18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fashion Week Poland

tr...........ke • 2013-04-20, 00:53
W związku z Fashion Week Poland w Łodzi nawet ludzie "biedni" przybrali awangardowe jak na aktualne czasy stroje. Na jednym z profili na fb pojawiło się zdjęcie jadącego na pokaz modela w ubraniach znanego projektanta Antonio Macierow.


gressive

2013-04-20, 11:44
Co to k***a za dowód, że to w Łodzi? Skąd to wiesz?

Caban1908

2013-04-20, 12:20
@up

szyld Real Office - był tam kiedyś Skórimpex, ale oczywiście okazał się nierentowny i został zlikwidowany (bo państwowe to trzeba likwidować). Poza tym to jest na dzielnicy Bałuty, osiedlu Teofilów przy ulicy Aleksandrowskiej i Traktorowej (chyba przy tej bo nie pamiętam dokładnie czy to jest skrzyżowanie z Traktorową).

EDIT: no i jeszcze można poznać po obiciu siedzisk jak ktoś jest z Łódzi

xarkons

2013-04-20, 12:38
Wk***iaja mnie tematy z bezdomnymi bo mi sie szkoda takich ludzim robi. Myslisz ze jak jestes na studiach to jestes geniuszem? Powiem ci tyle ludzie bez studiow z kreatywnoscia zrobia wiecej niz ty w swoim calym szarym zyciu.

KociBolec

2013-04-20, 12:50
Lepszy taki strój niż rurki na dupie i garnki na głowie.

głodny_toster

2013-04-20, 12:51
xarkons napisał/a:

Wk***iaja mnie tematy z bezdomnymi bo mi sie szkoda takich ludzim robi. Myslisz ze jak jestes na studiach to jestes geniuszem? Powiem ci tyle ludzie bez studiow z kreatywnoscia zrobia wiecej niz ty w swoim calym szarym zyciu.




Co ma piernik k***a do wiatraka!? Tylko nieliczny odsetek tych bezdomnych i to dosłownie max 2% jest bezdomnym bez własnej w tym winy:| Reszta to pie**olone obszczymurki i pasożyty ;]

Poza tym to jest sadistic... tu ludziom ludzi nie szkoda ;]

xarkons

2013-04-20, 14:26
fantomasik napisał/a:




Co ma piernik k***a do wiatraka!? Tylko nieliczny odsetek tych bezdomnych i to dosłownie max 2% jest bezdomnym bez własnej w tym winy:| Reszta to pie**olone obszczymurki i pasożyty ;]

Poza tym to jest sadistic... tu ludziom ludzi nie szkoda ;]


Nie kazdy ma zanizony iloraz inteligencji do poziomu j***nego szympansa. W dupie byles gowno widziales. To ze tobie nie szkoda to nie znaczy ze musze byc taki jak ty nie sadzisz? Wypie**alaj ze swoim generalizowaniem ludzi.

Adam94

2013-04-20, 15:17
gressive-Jest to Łódź, dokładnie Teofilów bo poznaje biurowiec budujący się w tle. Dokładnie ulica Aleksandrowska, a tramwaj którym jedzie to 13,8 lub 2 :) Pozdrawiam !

głodny_toster

2013-04-20, 15:41
xarkons napisał/a:


Nie kazdy ma zanizony iloraz inteligencji do poziomu j***nego szympansa. W dupie byles gowno widziales. To ze tobie nie szkoda to nie znaczy ze musze byc taki jak ty nie sadzisz? Wypie**alaj ze swoim generalizowaniem ludzi.





W żadnym ze zdań mojej wypowiedzi, nie obraziłem Ciebie, więc nie życzę sobie osobistych wycieczek w moja stronę. :kawa: Wybaczam Ci ten "pojazd" po mojej osobie, bo jak rozumiem poczułeś się urażonym bezdomnym. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz...komu w zamian za użyczenie na chwilę komputera i internetu dałes dupy pod mostem!? A może ty Ty jesteś na tym zdjęciu!?

lu...........5z

2013-04-20, 17:57
zwykły menel i tyle

Sz...........an

2013-04-20, 21:26
Swoją drogą taka osoba wydaje się mi wolna. Nam wydaje się, że ona jest stuknięta, ale wystarczy pomyśleć chwilę inaczej to my jesteśmy stuknięci bo, jesteśmy "zniewoleni" przez modę, zwyczaje, zachowanie. Krótko mówiąc jesteśmy tacy jacy są inni. Myśląc inaczej możemy pomyśleć, że typ na fotce, oszukał "system" i nie jest zniewolony przez nic, ani modę, ani zwyczaje. Jest sobą i robi co chce. Śmiejemy się z tych ludzi bo wyglądają inaczej mimo, że to tacy sami ludzie jak my. Dla nich to cały świat jest taki, jak on jeden dla całego świata ;)