
"dlaczego mu to zrobiłeś" albo "dlaczego nie opiekujesz się bratem"...

ellsworth

2017-09-24, 11:18
Albercik89 napisał/a:

Moj brat lepszy numer zrobil, stal tylem do miejsca, gdzie zawsze stalo lozko no i biedak chcial sobie na nie wskoczyc, problem w tym, ze lozko zostalo wyniesione a jedyne co na niego czekalo to kaloryfer :)


Też miałem w dzieciństwie bliskie spotkanie z kaloryferem. Niezadowolony z tego, że dobranocka tamtego dnia była skrócona rozpędziłem się na całej długości kuchni i przydzwoniłem czołem o kaloryfer. Ślad jest do dziś. :mrgreen:

tropical

2017-09-24, 14:58
Takie coś na głównej? Serio? :shock:

kurwiszonek

2017-09-24, 15:07
@zajcer może miał jeszcze trochę powietrza w płucach i dlatego jeszcze miał siłę chodzić, i po co mu niby kręgosłup w jednym kawałku do chodzenia

redman921

2017-09-24, 23:55
@RobercikZgdańska

Gościu jesteś mistrzem. Sprawdzać czy chodzące i płaczące dziecko oddycha. No k***a chciałbym poznać Twoich rodziców. Nie pozdrawiam.

kurwiszonek

2017-09-25, 01:26
UP. jak ja złamałem kręgosłup to ojciec mnie żelazkiem naprostował więc nie wiem w czym problem

wiedzma___

2017-09-26, 14:56
Z pierwszym się biegnie na pogotowie, drugie dostaje cukierka i komendę "nie rycz", trzecie się wkopuje pod kanapę...