18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ferrari do nieba

~Velture • 2023-10-02, 21:12
Cytat:

Kierowca oraz pasażer ferrari zginęli na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.



Nie, nie to żółte ferrari. Nie, nie to czarne ferrari. Nie, nie to białe lambo... nie, nie to niebieskie lambo...
To czerwone ferrari... ale nie to z dachem... to drugie czerwone ferrari bez dachu :krejzi:

Włochy, dostawczaka tylko szkoda.




[/quote]

Asia_wow

2023-10-03, 05:55
Ja pie**ole jak mozna powiedzeic widzac wypadek, pocaluj mnie w dupe?! Niemcy jednak maja sp***oline w glowie

n1ck.ee

2023-10-03, 10:28
Bananowe cepy

lukas_21221

2023-10-03, 11:51
Sa gdzies foty po zdarzeniu. Az mnie dziwi, ze z fraieri zgineli

Huherko

2023-10-03, 16:07
Asia_wow napisał/a:

Ja pie**ole jak mozna powiedzeic widzac wypadek, pocaluj mnie w dupe?! Niemcy jednak maja sp***oline w glowie



Tego stwierdzenia się normalnie używa w między innymi takich wypadkach ... Polacy używają "Ja pie**olę" - i Niemiec się pewnie zastanawia jak można mówić, że się pie**oli skoro stoisz i oglądasz wypadek :P

A tak jak chcesz to tłumaczyć, to raczej chyba direkt będzie "poliż mnie w dupę"

metyoo

2023-10-03, 17:12
kirkor1245 napisał/a:

Bardziej Fraieri. Obżydliwe auta, kańciasty plastikowy syf. Tylko cwe*om się to podoba. i Tym którzy obrażają pedalarzy. wy tam macie 4 pedały.. 3 plus ten co kieruje xD



plastikowe są renufki, cytryny i inny francuski badziew, a tym trzecim pedałem oprócz kierującego jesteś chyba ty :D jak kiedyś dorośniesz do cywilizacji to dowiesz się, że automatom wystarczą tylko dwa pedały :D

lukas_21221 napisał/a:

Sa gdzies foty po zdarzeniu. Az mnie dziwi, ze z fraieri zgineli



skoro nie miał dachu to żaden problem

~Velture

2023-10-03, 17:50
lukas_21221 napisał/a:

Sa gdzies foty po zdarzeniu. Az mnie dziwi, ze z fraieri zgineli






Cytat:

Zginęły 2 osoby, ta w czerwonym ferrari (które chciała wyprzedzić). Zginęli w czasie pożaru samochodu.

Para podróżująca kamperem nie odniosła poważnych obrażeń.

pie**olona para kierowców niebieskich Lamborghini również nie odniosła poważnych obrażeń.

Wydarzyło się na Sardynii

https://www.nzz.ch/panorama/schweizer-ehepaar-stirbt-bei-autounfall-auf-sardinien-ld.1758985


lysybog

2023-10-03, 23:12
Asia_wow napisał/a:

Ja pie**ole jak mozna powiedzeic widzac wypadek, pocaluj mnie w dupe?! Niemcy jednak maja sp***oline w glowie



Leck mich - Lecken to lizać, nie całować

dżonyłojlker

2023-10-04, 12:10
lysybog napisał/a:

Leck mich - Lecken to lizać, nie całować



Od początku tak myślałem, choć nie znam niemieckiego, bo w szkole miałem gruziński. Podobne do angielskiego lick, więc nie wiem skąd oni to całowanie wzięli. Głupki jakieś na tym sadolu siedzo.