18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

silesiaster

2009-08-12, 11:00
jak ja tej S[zcz]]uki nienawidzę - na nią szkoda nawet gazu by było

flyhigh

2009-08-12, 11:29
nie widze sensu wstawiania na sadistica demotywatorow , ktos bedzie chcial to sam tam wejdzie ;x

Magik2501

2009-08-12, 12:31
Na demoty.pl jest miliard żałosnych obrazków, tu można wrzucać te lepsze ;) Z resztą ten obrazek mam od kogoś z Grona, zajebiście mi się spodobał, więc postanowiłem się podzielić ;)

cronoseek

2009-08-12, 13:10
Hehe ale dobry jest... bo kobieta powinna być kobietą może to staroświeckie ale boję się wsiąść do autobusu jak kobieta prowadzi... mam kumpla policjanta i raz wysłali ich jako wsparcie przy jakiejś tam większej burdzie dojeżdżają na miejsce a tak Pani policjant się zamknęła w radiowozie a jej partnera okłada grupka dresów... no za biurko z taką, następny przykład laleczka z mojego kwadratu pazurek fryzurka itd i ona startuje do straży granicznej chce zobaczyc jak ona nad Bugiem w środku nocy w błocie po kostki goni przemytnika :mrgreen:

BueR_MadasS

2009-08-12, 13:51
Prawdziwie silne charakterem kobiety to nierzadko te najblizsze nas borykace z klopotliwa opieka nad dzieciakami z pijacym mezem klopotami finansowymi itd etp a nie banda szczuk roztrzasajaca swoje jinteligetne dywagacja na temat ciezkiego losu jej 'siostr' machajac przy tym z duma swoim ukrytym falusem na ekranach telewizorni

co do demotow to sorry ale te 'miliardy glupich' obrazow to mozna i na sadisticu znalesc :P
nie mam nic przeciwko wrzucaniu tu wspomnianych demotow dopoki nikt nie bedzie pisal ze maja glupie psujace zdjecie podpisy i ze nie powinna ich tu byc

Da...........ch

2009-08-12, 14:03
A ja powiem tak, ona podobno skończyła polonistykę, rozmawiałem z wieloma polonistami i ludźmi którzy aktualnie takowy kierunek studiowali i wszyscy byli zdziwieni że ów Pani skończyła polonistykę... Ponieważ na którymś roku są zajęcia z dykcji i wymowy, jeśli ma się taką wadę jak Pani Szczuka to tego przedmiotu nigdy się nie zaliczy;] Więc wydaje mi się że to prawda o tym co kiedyś media głośno trąbiły, że tatuś (MĘŻCZYZNA) załatwił jej zaliczenie z tego przedmiotu.

Gondone

2009-08-12, 14:09
Daciuch napisał/a:

A ja powiem tak, ona podobno skończyła polonistykę, rozmawiałem z wieloma polonistami i ludźmi którzy aktualnie takowy kierunek studiowali i wszyscy byli zdziwieni że ów Pani skończyła polonistykę... Ponieważ na którymś roku są zajęcia z dykcji i wymowy, jeśli ma się taką wadę jak Pani Szczuka to tego przedmiotu nigdy się nie zaliczy;] Więc wydaje mi się że to prawda o tym co kiedyś media głośno trąbiły, że tatuś (MĘŻCZYZNA) załatwił jej zaliczenie z tego przedmiotu.



po pierwsze - pieprzysz kocopoły.

po drugie jest historykiem literatury, nie polonistką.


po trzecie znam facetów, którzy nie wnieśliby szafy nawet na 2 piętro :)

justeen

2009-08-12, 14:14
Magik2501 napisał/a:

Na demoty.pl jest miliard żałosnych obrazków, tu można wrzucać te lepsze ;) Z resztą ten obrazek mam od kogoś z Grona, zajebiście mi się spodobał, więc postanowiłem się podzielić ;)

hmmm czyzby juz nie jedna osoba to proponowała? zrobic temat podobny do tego z fotkami z 'naszej klasy'... narazie cisza na ten temat, a to by sie przydało

Es...........ne

2009-08-12, 14:15
:offtopic:

Da...........ch

2009-08-12, 15:09
Gondone napisał/a:

po pierwsze - pieprzysz kocopoły.



a może troszke bardziej rozwinąć wypowiedź???? czy niestety masz z tym problem?

Gondone napisał/a:

po drugie jest historykiem literatury, nie polonistką.



Hmmm może masz racje, wybacz, u Wojewódzkiego przedstawiała się jako polonistka...

Gondone napisał/a:

po trzecie znam facetów, którzy nie wnieśliby szafy nawet na 2 piętro



a ja znam kobiety które by wniosły i co?

Bogna

2009-08-12, 15:21
jeśli chodzi o zajęcia z dykcji i wymowy, to przeglądam właśnie siatkę zajęć i nie widze tam nic takiego. chyba tylko przyszli nauczyciele mają taki przedmiot.

Da...........ch

2009-08-12, 15:33
Bogna napisał/a:

chyba tylko przyszli nauczyciele mają taki przedmiot.



rozmawiałem z nauczycielami i przyszłymi nauczecielami, więc bardzo możliwe. Dlatego wcześniej napisałem "podobno".

BueR_MadasS

2009-08-12, 15:38
Bogna napisał/a:

jeśli chodzi o zajęcia z dykcji i wymowy, to przeglądam właśnie siatkę zajęć i nie widze tam nic takiego. chyba tylko przyszli nauczyciele mają taki przedmiot.


Pani Bogno choc lubie Pani posty to jako zatwardziala bojowniczka o poprawne pisanie w ojczystym jezyku pragne zauwazyc ze zrobila Pani blad mianowicie rozpoczynajac zdanie piszemy pierwszy wyraz Z DUZEL LITERY :idzwch*j: coz blad maly ale cieszy :-P

Klik.

Bogna

2009-08-12, 16:15
o nie, idę się pociąć, już nigdy nie wrócę na studia :( ;) .

zaciągnęłam porady (bo zawsze mi się to myli), i mówi się DUŻĄ literą. zaczynamy zdanie (kim? czym?) dużą literą :P :idzwch*j:
jak poprawiasz, rób to dobrze ;)

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-03, 17:47 ]
nie poprawialem tylko sie nieudolnie czepialem :-)