18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki Kraków

Ogryzek000295 • 2014-03-09, 00:02
Idąc sobie spokojnie z Rynku, Szewską w stronę Bagateli, człowiek ze zdziwieniem słyszy jakieś murzyńskie bębenki i darcie mordy. Patrzy w lewo na planty i widzi jakąś paradę homo-feministów :emo: . Człowiek spokojnie po Krakowie z dziewczyną nie może po mieście pochodzić, bo zwierzęta ze Zwierzyńca puścili i bydło o równouprawnienie się upomina.. Sodoma i Gomora... Won do Garów ! :hitler:


















Nie zapominając, że na końcu przyłączyła się manifa StopAborcji

Słodko :tecza:

stesco

2014-03-09, 00:11
Pojade klasykiem : ile marszy feministek trzeba żeby zmienić żarówke ?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
zero , marsze feministek nie mogą niczego zmienić.

Wojtass84

2014-03-09, 00:18
Niektórzy jak widać, próbowali coś wyrwać z tej hołoty.

srasshole

2014-03-09, 00:23
a feministki to nie te co lubią aborcję?

Sounoxx

2014-03-09, 00:55
@up

Faktycznie, powinny być. Są tak brzydkie, że są w stanie znaleźć partnera tylko po ogromnych ilościach alkoholu, a wtedy o wpadkę niełatwo. Z tego wynika, że powinny być za aborcją, chyba że są za wychowaniem dzieci a'la Waśniewska...

NieWiemZeWiem

2014-03-09, 01:46
jesli ta manifestacja jest za tym aby nie poszerzać możliwości aborcji to wszystko ok z ludźmi

Falsum

2014-03-09, 02:04
Chyba najmniej niesmaczna manifestacja, tego środowiska, jaką kiedykolwiek widziałem.

DerFels

2014-03-09, 02:35
Spontaniczny widz, który dołączył do układu w 3. filmiku - to się ceni! Ale dziwnym trafem znał układ, ino nie nadążał...

bloodwar

2014-03-09, 08:09
Pedałów i femienistek nie lubimy, ale od Zwierzyńca to ty się odpie**ol, ok? :-)

Konias

2014-03-09, 10:04
A ja się dziwię o co te feministki ciągle walczą. Odpowiecie mi - o równouprawnienie. Ja zapytam - Serio?

Nie czuję się gorszy od nich i nie mam żadnego bólu dupy o to, co za chwilę napiszę.
Kobiety mają teraz więcej praw od mężczyzn.
Do emeryturki pracują krócej (a ogółem żyją dłużej)
Na stanowiskach pracowników fizycznych pracują lżej (coś trzeba dźwignąć? W pracy ciągłej mężczyzna do 30 kg, kobieta 15-20)
Macierzyński dostają (ktoś słyszał żeby to facet brał tacierzyński i zostawał w domu z dzieckiem?)

Mamy także przywileje ze względu na kulturę w której żyjemy:
Kobiecie nie można przywalić (damski bokser, buuu!)
Kobiety nie można znieważyć (powinien być podpunkt: "Dotyczy kobiet, nie "głupich szmat")
Kobietę trzeba szanować (ktoś słyszał by to mężczyzna był przepuszczany w przejściu?)

Feministki powiedzą: "Ale to przecież mężczyźni zajmują najwyższe stanowiska w firmach"
No k***a serio? W każdej firmie? A może to od czegoś zależy? Kwalifikacje / znajomości? (a nie tylko wielka morda)
Powiedzą: "kobieta powinna decydować czy chce mieć dziecko czy nie"
A nie decyduje? no żesz przecież w naszej kulturze to facet prosi o różowe ciastko, nie kobieta o banana, więc to ona najczęściej decyduje kiedy i jak często, a przede wszystkim CZY W OGÓLE. A dzieci nie biorą się nie wiadomo skąd.

Cały ten post jest próbą dowiedzenia że feministkom w dupach się przewraca i chcą dla kobiet jeszcze więcej praw, gdy już w tym momencie są one uprzywilejowane.

teken

2014-03-09, 11:09
Przecież feministki to są głupie i tępe p*zdy, które są tak tępe, że nie potrafią w inny sposób zwrócić uwagi na siebie, a potrzebują atencji.

Jesteś tępa, brzydka i ogólnie zj***na ? Zostań feministką, lataj z cycami na wierzchu i domagaj się szacunku !

RKSfranekZKS

2014-03-09, 11:58
Gdzie kończy się równouprawnienie kobiet ??

przy wejściu do kopalni !!

Rekyn

2014-03-09, 12:04
Czy one grają na garnkach? Cóż za ironia...