18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fighter MMA zginął w rzeźni - przygniotła go martwa krowa

PannaEwa • 2011-11-21, 14:42
"Do wypadku doszło w rzeźni w szkockim Paisley. Sportowiec mył ręce, kiedy martwe zwierzę ważące około tony spadło z haka i przygniotło jego głowę, doprowadzając go do ataku serca. Z miejsca wypadku poszkodowany został momentalnie zabrany do szpitala, ale lekarze nie zdołali go już uratować.

Zawodnika trenującego w teamie Dinky Ninjas zawsze trzymały się żarty. Koledzy i trener podkreślali, że Ally był jajcarzem. Dlatego kiedy usłyszeli o okolicznościach jego śmierci, myśleli, że to jakiś kolejny dowcip.

McCrae nie miał sponsora, dlatego aby opłacić treningi MMA, musiał pracować. Właśnie w rzeźni..."




Źródło: http://www.sportfan.pl/artykul/30207/fighter-mma-zginal-w-rzezni-przygniotla-go-martwa-krowa

Pan Mularz

2011-11-21, 18:59
Oszczerca napisał/a:



Jego kolega Pan Porucznik z dupy. Mówił w innym temacie że Koli jest strażakiem, on już sam nie wie czy jest Mularzem, Porucznikiem czy Strażakiem.



Ty masz jakiegoś rodzaju upośledzenie umysłowe? Przecież on napisał, że "pracował" w rzeźni. Wiesz co to jest czas przeszły?
W ogóle nie wiem skąd ty takie rewelacje bierzesz, że on jest mną.
Schizofrenie masz?
Kilka razy zmiażdżyłem cię intelektualnie i teraz ciągle próbujesz mi dogryźć oraz sprawić, abym dostał bana. Pogódź się z tym, że jesteś głupszy.

superfosfat

2011-11-21, 22:43
Pan Mularz napisał/a:



Ty masz jakiegoś rodzaju upośledzenie umysłowe? Przecież on napisał, że "pracował" w rzeźni. Wiesz co to jest czas przeszły?
W ogóle nie wiem skąd ty takie rewelacje bierzesz, że on jest mną.
Schizofrenie masz?
Kilka razy zmiażdżyłem cię intelektualnie i teraz ciągle próbujesz mi dogryźć oraz sprawić, abym dostał bana. Pogódź się z tym, że jesteś głupszy.


Pogódź się z tym, że jesteś męczący ;) . Twoje posty zaśmiecają wyłącznie forum wprowadzając złą energię.
Możesz mnie obrażać i tak tego nie przeczytam brzydalu.

Kaśka

2011-11-22, 10:44
Cwana ta krowa, nie dość że spadła mu na głowę to jeszcze doprowadziła go do ataku serca. :roll:

Ponury Knur

2011-11-22, 12:04
Pan Mularz napisał/a:



Ty masz jakiegoś rodzaju upośledzenie umysłowe? Przecież on napisał, że "pracował" w rzeźni. Wiesz co to jest czas przeszły?
W ogóle nie wiem skąd ty takie rewelacje bierzesz, że on jest mną.
Schizofrenie masz?
Kilka razy zmiażdżyłem cię intelektualnie i teraz ciągle próbujesz mi dogryźć oraz sprawić, abym dostał bana. Pogódź się z tym, że jesteś głupszy.




I tak czuć od ciebie że jesteś grubym, rudym, pryszczatym trollem.

PannaEwa

2011-11-22, 15:49
Moja mama, która parę lat w rzeźni przepracowała, wydała fachowy osąd. Mianowicie: "ch*jowo to krówsko musieli zawiesić".

ja...........03

2011-11-22, 16:26
panno Ewo mój starszy był wykrawaczem i robił w ubojni powiedział to samo

rozqrvix

2011-11-23, 13:23
Pewnie zakładał jej dźwignię ;)

k4meL

2011-11-23, 14:35
tytuł tematu mnie rozbawił.. :lodowka:

Rafal1757

2011-11-24, 12:30
jaras0303 napisał/a:

panno Ewo mój starszy był wykrawaczem i robił w ubojni powiedział to samo



moja ciocia była zawodnikiem MMA i też się dziwi

Ja...........ro

2011-12-01, 14:31
Moja krowa powiedziała, że mu się należało bo ubijał byki ciosami poniżej pasa.