18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fallout na żywo - LARP w rosji

miedziak • 2010-06-26, 12:48
Za młodu też lubiłem takie zabawy. Ba nawet teraz bym się chętnie ponapie**alał na larpie ale już takich u nas nie robią. Kiedyś na cytadeli w poznaniu bywał organizowany podobny larp, Nocturn i w bardziej tradycyjnych klimatach larp isbandia. aż się łezka w oku kręci...
wracając do tematu chłopaki w Rosji wk***ieni jakością ostatniej części fallouta postanowili wziąć sprawy w swoje ręce, odeszli od kompla porobili se przebrania, opracowali jakieś zasady i grają w fallouta na żywo 8-)










Reszta zdjęć w komentarzach

Rh...........ox

2010-06-27, 20:35
Lashlo napisał/a:

zagrania w Neuroshimę.



Kocham :lozko: Nigdy nie zapomnę mojego jarającego kilogramy trawy szmana-snajpera, który jako broni białej używał dwóch metrowych diod ^^

Lashlo

2010-06-27, 20:40
Rhox napisał/a:



Kocham :lozko: Nigdy nie zapomnę mojego jarającego kilogramy trawy szmana-snajpera, który jako broni białej używał dwóch metrowych diod ^^


I na tym przykładzie widać wyraźnie, Polak potrafi.

Imho Neuroshima jest dużo lepsza pod względem klimatu, świata, 'funu' czy mechaniki.
System tworzenia i rozwoju postaci S.P.E.C.I.A.L jak i sama mechanika w Fallout PnP ssie jajca.
A to wszystko pochodne 'Dedeków', które nadaje się jako mechanika pod gry cRPG i nic innego.

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-06-27, 20:46
W swoim czasie stworzyłem podobną K.O.Z.A - ę do Neuroshimy by wybieranie postaci dla nowych graczy było łatwiejsze ;)

wlochi

2010-10-08, 23:01
wszystko fajne ale nie mogli sobie ponapie**alać w dwuglowe, zmutowane psy.