18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fedor Emelianenko vs Satoshi Ishii – Dream: Genki Desu Ka!

piterufc • 2012-01-01, 19:42
Fedor odrodził się jak feniks z popiołów... :karate:

Warr Fedorrr




**Najnowsza walka Fedora z Noworocznej Gali //
ps.szczęśliwego Nowego !!

jinrey

2012-01-02, 15:29
griffin1899 napisał/a:



nie stresuj sie tak chlopczyku. heh, widac ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem wiec mniemam ze twoj poziom to max 1 gimnazjum. wiec przeczytaj jeszcze raz moj post, wsadz swoj leb w zimna wode. odnosze sie do OBECNEJ formy fedora a ona znaczy tyle co ch*j czyli nic. zrozumiano ?



tak jak mówiłem, grzdyl Ci pulsuje z podniecenia ;) Forma Twojego starego jak Cię robił znaczyła tyle co nic :D Pozdrawiam

griffin1899

2012-01-02, 15:38
jinrey napisał/a:


Forma Twojego starego jak Cię robił znaczyła tyle co nic :D



to jest zdecydowanie trolling i za to sa bany czy ostrzezenia - nie wiem jak to tutaj dziala

Tomows

2012-01-02, 16:28
Wyczuwam na sadisticu największych na świecie znawców sztuk walk

Szaler

2012-01-02, 16:49
Nie rozumiem dlaczego wszyscy skreślili Fedora. Przegrana walka nie skreśla zawodnika. Popatrzcie na Najmana :D Szczerze wierzę, że to tylko taka larwa z której kiedyś wykluje się piękny motyl :D

Sz...........jk

2012-01-02, 17:06
Sledziu napisał/a:

A ty przygłupie znasz znaczenie słowa trolling? Chciałeś zabłysnąć a nie wyszło. Się nie wpieprzaj w dyskusje jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.



Po pierwsze nie przygłupie, po drugie doskonale wiem o co chodzi w określeniu trolling. I k***a nie wpie**alam się w żadną dyskusję bo z nikim z Was nie miałem zamiaru rozmawiać. Mam więcej ciekawego do powiedzenia niż te głupie i agresywne teksty, bo jedyne co tu widze do agresja skierowana do osób, które mają inne zdanie.

I mi tu k***a nie pie**ol o byciu przygłupem, jestem w stanie tobie udowodnić, że z nas dwóch to ty prędzej nim będziesz.

Jak to mawiają :"uderz w stół, a nożyce się odezwą"

Zresztą, mój post nie odnosił się w żadnym wypadku do twoich wypowiedzil. Kierowany był głównie do ludzi mówiących, że Fiodor to miękka pipa, albo używają bzdurnych kontrargumentów atakujących bezpośrednio czyjąś osobę.

Pewnie i tak wielu z Was parę lat temu nie miało pojęcia co to jest te MMA. Zaraz ktoś powie, że interesuje się tym od urodzenia, albo i wcześniej. Gówno prawda, 90% ludzi tak mówi, a z taką dyscypliną spotkało się dopiero kiedy Pudzian do niej przystąpił.

A Fiodor to j***ny madafaka i dalej potrafi pokazać co umie. Może forma już nie ta, ale te ostatnie 2 przegrane walki wcale nei robią z niego gorszego zawodnika. Po prostu robi się stary.

mikEWrona

2012-01-02, 17:08
w 10:56 wbił na facebuka i dodał wpis ze wygral :P

lllll

2012-01-02, 18:09
solteck napisał/a:

Ta wielka, to jego siostra?



Natasza Rogozina

mrokussw

2012-01-02, 20:36
Panowie pro znawcy niechce mi sie nawet czytać komentarzy : dostał kelnera to wygrał , ale sprawdza sie tutaj coś co często jest pokazywane w filmach np o Rockim Balboa niby film ale , jak przegrał 1 - 2 walki to odrazu tracił fanów , gazety go oczerniały i nagle z szanowanego zawodnika staje sie ciotą , Ta sama sytuacja jest z Fiodorem miał chwile słabości przegrał te 2 walki i nagle każdy już go skreśla , dlatego żal mi was ludzie niczym nie różnicie sie od tych z telewizora , bo skreślać zawodnika po 2 walkach to przesada.

xerty

2012-01-02, 21:58
"Wyczuwam na sadisticu największych na świecie znawców sztuk walk " - ta smród od nich bije i jad wielki :) btw, najciekawszym moim zdaniem zapomnianym mistrzem jest Nikołaj Wałujew - właściwie pokonany tak jak thompson w walce z pudzianem, potem nigdy już nie był na ringu - przyczyna jest prosta : koleś nie daje się pokonać i nie wygląda jak mistrz - więc nie będzie z niego forsy, nikogo nie obchodzi czy wygrywa walki mimo słabej techniki... Sport zawodowy do k***a i tyle.

djhexe

2012-01-02, 23:15
ja tam znawcą MMA nie jestem ale nie jedną walkę widziałem... na każdego starego mistrza znajdzie się nowy, lepszy. oglądając walki UFC widać jak zawodnicy walczący w ringu mają to nowe, coraz to lepsze techniki walki. Kiedyś mistrzami byli Greyce-owie, jednak po paru latach dominacji przyszedł i na nich kres.

moim faworytem jest Nick Diaz, ze względu na to, że to kawał "chama" co się nie pie**oli w tańcu.

a prawda jest taka: że taki zawodnik z UFC (nawet waga lekka) naj***łby każdemu z Was (jak i mnie) zanim ktokolwiek by się zorientował

Speedyes

2012-01-02, 23:24
ludzie co wy piszecie. Pudzian zanim by wyszedl do Fedor to by w majty narobil, a nawet gdyby juz wyszedl to po 30 s Pudzian by lezal.