18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fifa 13

DisHonoreD • 2012-08-01, 17:54
Fifa 13 jest podobno tak realna





Ronaldo ma inna fryzurę w każdej połowie

Roszp

2012-08-01, 18:05
a zamiast tej gigantycznej, modnej zresztą ostatnio przerwy między dwoma wersami nie lepiej było zastosować staropolskie, klasyczne ", że"?

bo...........ę

2012-08-01, 20:37
Gry piłkarskie doszły już do tego stopnia, że grając mecz w '11 i '12 nie rozróżniłbym tych wersji. EA dodaje tylko kolejne numerki i zcielebaniali miłośnicy są coraz bardziej zadowoleni z tego jak ich owa firma dyma!

Dzoyo

2012-08-02, 05:34
@up pie**olisz..

Fifa 11 nowości

1.) Grafika

2.) Personality+ to całkiem nowy sposób na psychofizyczne charakterystyki zawodników. Do tej pory każdy z nich opisany był zaledwie kilkoma współczynnikami

3.)Pro Passing, nowy system rozgrywania i podań. Powstał on po to by uczynić grę bardziej realistyczną i wiarygodną a także wyeliminować głupie granie w ping-ponga, czyli niekończące się, szybkie podania z pierwszej piłki

itd. itd. itd

Fifa 12 nowości

1.) j/w (normalka)

2.)Przełomowy model fizyki zderzeń zawodników. System na bieżąco analizuje wszystkie ruchy piłkarzy podczas kontaktu fizycznego.

3.)Ruchy piłkarzy są elastyczne, zawodnicy szybciej odzyskują równowagę i cały czas pracują ciałem i rękami, aby nie dać się przepchnąć.

4.)Zupełnie nowy, lepszy tryb kariery

Można by było wymieniać jeszcze długo.

wormarder

2012-08-02, 17:14
od 11 i 12 przedewszystkim odróżnia to że w 11 wystarczyło trzymać jeden przycisk jak poj***ny żeby odebrać piłkę bo piłkarz sam biegał, po za tym grafika, silnik fizyczny i wiele innych rzeczy, więc jeśli ktoś nie odróżnia fify 11 od fify 12 to może grał w PES'a i mu sie tytuły poj***ły...

DisHonoreD

2012-08-02, 18:14
Roszp napisał/a:

a zamiast tej gigantycznej, modnej zresztą ostatnio przerwy między dwoma wersami nie lepiej było zastosować staropolskie, klasyczne ", że"?


Nie mozna zyc w przeszłosci

EdmundKemper

2012-08-02, 18:42
A jeśli masz Messiego w drużynie to co tydzień musisz mu kupować hormony wzrostu?

Tomizmc

2012-08-02, 19:29
Fifa to gra dla dzieci... PES !!!

ca...........21

2012-08-02, 19:57
Myślę, że EA poprostu wydaje zawsze "aktualną" grę bo jak wyglądałaby teraz na półkach w sklepie Fifa 2009, cośtam upgradują, ale nie z zamierzeniem żeby jakiś osioł kupował co roku "nową" grę która jest prawie identyczna jak poprzednia. Ale niestety trafiają się debile którzy kupują, często widzę na alledrogo konsole z zestawiem gier Fifa 09,10,11,12...

bo...........ę

2012-08-02, 22:39
@Dzoyo

Tak k***a, i odcień trawy zmienili i grafikę poprawili i wiele innych zmian po to tylko aby za rok kolejny raz was wyr*chać za pieniążki (lub za darmo) dopychaną co rok grą jakimś elementem byle jakim, co by wam banan na twarzach umieścić. Zawsze mnie śmieszy jak jakiś cwaniak z EA wypowiada się, że poprawili AI bramkarza! hahahaha. Niedługo żeby kolejne części się od siebie różniły dodadzą system awansowania na wyższe poziomy piłkarzy, perki, skille i eq. - ups pomyliłem się, EA potrafi tylko zmieniać numerek i dymać graczy na lewo i prawo.

Oczywiście wiele w tym co napisałem jest sarkazmu ale wiele jest prawdy. Chodzi mi o to, że stosunek cena/jakość jest żenujący w porównaniu fify nowej do fify poprzeniej z roku na rok!

bajerancik

2012-08-03, 15:55
Że mówisz ?


Że co k***a !!!!

ko...........or

2012-08-04, 01:16
co miesiac jedno i to samo a admini spia

marna

2012-08-04, 10:47
konkrator napisał/a:

co miesiac jedno i to samo a admini spia



co przez to rozumiesz? :roll:

Dzoyo

2012-08-04, 23:35
bubr32 napisał/a:

@Dzoyo

Tak k***a, i odcień trawy zmienili i grafikę poprawili i wiele innych zmian po to tylko aby za rok kolejny raz was wyr*chać za pieniążki (lub za darmo) dopychaną co rok grą jakimś elementem byle jakim, co by wam banan na twarzach umieścić. Zawsze mnie śmieszy jak jakiś cwaniak z EA wypowiada się, że poprawili AI bramkarza! hahahaha. Niedługo żeby kolejne części się od siebie różniły dodadzą system awansowania na wyższe poziomy piłkarzy, perki, skille i eq. - ups pomyliłem się, EA potrafi tylko zmieniać numerek i dymać graczy na lewo i prawo.

Oczywiście wiele w tym co napisałem jest sarkazmu ale wiele jest prawdy. Chodzi mi o to, że stosunek cena/jakość jest żenujący w porównaniu fify nowej do fify poprzeniej z roku na rok!



Równie dobrze można powiedzieć, że nie widać różnicy w grasch z roku 1990 a w grach z 2012 ;)

bo...........ę

2012-08-05, 11:27
@up
no to trochę przesadziłeś, bo jakoś inne firmy, dajmy na to blizz, potrafią wydać coś co zrobiło jeden wielki skok zamiast jak w przypadku fify co roku maślaczki (Diablo1 -> Diablo2 -> Diablo3, Sc1 -> Sc2). Wk***ia mnie w tym właśnie to, że co roku wypuszczają grę, która no umówmy się różni się 1 trybem, jak zawsze poprawioną grafiką i AI przeciwników, oraz numerkiem tak dla zasady, ale niestety tak się dla nich bardziej opłaca.

Większy szacun miałbym dla nich, gdyby popracowali z 4-5 lat już na najnowszych silnikach graficznych i wypuścili coś co urwie dupę. A rezustat takiego dopychania kontetnu masz tu:

http://www.sadistic.pl/japonska-fifa-vt102548.htm

"Dopracowana jak sposób ucieczki żydów przez komin... "

Bądźmy k***a obiektywni!