18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fiat 126 - 3.1 V6

def1 • 2013-01-06, 16:15
Prace nad tym "maluchem" nadal trwają, robi wrażenie.





cały czas szukam po tagach, jakby co to wiadomo gdzie.

genghiskhan

2013-01-07, 15:49
petru23 napisał/a:



nie, nie robi wrażenia. Wrażenie to robi odrestaurowanie takiego maluszka do pełnej oryginalności.
Take przeróbki z maluchami to na chyba każdej wiosce ktoś modzi.
I wcięło im jeden pasek, także podróba.


paska to tobie ze stodoły wcieło wieśniaku :lol:

Krak

2013-01-07, 16:02
petru23 napisał/a:



Wrażenie to robi odrestaurowanie takiego maluszka do pełnej oryginalności.



E tam restauracja, wystarczy kliknąć nówkę na allegro:
fiat-126-126p-nowy-154-km-fabrycznie-nowy-i2873162737.html

kaelem

2013-01-07, 16:09
brzmi jak samochodzik z nakręcaną sprężynką

Verdourth

2013-01-07, 16:11
Robi wrażenie? Chyba na dzieuchy ze wsi obok albo kolegów ze sklepu

MrEngineer

2013-01-07, 16:19
I tak jak w coś przypie**oli, to kierowcę będą po całej okolicy zbierać.

hszanu

2013-01-07, 16:20
pomimo, że widać go w tym kolorze z kosmosu to ja nic ciekawego nie zauważyłem.

Garbatyx

2013-01-07, 16:28
TytanowaPyta napisał/a:

@Garbatyyx
A co prawda boli ? Pewnie sam wyj***łeś kupe kasy na takie coś a teraz masz problem bo nawet j***nej półki z ikei nie przewieziesz bo ci silnik całe miejsce w samochodzie zajmuje :P .


Myślisz, że ktoś przerabia samochód z myślą o wyjeździe na zakupy do ikei? :lodowka: Nic nie wyj***łem (prócz Twojej siostry) ale wk***ia mnie myślenie takich ludzi jak Ty... Może goście tak wolny czas spędzają, hobby itp. Jakiś tam ziomek z góry pisał, że mogli włożyć lepszy silnik, a może tak k***a nie mieli kasy na lepszy sprzęt i zrobili z takim, do którego mieli dostęp...

Ty...........ta

2013-01-07, 16:31
@up
Taaaa... wpakowali pięć razy więcej hajsu w maluszka niż sam jest wart, a ty jeszcze powiesz, że nie mieli hajsu na nic lepszego, nie no k***a gratuluje toku myślenia.

P.S
Nie mam siostry, mam tylko psa jak chcesz mogę ci go dać na parę dni abyś się jakoś spełnił.

pkh

2013-01-07, 16:35
Wszyscy hejterzy kurde idźcie się przejechać swoim Tico w lpg!
Co innego jest zrobić wiejski tuning gdzieś w stodole, a co innego porządna robota. Założę się że nikt z was nie stał nawet obok takiego porządnie przerobionego auta.
Z bratem odrestaurowaliśmy już dwa auta w przydomowym garażu dbając o najmniejsze szczegóły, bo dla chcącego nic trudnego i nie trzeba mieć super wypasionego warsztatu, żeby coś porządnie zrobić. W narzędziach mamy jakieś 10tyś złotych, więc to nic przy takich tuningowych warsztatach.
Poza tym nawet w porządnym warsztacie mogą odwalać lipę, a co innego robić samochód dla siebie, dbając o każdy szczegół.
Jeśli ci goście zrobili maluszka porządnie i z sercem, to szacun dla nich. Co innego, jeśli zrobili to byle jak, wtedy cofam propsy :)

Garbatyx

2013-01-07, 16:57
TytanowaPyta napisał/a:

@up
Taaaa... wpakowali pięć razy więcej hajsu w maluszka niż sam jest wart, a ty jeszcze powiesz, że nie mieli hajsu na nic lepszego, nie no k***a gratuluje toku myślenia.

P.S
Nie mam siostry, mam tylko psa jak chcesz mogę ci go dać na parę dni abyś się jakoś spełnił.


To już nie ciągniesz wątku z przewozem mebli w przerobionych samochodach?? Nic nie mówiłem o tym, że kasę, którą wpakowali w ten samochód można lepiej lub gorzej zainwestować... ich kasa i ich sprawa co z nią zrobią. Oczywiście Ty byś pewnie lepiej kasę zainwestował, a zwłaszcza cudzą bo jak wszyscy wiemy cudzymi pieniędzmi najlepiej się "szasta".

thez

2013-01-07, 16:59
Każdy maluch bez rdzy robi wrażenie.

fejzez

2013-01-07, 17:02
koleś przejechał kilkanaście metrów w tą i nazad nie pokazał nawet 1/5 mocy z tego silnika, i gdzie to robi wrażenie ?

genghiskhan

2013-01-07, 19:03
pkh napisał/a:

Wszyscy hejterzy kurde idźcie się przejechać swoim Tico w lpg!


a ty co masz k***a do gazu?
jebnij se w :samoboj:

Damcio

2013-01-07, 19:32
K*rwa dobry mocny silnik v6 którego ryk jest muzyką dla ucha , ale dlaczego akurat "maluch" :///