18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Family Guy [zbiorczy]

Byczarz • 2010-10-14, 12:03
Skąd się biorą grube dziewczyny?


No i wszystko jasne ; d

[ Komentarz dodany przez: Lashlo: 2010-10-15, 11:40 ]
Moi drodzy, po latach modlitw i przekleństw kierowanym w różne strony, proszę oto temat zbiorczy.
Zatem koniec wklejania Family Guy'ów w osobne tematy.

Tazz

2014-01-29, 06:18


Mam nadzieje, że nikt nie zapyta kto to Charles Bronson :pejcz:

crazY01

2014-03-08, 03:09
RockyWood napisał/a:

tu jest "reszta" czyli wszystkie odcinki on-line - pozycja niemal obowiązkowa.

http://familyguydirect.com/season.php?id=1

8/9 - no to w niedzielę się zacznie :)



Ja mam wszystkie odcinki na kompie, tylko paru mi brakuje. Właśnie się uczę, a w tle leci season 12 haha :D cant wait na nowe odcinki.. np American Dad to nie to samo - też jest spoko ale powoli się do niego muszę przyzwyczaić, bo family guya juz znam prawie na pamięć :lol:

Areczos

2014-03-08, 03:36
Obczaj sobie FuturamE

crazY01

2014-03-08, 04:00
Areczos napisał/a:

Obczaj sobie FuturamE



Obczaje :)

Mam małą listę co pościągać :

American Dad

The Cleveland Show

FuturamA

The Simpsons

South Park

Brickleberry - na to natrafiłem przez przypadek

Life with Louie - klasyk, zobaczę co jest do ściągnięcia

Coś pominąłem interesującego ?

ASAKKU

2014-04-16, 20:37
Spędzanie czasu z dzieckiem... 8-)

Źródło

Chrumczoł

2014-04-19, 13:38
Skąd holokaust?


SoLUffka

2014-04-19, 13:58
j***ny napakowany zydziocha :D

ASAKKU

2014-05-04, 20:12
Odkrycia Brian`a 8-)

Modrzew88

2014-05-12, 01:16
Ktoś dostał internet za dobrze zdane testy gimbazjalne?

Himiteshu

2014-05-12, 01:20
Won z tym gównem Family gayem!

LxDead

2014-05-12, 01:25
Nienawidzę tego badziewia, próbowałem to kiedyś oglądać bo niby takie zabawne a w rzeczywistości żenua w ch*j, na 1 dobry kawał przypadało 150 żałosnych. I pomyśleć ze taki syf nadal jest emitowany a Futurama w której sadyzmu było sporo została zdjęta.

cowboy

2014-05-12, 02:00
LxDead napisał/a:

Nienawidzę tego badziewia, próbowałem to kiedyś oglądać bo niby takie zabawne a w rzeczywistości żenua w ch*j, na 1 dobry kawał przypadało 150 żałosnych. I pomyśleć ze taki syf nadal jest emitowany a Futurama w której sadyzmu było sporo została zdjęta.



to chyba k***a obejrzales pol odcinka. ogladam i futurame i family guya i sadyzm, rasizm i ogolnie nieprzyzwoity humor w family guyu wystepuje W ch*j czesciej niz w futuramie i w ogole nie wiem jak mozesz pisac ze jest na odwrot. nie ma odcinka FG bez nieprzyzwoitego humoru.

na poparcie moich slow przedstawiam kilka fragmentow sadyzmu w FG (podobne akcje sa praktycznie w kazdym odcinku). w futuramie ciezko byloby znalezc przynajmniej jedna podobna akcje, w fg jest ich na peczki. licze na jakas odpowiedz, w przeciwnym wypadku uznam ze przyznajesz sie do pie**olenia. pozdrawiam.







no k***a nie wytrzymam, z tym sadyzmem to zaj***les jak dzik w sosne.

LxDead

2014-05-12, 02:59
@up Zacytuj mi proszę gdzie napisałem że w FG nie ma sadyzmu? Weź k***a przerób sobie kilka czytań ze zrozumieniem a dopiero później odpisuj ludziom na komentarze :)

Co z tego że w FG masz mnóstwo "niepoprawnych" scen skoro 3/4 z nich są tak k***a żenujące że ja pie**ole. Wolę 3 porządne poj***ne sceny w Futuramie niż 15 ch*jowych w FG, do tego w ch*j przeciąganych jak chociażby ta scenka z waleniem zapodana przez Ciebie ;) . Gdyby nie te scenki (w większości i tak k***a żenujące) to FG by w ogóle się oglądać nie dało bo tam nic poza nimi nie ma, cały "humor" FG leży tak naprawdę w nich, bo nie spotkałem tam ŻADNEGO, powtarzam ŻADNEGO żartu sytuacyjnego czy słownego na POZIOMIE To że w każdym odcinku masz tego typu scene nie czyni jeszcze serialu dobrym, no chyba że lubisz humor na hamerykańskim (czyt. niskim) poziomie. W Futuramie o mocno sadystyczne sceny (krew, flaki) raczej ciężko ze względu na czas emisji, częściej można było zobaczyć różne ohydztwa jak próba gwałtu Fraya przez krewetobabe do której startował Zoidberg, ale za to całą reszta to po prostu mistrzostwo ;) .

Przytoczyłbym kilka przykładów ale za ch*ja nie mogłem znaleźć żadnego na YT, a szkoda bo scena w której Bender jeżdżąc na nartach spada z klifu i wpie**ala się w lodowisko dla przedszkolaków, krusząc lud i topiąc je przy tym to dla mnie po prostu mistrzostwo. Futurama MIAŻDŻY FG pod każdym praktycznie względem - fabularnym, dialogowym czy humorystycznym o bohaterach nie wspominając ;)

Cytat:

w przeciwnym wypadku uznam ze przyznajesz sie do pie**olenia. pozdrawiam.



k***a, takich tekstów to ja w gimnazjum się swego czasu nasłuchałem w ch*j, prawie oplułem monitor energetykiem, no nie moge :amused:


P.S Lepiej zażyj maść na ból dupy :D Przyda Ci się ;) Pozdrawiam.
X