18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Federacja nie przestaje zadziwiać..

Halman • 2024-02-07, 07:34

zaiste poj***na to kraina choćby ruska propaganda się zesrała. ...

Cephelion

2024-02-07, 18:17
A te chrupnięcie przy upadku to ze pleców poszło, prawda ?

Siriuz

2024-02-07, 18:58
samspadaj napisał/a:

te opisy o rosji i rosjanach piszecie tak, jakby ktoś wam kazał. na siłę i bez polotu.



Fajno-Polactwo... albo Ukraińcy. Fajno-Polacy z kolei dzielą się na niedowartościowanych ch*jków szukających poklasku, albo na zjebów, którzy starają się na pokaz być bardziej święci niż sam papież, żeby się wybielić. Taka jest moja hipoteza.

gagatek690

2024-02-07, 19:21
Siriuz napisał/a:

Fajno-Polactwo... albo Ukraińcy. Fajno-Polacy z kolei dzielą się na niedowartościowanych ch*jków szukających poklasku, albo na zjebów, którzy starają się na pokaz być bardziej święci niż sam papież, żeby się wybielić. Taka jest moja hipoteza.



i to poczucie wyższości nad "ruską swołoczą" w wykonaniu poliniaków którzy:
- nie potrafią opracować i wyprodukować własnego czołgu, BWP
- -//- samolotu
- -//- okrętu nawodnego
- -//- okrętu podwodnego
- - //- rakiety międzykontynentalnej/ hipersonicznej/kosmicznej...
- dobrej jakości pistoletu maszynowego

jakimś cudem wyszedł im Piorun i chyba drony też mamy w miarę dobre.

qrwa kraj niemieckich wyrobników i zbijaczy europalet a wyżej sra niż dupy ma. i jeszcze 70 procent debili zaszczepiło się czymś na coś.

samspadaj napisał/a:

te opisy o rosji i rosjanach piszecie tak, jakby ktoś wam kazał. na siłę i bez polotu.



w czasie plandemii koncerny płaciły różnym youtuberom i influencerom za propagowanie szczepionek. Była chyba nawet lista w necie ile który przytulił. Teraz pewnie US płaci sprzedajnym k***om za robienie "odpowiedniego klimatu" w/s Rosji. Trzeba ją ukazać jako kraj upadły bo kto w innej sytuacji poszedłby na wojnę z ruskimi wiedząc, że są dobrze uzbrojeni i świetnie zmotywowani? A jak już Rosjanie wybiją upadlińców to nasze matoły będą następne w kolejce.

Lupa

2024-02-07, 19:45
Siriuz napisał/a:

Fajno-Polactwo... albo Ukraińcy. Fajno-Polacy z kolei dzielą się na niedowartościowanych ch*jków szukających poklasku, albo na zjebów, którzy starają się na pokaz być bardziej święci niż sam papież, żeby się wybielić. Taka jest moja hipoteza.



A masz jakąś hipotezę, do której grupy się zaliczasz?

petru23

2024-02-07, 19:59
k***a ile teorii. Jebnął to jebnął. Na ch*j drążyć?? :roll:

TwójCzarnyPan

2024-02-07, 20:39
Igorek95 napisał/a:

Nie wiem gdzie trzeba się obracać żeby w ogóle mieć do czynienia z ich propagandą, która działa jedynie na zapijaczonych rusków


No jak to gdzie. Na Sadolu!

HermanVonSztolc

2024-02-07, 20:53
Moze kumał ze za nisko i całował w te słupki... ale trafił prawie w zaspe i prawie bedzie żył :D

woszczuthcrew

2024-02-07, 22:20
Każdego ruska mniej, jakoś lżej na sercu :mrgreen: :mrgreen:

Siriuz

2024-02-08, 00:23
Lupa napisał/a:

A masz jakąś hipotezę, do której grupy się zaliczasz?



Jestem humanistą

Kooondor2000

2024-02-08, 23:14
gagatek690 napisał/a:

i to poczucie wyższości nad "ruską swołoczą" w wykonaniu poliniaków którzy:
- nie potrafią opracować i wyprodukować własnego czołgu, BWP
- -//- samolotu
- -//- okrętu nawodnego
- -//- okrętu podwodnego
- - //- rakiety międzykontynentalnej/ hipersonicznej/kosmicznej...
- dobrej jakości pistoletu maszynowego
jakimś cudem wyszedł im Piorun i chyba drony też mamy w miarę dobre.
qrwa kraj niemieckich wyrobników i zbijaczy europalet a wyżej sra niż dupy ma. i jeszcze 70 procent debili zaszczepiło się czymś na coś.
w czasie plandemii koncerny płaciły różnym youtuberom i influencerom za propagowanie szczepionek. Była chyba nawet lista w necie ile który przytulił. Teraz pewnie US płaci sprzedajnym k***om za robienie "odpowiedniego klimatu" w/s Rosji. Trzeba ją ukazać jako kraj upadły bo kto w innej sytuacji poszedłby na wojnę z ruskimi wiedząc, że są dobrze uzbrojeni i świetnie zmotywowani? A jak już Rosjanie wybiją upadlińców to nasze matoły będą następne w kolejce.



ruSSki kacapie ty jeszcze nie na froncie? Spadaj walczyć za fiutina, biede i syf ? :D