18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sezonowieec

2013-04-11, 15:12
Bongman dostaje piwo z automatu za sympatie ;)

demz

2013-04-11, 15:48
k***a wiedziałem, że ktoś to wrzuci tutaj jak tylko to pokazali w tv...

yonderbrack

2013-04-11, 15:59
Jak tylko zobaczyłem to wczoraj na żywo to nie mogłem się doczekać kiedy kilka tych klatek trafi na Sadistica :)

sz...........r9

2013-04-11, 16:00
Ten wasz pedałek by was zajeździł w bieganiu, czy innym treningu wytrzymałościowym w minute. pie**olą ci co ze sportem mieli do czynienia tylko w podstawówce na boisku szkolnym(i to brali ich tylko na bramke, bo byli ch*jowi). Ale tak to jest, kto dużo gada ten mało robi.

rksrobert

2013-04-11, 16:04
Kłócicie się o kluby i piłkarzy, których 99% nigdy nie widziała na żywo (nie mam na myśli logo TVP z napisem live) Dlatego wspierajcie swoje lokalne kluby. Może i nie ma tam pięknych akcji i bramek typu"stadiony świata", ale zawsze są wspomnienia i historia którą to wy będziecie tworzyć.

JerkItOut

2013-04-11, 16:06
jedziecie bo Barcelonie, Realu itp a prawda jest taka, że te ekipy wygrywają BO MAJĄ MISTRZÓW ŚWIATA! czy którykolwiek z Was jest mistrzem świata w jakiejś dyscyplinie sportowej? zarabiają mega wielką kasę i mają niesamowite umiejętności, nie przepadam ani za Barcą ani za Realem, ale takim klubom należy się szacunek bo zdolności i technika są tam na najwyższym poziomie! PSG pokazało kawał dobrej piłki, na awans do 1/2 za szybko jak dla nich.. ale udowodnili że jeśli nikt mocny od nich nie odejdzie to może za sezon pokonają i Barce i Real, po co pokazywać że nic nie wiemy na temat piłki nożnej i umiemy tylko hejtować każdy klub poza swoim ulubionym? Piłka nożna to sport dla mężczyzn i nie wyobrażam sobie weekendu bez pójścia na mecz czy obejrzenia CL w tv w środku tygodnia.. Ronaldo i Messiemu mimo że nie przepadam za nimi, to należy im się szacunek, chociażby za to ilu dzieciaków w to wciągnęli, którzy zamiast pić piwo pod sklepem z ziomkami wolą pokopać piłę..

xkikutx

2013-04-11, 16:28
jak oglądałem ten mecz, to wiedziałem że gimby wrzucą to w formie gifa na kwejki srejki, ale nie spodziewałem sie tego tutaj

artis1990

2013-04-11, 16:39
Cantona czy Roy Keane by wam pokazał pedalstwo. By was p*zdy sadistciowe złoili, że by wam zwieracze posłuszeństwa odmówiły...

joy8ko

2013-04-11, 17:09
kufel, jak już chcesz być taki ponad to, to pisz Barcelona i Messi, skoro Real i Cr7 napisałeś z dużej litery.
damian2210 : oż ty brutalny pseudokibolu(ale taki naprawde pseudo), nie, żebym był kibicem Barcy(bo nie jestem, ale bądź co bądź ich styl, finezja jest przech*j) , ale.. j***ć Real!!11 + Ciebie, przez zapewne Twego guru 'si - er - zjeben'

ji...........91

2013-04-11, 17:16
ha!gayyyyyyyyy tez mi się tak skojarzyło jak mecz ogladałem

Prowokator

2013-04-11, 17:21
dodii napisał/a:



To się nazywa współczesna piłka nożna. Co może powiesz, że w Anglii w PS tego nie ma? Spójrz na jakikolwiek mecz man utd, man city, arsenalu czy chelsea. Zobaczysz to samo, BongMan gówno wiesz a się wypowiadasz, pewnie piłkę nożną znasz z TVP 1, ale w końcu to nie kącik sportowy a sadol, nikt nie wymaga żeby wszystko wiedzieć o wszystkim. Jak ci się nie podoba obecny futbol to oglądaj kroniki z Bońkiem.


Ty też widzę masz zajebiste pojęcie o tym sporcie. Oglądasz na bieżąco mecze PL, żeby móc się wypowiadać na temat Manchesteru? Każdy mądry, ale spróbujcie biec z maksymalną prędkością z piłką i drasnąć o nogę przeciwnika. Ciekawe czy będziecie dalej biec zwinie jak antylopki. Wiadomo, że każdemu zdarzy się dodać do przewrotu trochę aktorstwa, żeby wywalczyć wolnego czy karnego, ale nie porównuj ligi angielskiej do tego hiszpańskiego gówna...

dodii

2013-04-11, 19:20
Prowokator napisał/a:


Ty też widzę masz zajebiste pojęcie o tym sporcie. Oglądasz na bieżąco mecze PL, żeby móc się wypowiadać na temat Manchesteru? Każdy mądry, ale spróbujcie biec z maksymalną prędkością z piłką i drasnąć o nogę przeciwnika. Ciekawe czy będziecie dalej biec zwinie jak antylopki. Wiadomo, że każdemu zdarzy się dodać do przewrotu trochę aktorstwa, żeby wywalczyć wolnego czy karnego, ale nie porównuj ligi angielskiej do tego hiszpańskiego gówna...



Mieszkam w Anglii, praktycznie codziennie widzę ligę angielską w telewizji czy w pubie. Sam jestem aktywnym kibicem FCB, w telewizji w domu oglądam każdy mecz jeśli jest to możliwe. Więc nie pie**ol. Każdy kibic zespołu z zagranicy który jest chociaż trochę obiektywny, powie to samo: w każdej drużynie są tacy piłkarze którzy symulują i tacy którzy nic nie symulują. Nazwałeś ligę hiszpańską gównem porównując ją do do ligi angielskiej. Otóż kolego, na wyspach nawet to dobrze wiedzą, że La Liga jest aktualnie najsilniejszą ligą na świecie. Wiadomym jest także to, że za to w Angli futbol jest o wiele bardziej emocjonujący bo wszystkie drużyny są na jednym poziomie i nie da się określić na początku sezonu kto wygra ligę, ale jest i tak ciągle za "ligą gównianą".

Torbush

2013-04-12, 22:32
Dodii, co Ci w la lidze kibicujac fcb/realowi obejrzysz koło 6 ciekawych meczyków. W PL połowy wyników nie możesz przewidzieć, więc raczej jest dużo lepszą ligą.. W Hiszpanii masz kilka mocnych klubów i tyle, w Anglii każda drużyna może zaskoczyć.