18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FC Kopenhaga

ronnie194m • 2013-08-31, 20:38
Klub FC Kopenhaga wywołał burzę wśród kibiców. Uczestnik Ligi Mistrzów nie zamierza sprzedawać biletów kibicom, którzy nie mają duńskich nazwisk.

Sprzedaży biletów na mecze LM odmówiono ze względów bezpieczeństwa.

Atila Momeni, 24-letni Irańczyk, który urodził się i dorastał w Kopenhadze, jest oburzony postępowaniem klubu: "Po zakupie biletów na wszystkie trzy meczem domowe, pieniądze zostały pobrane z mojego konta. Otrzymałem później e-mail, że ze względów bezpieczeństwa moja rezerwacja została anulowana. Czuję się dyskryminowany. Często padamy w Danii ofiarami rasizmu, ale nigdy nie spodziewałem się, że to przeniesie się do futbolu. Nie ma wytłumaczenia na takie zachowania. UEFA powinna coś z tym zrobić! "

FC Kopenhaga zagra w grupie z Realem Madryt, Juventusem Turyn oraz Galatasaray.

Vof

2013-08-31, 20:44
Jakiś dobry znak :mrgreen:

NieWiemZeWiem

2013-08-31, 21:40
Ja pie**ole ja mam zawsze taki ból dupy jak widze, że ktoś mówi "dyskryminacja,rasizm" itp. może ta sytuacja jest dyskryminująca ale no k***a sami sobie są wynni ja pie**ole przeciez z dupy duńczykom się nie wzieło to, że brudy się wysadzają... Dyskryminacja to jest białych bo sama obecność ciapatych w jakimś kraju to jest już obelga

wajnona

2013-08-31, 22:06
Też mieszkam w Danii, ciekawe czy za moje polskie nazwisko też by odmówili zakupu biletu :D Ale summa summarum, zgadzam się z tym postanowieniem. Brudasy się tutaj naprawdę panoszą jakby byli u siebie, a czasem już za samo nazwanie ich Arabem potrafią drzeć p*zdy bo przecież "Arabowie są z Arabii Saudyjskiej, a ja jestem z Pakistanu/Iranu/Syrii". Wychodzi na to, że też powinniśmy się obrażać za nazwanie Nas Polaków Słowianami, bo przecież nie jesteśmy ze Słowenii (tak, ja znam różnicę, brudasy jej nie rozumieją). Mimo, że sama jestem w tym kraju obcokrajowcem i imigrantem to zgadzam się z takimi zasadami, trudno się mówi. Władze też mają trochę związane ręce, bo jakby oficjalnie powiedzieli że nie sprzedadzą biletu żadnemu ciapakowi, to dopiero by się zaczęło...

~Vuko

2013-08-31, 23:37
Niech sp***alają, zakaz jak najbardziej prawidłowy :ok: małymi kroczkami i wypie**olimy tą zarazę z Europy, ewentualnie skutecznie stłumimy ;)

ko...........ca

2013-09-01, 11:30
widać duńczyki to bardzo rozsądny naród , uczmy sie od nich

joystik1337

2013-09-01, 12:16
Oh, jak mi przykro, biedny muslim ;(


ch*j mu w dupę.

Uuk

2013-09-01, 12:16
Oni to tam zawsze ze skrajności w skrajność. To znoszą Boże Narodzenie na rzecz ciapatych świąt, to znów z biletami w drugą stronę.

KrisCFC

2013-09-01, 12:18
Dobrze zrobili :)
Ale ludzie którzy np mieli matkę Dunkę a ojca z Polski też nie zostaną wpuszczeni bo nie mają duńskiego nazwiska... muszą to jakoś dopracować.. to jest k***a dyskryminacja ! :amused:

GranatPL

2013-09-01, 12:44
No proszę, Duńczycy juz się nauczyli jak sobie radzić z problemem. Czekamy na kolejnych ;)

bapmek

2013-09-01, 13:08
"Arabowie są z Arabii Saudyjskiej, a ja jestem z Pakistanu/Iranu/Syrii". Wychodzi na to, że też powinniśmy się obrażać za nazwanie Nas Polaków Słowianami, bo przecież nie jesteśmy ze Słowenii (tak, ja znam różnicę, brudasy jej nie rozumieją).

W Pakistanie i Iranie prawie nie ma Arabów, są Persowie, Pendżabczycy, Paszto, Urdu. Wychodzi na to, że powinniśmy się obrażać za nazywanie nas ugro-finami.

Do kuchni. Bo na zdobywanie wiedzy już za późno.

Severitus

2013-09-01, 13:44
"..czy padamy ofiarami rasizmu?"
Właśnie wy niewierne lewoboskie k***y namiastki człowieka to Allach jest bogiem a nie jakiś Jezus, ku chwale Allacha zniszczymy wam kraj wy niewierne k***y!~Pokojowa wypowiedź muzułmanina Ciapusa Ciapatego do Duńczyków

wajnona

2013-09-01, 13:57
bapmek napisał/a:

"Arabowie są z Arabii Saudyjskiej, a ja jestem z Pakistanu/Iranu/Syrii". Wychodzi na to, że też powinniśmy się obrażać za nazwanie Nas Polaków Słowianami, bo przecież nie jesteśmy ze Słowenii (tak, ja znam różnicę, brudasy jej nie rozumieją).

W Pakistanie i Iranie prawie nie ma Arabów, są Persowie, Pendżabczycy, Paszto, Urdu. Wychodzi na to, że powinniśmy się obrażać za nazywanie nas ugro-finami.

Do kuchni. Bo na zdobywanie wiedzy już za późno.




Ale jesteś zajebisty :) Jakby Twoja wszechwiedza (zapewne zaczerpnięta z Wikipedii, bo w internach ktoś coś powiedział, wiec trzeba koniecznie się wymądrzyć)nie była na tyle ograniczona to doczytałbyś, że opowiadałam o tym o co ONI się awanturują. Wszędzie na świecie mówi się "Arabowie" bo tak się przyjęło nazywać wszystkich wyznawców Islamu, obojętnie czy są z Iranu, Egiptu, Arabii Saudyjskiej czy Pakistanu - a oni się o to wkurzają, za nazywanie ich generalnie Arabami. Dokładnie to samo, k***a, napisałam i zanim zaczniesz się głupio mądrzyć (prawdopodobnie nigdy nie mając z żadnym ciapakiem do czynienia w cztery oczy) to chociaż zrozum sens wypowiedzi innych zanim zepniesz poślady i się jadem zaplujesz.

PS - skoro ja do kuchni to Ty wypie**alaj do roboty :) Nie umrzesz jak w niedzielę trochę popracujesz, w końcu jesteś samcem.

Loaloa

2013-09-01, 14:11
Już dostali karę od UEFA, do tego będą musieli przeprosić kibiców i zdymisjonować osobę odpowiedzialną za tę skandaliczną decyzję. Jeśli Dunom wydaje się, że będą się szarogęsić w Danii, to im się wydaje.