18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Fakty tracą widzów!

Diakkon • 2014-01-09, 12:30
Według informacji znalezionych na stronie wolnemedia[dot]NET, tvn'owskie "bzdury" masowo tracą na oglądalności, cóż za pech :)

W 2013 roku siedzieliśmy przed telewizorami średnio 4 minuty dłużej niż w 2012. Okazuje się jednak, że programy informacyjne w ub.r. miały mniejszą oglądalność. Najwięcej widzów straciły „Fakty” TVN – ponad 400 tysięcy. To spadek o 11,02 proc. w stosunku do roku 2012.

Panie i panowie, to niewątpliwie zasługa ich własnej głupoty, a także SADISTICA! Heil Sadistic!

KrisCFC

2014-01-09, 19:31
azerbejdzanification napisał/a:

To zasługa tego że ludzi coraz mniej stać na j***ną antenę do telewizora ;-)



Za ten awatar powinieneś spłonąć... :P

kenzol

2014-01-09, 20:13
A i "Wiadomości" na TVP wcale nie lepsze. Tak samo subiektywne i w dodatku nudne jak flaki z olejem.

Id...........ku

2014-01-09, 20:45
Cytat:

Własnego języka nie znasz, że musisz po szwabsku pisać?


xD szwabskiego od niemieckiego nie potrafisz odróżnić xD Cebulactwo umysłowe :D

Imm420

2014-01-09, 20:52
Jakby TVN nie podawał do mediów takich idiotyzmów to nie traciliby widzów, kto wie, może sam bym ich oglądał.

OHMP

2014-01-09, 22:06
Kuźwa się czepiacie tego TVN'u jak muchy do gówna. Każda telewizja wali w ch*ja, czy to trwam, tvn, polsat czy publiczna. Taka jest zasada mediów "Im bardziej zmyślasz tym więcej zarabiasz" ja mam takie same zdanie nt. jakości wiadomości wieczornych czy to tvn, polsat, tvp1, wg mnie są na tym samym poziomie teraz, zwłaszcza po wprowadzeniu tvp info, wiadomości na jedynce zaczynają dorównywać jakością tym prywatnym. Gówno mnie obchodzi, że jak na polsacie powiedzą, że tusk źle zrobił, to na tvn w tym samym czasie powiedzą odwrotnie, mam swój mózg i sam to zweryfikuje.
A propu tvn, spółka ITI jest istnym geniuszem omijania płacenia podatków, ponoć spółka matka to panamska telewizja, a potem to przechodzi przez 30 innych państw aż dociera do Polski, fajny wałek na 0% vat i dochodowego, szkoda, że się nie urodziłem 20 lat wcześniej, wtedy też bym taki wałek zrobił :)

Polak88

2014-01-10, 00:53
To nie dlatego,że nikt ich nie ogląda to dlatego,że w Polsce taka bida,że ludzi na telewizory i telewizję nie stać nie wspomnę już o nowych dekoderach i innych ch*jstwach,które nas kochany rząd wymyśla co raz...ja mam telewizornię ale dwa razy do roku zagram sobie na play station,lepsze to niż oglądać pie**olenie w pudle

BykoZauruz

2014-01-10, 11:58
Niesamowite.

Aż trzeba było napisać o tym?

Heituje TVN bo tak jest modnie

Diakkon

2014-01-10, 13:08
"Heitowanie" tvn'u to prywatna sprawa. Chcesz to oglądaj panie BykoZauruz, któż Ci broni, huh? Napisałem o tym bo to dobra nowina. Moja mama ogląda te wszystkie wiadomości (TVP1, TVP2, TVN), a ja często z nią rozmawiam dlatego wiem jak bardzo tak nierzetelne i fałszywe, oraz (przede wszystkim) mało ważne wiadomości wpływają na ludzi. Pozwole sobie zacytować pewną wypowiedź, która do mnie trafia:

"Ludzie są dośc niepewnymi siebie stworzeniami które wolą wierzyć w to co się im powie, zamiast zaufać swojemu rozumowi i samodzielnemu postrzeganiu otaczającej ich rzeczywistości."

Właśnie dlatego nie lubie TVNu i właśnie dlatego BykoZauruz, Ty tak bardzo go lubisz.

zadga

2014-01-10, 23:44
Ciekawi mnie skąd wiadomo jaka jest oglądalność programu