18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fallout 2

batmanPL • 2013-01-24, 13:10

Z powodu że pojawiło się ostatnio parę ciekawych tematów z gier wrzucam kolejną perełkę lat 90tych.

sa...........os

2013-01-26, 16:29
k181c napisał/a:

@batmanPL zwracam sie bezposrednio do wstawiajacego... wiadomo ze wiara da Ci piwo za fallouta ale moim zdaniem za takie wstawki powinny byc warny od moderatorow... portal schodzi na psy przez nie... faktem jest ze wstawka mila ale zupelnie brak powiazania z tematyka portalu. (nie pisac mi ze jak sie nie podoba to nie ogladaj bo podoba mi sie filmik tylko jak bym chcial go zobaczyc poszedl bym na forum komputerowe) co w tym "sadystycznego?? " chyba tylko to ze takich gier juz nie ma :/



Z warnami to może przesada, ale powinno lądować w jakimś zbiorczym, albo w suszu.
Chociaż zaraz stado gimbusów zacznie sapać, że ich jest więcej, więc mają prawo decydować jak wygląda ten portal - cóż zatem mi pozostaje do napisania.
Mimo wszystko lepsza taka wrzuta, niż kolejny temat do infantylnych, pseudopolitycznych debat, czy raczej bluzgów.

valker04

2013-01-26, 22:41
Zajebista gra, niestety nie grałem w latach kiedy wyszła, ale niedawno ściągnąłem, po przejściu F3 i po prostu oniemiałem... wciągająca jak diabli, historia, wszystko jest cudowne. Prawde mówiąc, Fallout New Vegas ma nawet trochę klimatu, jest nieco podobny i też fajny. Za to F3 się nie udał.