18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Farting for Behemoth

MasterExploder666 • 2014-11-20, 21:18
Z opisu filmu: "I managed to fart for Behemoth at the Metal-Shop in Tel-Aviv after their signing session! their response is PRICELESS!" - Udało mi się wyp***zieć dla Behemotha w Metal-shopie w Tel-Aviv(miejscowość w Izraelu) po ich koncercie. Ich reakcja była BEZCENNA! tłumaczenie własne




Setlista:
1. Blow your trumpets gabriel
2. Ov Fire and the Void
3. Conquer All

Jeśli temat się już pojawił to serdecznie przepraszam i :idzwch*j:

Mr.Diesel

2014-11-21, 07:13
Ja pie**ole, czy on się jeszcze nie nauczył, że pionowo się nie nagrywa???

ZR...........E_

2014-11-21, 08:37
@UP ma iPhone i sie nie nauczy

bacus

2014-11-21, 09:34
ten w środku patrzy na pierdzącego gościa jak na zjeba haha :D

liana

2014-11-21, 09:56
Ciekawe czy pajac Tore spali (pejsata biblia)

Harvesterr

2014-11-21, 10:13
Sklep z koszulkami

Impericon, DropD (OLOBER SYKES SHOP)

Nie lubie takiej muzyki, ale trzeba przyznać, że to najbardziej znany polski band metalowy i za to im szczerze gratuluję


Mefioo9

2014-11-21, 10:36
Jak dla mnie to nergala idealnie podsumował Piekara - poszukajcie sobie "Piekara - kilka słów o Nergalu" (wstawiłbym link ale nie mogę jeszcze :lodowka: )

Wersja TL;DR - pseudo-satanista który najpierw ujeżdżając Szatana, a potem Dodę został "celebrytą" i (wg TVP) guru muzycznym, mimo iż ŻADNEJ jego płyty nie ma na liście 100 najlepiej sprzedających się płyt z gatunku hard rock&heavy metal ani na liście 100 najlepiej sprzedających się płyt z gatunku death metal (a na przykład na tej liście są trzy płyty również polskiego zespołu Vader).

Dziękuję, dobranoc :idzwch*j:

majsterPn

2014-11-21, 10:52
behemot gra żydom bo go polacy nie lubio

maciuch2

2014-11-21, 10:57
Behemoth to najlepsze eksportowe dobro zaraz po polskiej wódzie

pr...........ok

2014-11-21, 11:29
metal scrap

MasterExploder666

2014-11-21, 11:58
chester napisał/a:

A co jeśli to ukryty troll mający dać wyraz temu, że ich muzyka jest "do dupy"? :P


A propo fajne podkoszulki mają. Znacie jakieś fajne sklepy z taką odzieżą oprócz metalshopu?



rockmetalshop, takt-rybnik, kropa, ew cupsell

kokroucz

2014-11-21, 12:57
@Mefioo9
o to komentarz z tej strony pod którym podpisuję się obiema lewymi rękami.
Piekara to pajac nie lepszy od nergala

"I oto nagle koleś z dziesiątej ligi metalowej, śpiewający słabym głosikiem bełkotliwe teksty w rytm prymitywnej łupanki, stał się idolem nie tylko dla czytelników pism kolorowych, ale również Telewizji Polskiej"
W tym momencie chciałem przestać czytać ten tekst pisarza z dziesiątej ligi literatury fantasy, piszącego bełkotliwe opowiadania opierające się na tanich kontrowersjach. Zazdrość o bycie idolem czytelników pism kolorowych? Naprawdę to zdanie można obrócić w drugą stronę.
Obok zarzutów pana Piekary mógłbym przejść swobodnie, bo to jego blog i jego opinia, też za Nergim nie przepadam, ale problem w tym, że uderzają w to samo, co da się zarzucić jemu. Bo dlaczego scena biskupa pieprzącego dz**ki nie służy taniej sensacji? Doganiał kocioł garnkowi? Zresztą to co napisał potem, to tekst godny prymitywa spod budki. Ach, no tak, postmodernizm..."

krystianpbw

2014-11-21, 13:54
Nergal to fajny gość, spał niedawno w hotelu w którym pracuje, generalnie kulturalny i grzeczny jak na sataniste

Rozśmieszyło mnie tylko jak sie gość nie asymiluje z kumplami z zespołu. Po koncercie Darski przyjechal pod hotel ok. 1 w nocy swoim zajebistym Audi A8 (czarny mat) a zespół dojechał 3 godziny póxniej, wszyscy stłoczeni w 5 osób w icarze naj***ni jak sk***esyn :P

maciuch2

2014-11-21, 14:55
sklep z koszulkami
blackcraftcult
musicland

Ne...........ro

2014-11-21, 15:56
nergal je kisiel z kota

kashshaptu82

2014-11-21, 17:03
k***a, czy na tym forum zostaly sie juz tylko same zjeby zyciowe, ktore tylko potrafia pluc jadem?!?!?
i do tego, jak straganiary pizgacie co gdziestamktostam cos ktos o kims powiedzial i napisal....

aha, no i jeszcze jakis zj***ny ynternetowy ekspert, co wie, ze behe nie zaistnialo na swiecie a vader jest cool...
no to masz frajerze riposte. album satanist zadebiutowal na 34 miescu w zestawieniu blillboard 200

-nie pozdrawiam