18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fast & Furious - maturalny trailer

3afro3 • 2015-01-27, 19:47
Zawsze sądziłem, że Sadistic różni się od innych portali tym, że wśród wypadków, cyganów i flaków na hardzie można trafić na naprawdę ambitny materiał :piwo:

Chciałbym podzielić się z Wami filmem, nad którym pracowała grupka moich dobrych znajomych. Pierwszy raz został zaprezentowany parę dni temu na studniówce.

Z pewnością można się pośmiać i jednocześnie podziwiać kunszt filmowy moich rówieśników. No i można też zapłakać nad naszym losem na początku maja...

Prawie materiał własny! :szczerbaty:


Arcane899

2015-01-27, 22:34
Elegancki materiał, osoba która to montowała - jeśli nie zaprzestanie rozwijania się - może wiele osiągnąć.

Jacek86s

2015-01-27, 22:38
[quote="kałasznikow"]Wie ktoś co to za remix prodigy?

Prodigy - Firestarter ( ch*jowy remix)
Nie ma za co :ok:

jamajor

2015-01-27, 22:43
@LxDead Tu nie chodzi o samo zdanie matury, a o otrzymanie jak największej ilości punktów.

deikswrp

2015-01-27, 22:45
3afro3, kolego, gdzie są właśnie te tereny gdzie stoją auta? :D Ja niedaleko Leszna mieszkam i mnie to ciekawi :mrgreen:

korimemori

2015-01-27, 22:47
Dobra robota, ale mix prodigy....

wiisixtythreePL

2015-01-27, 22:50
o, moje liceum na sadistic, pora umierać

kadol7

2015-01-27, 22:58
ja wiem, że studniówka, ja wiem, że matury, ja wiem, że szybcy i wściekli i, że fajne ma k***a być na siłę ale tak naprawdę co roku wchodzi jakiś czołówkowy gniot z materiału na płytę studniówkową i zawsze sobie zadaję pytanie:
Cytat:

- serio k***a? serio myślisz, że to jest na tyle dobre żeby podzielić się tym ze światem?


mój też był śmieszny i mordka się sama uśmiecha jak go obejrzę ale tylko dlatego, że znam tych ludzi i przeżywałem sfazowany te chwile dlatego nie wychodzę z tym poza płytę studniówkową DVD bo to nie ma najmniejszego sensu. swój dla swoich. dla mnie na przykład ten wasz "epicki" filmik to nie urywa dupy, pach tu zbliżenie, pościg, pach kamera ala fast and furius, muzyka z nowego trailera i ogólnie to nie będę się dalej rozwodzić tylko spuentuje to idealną emotikoną :idzwch*j:

emildraz

2015-01-27, 23:11
Zajebite w ch*j. Po kilkudziesięciu ekundach było wiadome że piwko się należy ;) ;piwo;

rompopopom

2015-01-27, 23:20
A mi się nie podoba i ch*j. Nie posrajcie się

Mercury001

2015-01-27, 23:27
Kickstarter -> pełnometrażówka -> nagrody -> złote dvd na kominku. Tak, k***a, to jest realne. Dosyć tych samych przepłacanych, zapitych mord w kinowych gniotach!

CichaWoda

2015-01-28, 00:19
jak na gimbaze to niezłe

ziomka22

2015-01-28, 01:28
Nie dostaniecie się na Polibudę....Dobry żarcik, dobry :D

MvK07

2015-01-28, 02:24
Chłopaki pewnie r*chają wszystko co się rusza ;-)

Bezem

2015-01-28, 09:09
Matura to prościzna o ile nie zrobi się głupich podstawowych błędów. Jeśli nie sp***olisz dodawania to będzie spoko :D Co roku maturzyści się spinają, a tak na prawdę to po maturze będziesz się z tego śmiał. No chyba, że jesteś debilem, wtedy będziesz miał po prostu wyj***ne :v

kasara001

2015-01-28, 10:10
Co do matur swoją też się kiedyś stresowałam, a wyszło wszystko tak, że nawet geografia rozszerzona była takim banałem że zdałam bardzo dobrze bez wkuwania. wystarczyło słuchać co babka na lekcji gada a nie przepaplać całe 3 lata i rzucać się samolocikami...

Zajebisty filmik! :D zazdroszczę wyrozumiałości nauczycielek.. u nas babka pamiętam nawet nie pozwoliła użyć lalki do zrzutu z klatki schodowej (dobry pomysł był z całością ogólnie) bo to podobno nawołuje do samobójstwa :lol: