18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fasolki - mydło lubi zabawę ...

without_censure • 2013-03-15, 22:21
Jak żona weszła do pokoju to przełączyłem na zakładkę z redtubem ... łatwiej było się wytłumaczyć ...



fasolki - mydło lubi zabawę.

Mathiuser

2013-03-16, 12:04
acidiusz napisał/a:

normalnym widokiem byl obraz myjacych sie dzieci.


No to bomba :amused:

JozinZBazin

2013-03-16, 12:05
Kto nie odpalił YT z tym filmem niech pierwszy rzuci kamień.

EroMedic

2013-03-16, 12:13
JozinZBazin napisał/a:

Kto nie odpalił YT z tym filmem niech pierwszy rzuci kamień.



Uwagaaa..... rzucam!

Bacutil

2013-03-16, 12:22
Pod filmikiem na yt, znalazłem taki oto komentarz:

Cytat:

Sadistic.pl lepszy od tego waszego kwejka.pl Joemonster.pl alewiocha.pl itp jedynie jeszcze Ujarani.pl dają radę reszta to syf dla młodych gówniarzy. W Sadistic.pl dowiedziałem się więcej niż przez moja całą Szkołę ten portal to fenomen, można się zrelaksować jak i nauczyć lub dowiedzieć się czegoś ważnego przy czym śmiać się z kawałów, filmów, obrazów. Taka strona jak sadistic.pl łączy mądrych i ciekawych ludzi o rożnych poglądach. Jedyny minus wszędzie są trolle które uprzykrzają życie.


go...........ez

2013-03-16, 13:17
Skopiowałeś komentarz z kwejka, ty kolaborancie.

ll...........rt

2013-03-16, 13:40
EroMedic napisał/a:

JozinZBazin napisał/a:

Kto nie odpalił YT z tym filmem niech pierwszy rzuci kamień.



Uwagaaa..... rzucam!


Coś tu jest do dupy. Czy jak rzucę kamień jako drugi, to będzie to dalej pierwszy rzut?

Swoją drogą, co za poj***ni ludzie i poj***ne czasy. Żeby myjące się kilkulatki budziły jakiekolwiek skojarzenia erotyczne? Kyrk, co curwy nędzy, kyrk.

Admin_RedTube

2013-03-16, 13:47
Autor chciał zabłysnąć śmiesznym komentarzem który wyczytał na mistrzach. ŻENUA

norbi7631

2013-03-16, 14:01
no dobra, autor zapodał film dla sadoli to ja zapodam dla sadolek aka kobiet na sadolu


Spartan78 Kce

2013-03-16, 14:16
Skoro was to kręci to raczej wasz problem i wskazywanie na kogoś palcem to nic jak odwracanie od siebie samego uwagi. Ja sie wychowywałem w latach 80-90. Pokazuje moim dzieciakom stare bajki, filmy takie jak Pan Kleks, reksio czy bolek i lolek. A kategorie wiekowe to chyba normalnosc skoro program ma ponad 25lat i ogladaja go ludzie z tamtych lat.

Darksaience

2013-03-16, 14:26
Hmm a Jabłczynska dalej płaska...