18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki

KillerLaugh • 2017-06-09, 15:42
Feministki często w dyskusjach z mężczyznami podnoszą argument, że są kobietami niezależnymi. Trudno się z nimi nie zgodzić, bo faktycznie nic od nich nie zależy...

Feministki - 1 Mężczyźni - 0

Emeryt_na_emeryturze

2017-06-09, 19:01
Nie śmiej się z feministek. Los już i tak je wystarczająco skrzywdził.

do...........ka

2017-06-09, 19:15
Ależ owszem, zależy.
Zależy od nich jak bardzo się później wstydzi reszta kobiet, gdy muszą prosić faceta o cokolwiek.
Same tworzą problemy i wmawiają reszcie, jak koszmarna jest ich sytuacja, żeby później zwalać wszystko na facetów.
Łażą bez stanika, żeby pokazać, że powinno się je szanować albo organizują "Festiwal Okresu", a za "Święto Spermy" wsadzilyby do pudła.
Przez te wszystkie akcje i wymysły tracimy w oczach wszystkie.

~Velture

2017-06-09, 19:36
@up
Hmmmm.... Masz jakieś fotki z tego festiwalu okresu bez staników?
No bo wiesz... kolega pytał.
Tylko nie dawaj mi zdjęć ze święta spermy.

do...........ka

2017-06-09, 19:49
Velture, powiedz koledze, że niestety nie pomogę.
Gdy spytalam, czy mogę zrobić zdjęcie, zaczęły na mnie krzyczeć, żebym przestała je gwałcić.

kevlarx

2017-06-09, 23:38
Velture dziwny jestes, kazdy wie ze, napalasz sie na laski z sadolca, a przeciez nawet dzieci wiedzą, ze wszystkie laski sadolca mają... bolca.

TB303

2017-06-10, 08:10
kevlarx napisał/a:

Velture dziwny jestes, kazdy wie ze, napalasz sie na laski z sadolca, a przeciez nawet dzieci wiedzą, ze wszystkie laski sadolca mają... bolca.


Dlatego jestem za tematem "Pokaż swoją c*pkę". No bo skoro faceci dają foty penisów w pewnym temacie, to czemu laski nie mają pokazywać cipek? To dyskryminacja płci! Czym niby penis ustępuje cipce?! Hmm? Przecież razem dobrze się uzupełniają :amused:

~Velture

2017-06-10, 08:32
kevlarx napisał/a:

Velture dziwny jestes, kazdy wie ze, napalasz sie na laski z sadolca, a przeciez nawet dzieci wiedzą, ze wszystkie laski sadolca mają... bolca.


Legenda głosi, że jedna jest prawdziwa i ten kto ją wyrwie zyska magiczne moce.

TB303 napisał/a:


Dlatego jestem za tematem "Pokaż swoją c*pkę". No bo skoro faceci dają foty penisów w pewnym temacie, to czemu laski nie mają pokazywać cipek? To dyskryminacja płci! Czym niby penis ustępuje cipce?! Hmm? Przecież razem dobrze się uzupełniają :amused:


Przecież jest taki temat na hardzie....

re...........ww

2017-06-10, 10:45
wynik meczu Ci się przypadkiem nie popie**olił?

freaky

2017-06-10, 11:27
@up. Chodzi o to, że ich argument był nie do obalenia, więc "wygrały" :amused:

Ghoscik8

2017-06-10, 13:41
To może w ramach poszanowania równości kobiet i mężczyzn zorganizować święto spermy na cyckach ?

OxY

2017-06-11, 21:36
feministki zwyczajnie nie istnieją a jakieś ruchy w tym kierunku to zwykła niepełnosprawność umysłowa