18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feta Legii

mateuszowy • 2013-06-02, 23:57
Tak samo jak ty - czyli Legia śpiewa


CoJaTamKurwaWiem

2013-06-03, 00:41
k***a..... myslałem, ze tylko Grecy potrafią robić Fetę......

mimik_94

2013-06-03, 00:43
Warszawiaku czy gdy kibicujesz legii nie jest tobie wstyd??? że historię twojego klubu tworzyli ludzie(popławski, rokossowski, bordziłowski - sprawdź ich życiorysy), którzy pozwolili wykrwawić się twoim dziadkom, przodkom walczącym podczas pw44 z hitlerowcami. to prezesi twojego klubu nie pozwolili pomóc walczącym powstańcom.
nie jest tobie wstyd, że wymordowali poznaniaków walczących za wolność narodu?
powinieneś spalić się ze wstydu myśląc, że kibicowanie legii to piękna i honorowa sprawa.

mateuszowy

2013-06-03, 00:49
mimik_94 napisał/a:

Warszawiaku czy gdy kibicujesz legii nie jest tobie wstyd??? że historię twojego klubu tworzyli ludzie(popławski, rokossowski, bordziłowski - sprawdź ich życiorysy), którzy pozwolili wykrwawić się twoim dziadkom, przodkom walczącym podczas pw44 z hitlerowcami. to prezesi twojego klubu nie pozwolili pomóc walczącym powstańcom.
nie jest tobie wstyd, że wymordowali poznaniaków walczących za wolność narodu?
powinieneś spalić się ze wstydu myśląc, że kibicowanie legii to piękna i honorowa sprawa.



Do kogo ty k***a w ogóle pijesz?

mimik_94

2013-06-03, 00:57
mateuszowy napisał/a:



Do kogo ty k***a w ogóle pijesz?



Pijesz ? chyba piszesz ?? albo już nie wiem o co ci chodziło ...
Pierwsze słowo tego tekstu jest jest odpowiedzią na twoje pytanie.

Sixsoul

2013-06-03, 09:46
@UP
To znaczyło do kogo kierujesz swój post...
Idź się spinaj na jakieś forum o piłce bo ch*j nas te wypociny obchodzą.

L 2013

RELAX

2013-06-03, 14:28
"Dla takich chwil warto żyć."
Piwo za to :ok:

macleod

2013-06-03, 15:30
mimik_94 napisał/a:

Warszawiaku czy gdy kibicujesz legii nie jest tobie wstyd??? że historię twojego klubu tworzyli ludzie(popławski, rokossowski, bordziłowski - sprawdź ich życiorysy), którzy pozwolili wykrwawić się twoim dziadkom, przodkom walczącym podczas pw44 z hitlerowcami. to prezesi twojego klubu nie pozwolili pomóc walczącym powstańcom.
nie jest tobie wstyd, że wymordowali poznaniaków walczących za wolność narodu?
powinieneś spalić się ze wstydu myśląc, że kibicowanie legii to piękna i honorowa sprawa.



Proste pytanie - Bordziłowski był także później m.in. prezesem PZPN czy posłem na sejm. Nie jest ci (albo twoim rodzicom, dziadkom..) wstyd, że kibicowali drużynie, która brała udział w rozgrywkach, którym szefował ww osobnik. Albo czy nie jest im wstyd, ze żyli w kraju, w którym władzę sprawował ww osobnik?

Więc teraz możesz już iść dalej płakać po swojej Polonii, więcznie uciemiężnionej o tysiacletniej historii... :lol:

mateuszowy

2013-06-03, 20:24
mimik_94 napisał/a:

Warszawiaku czy gdy kibicujesz legii nie jest tobie wstyd??? że historię twojego klubu tworzyli ludzie(popławski, rokossowski, bordziłowski - sprawdź ich życiorysy), którzy pozwolili wykrwawić się twoim dziadkom, przodkom walczącym podczas pw44 z hitlerowcami. to prezesi twojego klubu nie pozwolili pomóc walczącym powstańcom.
nie jest tobie wstyd, że wymordowali poznaniaków walczących za wolność narodu?
powinieneś spalić się ze wstydu myśląc, że kibicowanie legii to piękna i honorowa sprawa.


Dobra próbujesz mi pojechać, lecz niestety nie tym razem. Nie jestem z Warszawy, ba! Nie jestem nawet z okolic, do Warszawy mam z 500 km i nie jestem jakoś związany z tym klubem szczególnie. Filmik wrzuciłem, gdyż cała oprawa jest ciekawa no i oczywiście nieśmiertelna piosenka. Następnym razem, to pomyśl zanim napiszesz, po piśmie mogę stwierdzić, że jesteś łysym tępym gimbusem. Wątpię, aby ktoś skończywszy 28 lat może popełniać tyle błędów gramatycznych. Szanuj Swój ojczysty język. Więc albo naprawdę masz 28 lat i zapie**alasz na budowie jako "pomoc" budowlana przynosząc piwko swoim kumplom i jesteś skończonym nieudacznikiem życiowym. Istnieje też możliwość, że jesteś ograniczonym 18 latkiem biorąc pod uwagę Twój jakże inteligentny nick. To tyle. Pozdrawiam.

Kickarse

2013-06-04, 11:08
Grupa przepłaconych piłkarzy, który wychodzą do roboty, a nie rywalizować z drugim klubem. Dodatkowo bez szans na osiągnięcie czegokolwiek na arenie międzynarodowej, wolącej chlać na zgrupowaniach niż walczyć o honor reprezentacji. Jedyni sensowni Polacy grają w zagranicznych ligach.

Polska Ekstraklasa to jakiś żart i nie rozumiem jak można oglądać tę kopaninę. Chociaż oczywiście kto co lubi.

P.S Król Strzelców Ekstraklasy - 14 bramek. PFFFFFF.

T-Will

2013-06-04, 22:05
@mimik_94

Wyjdź cymbale.

NieWiemZeWiem

2013-06-04, 22:05
dobrze niech kibole trenuja formacje przed ciapatymi

dostępny_nick

2013-06-04, 22:07
Niestety, ale miałem okazję widzieć wydarzenia zaraz po meczu i nie było tak kolorowo i fajnie jak tutaj, tylko się nawalali z własną ochroną jak jakieś bydło!