18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajne, niebanalne kręgi w zbożu

pi...........ja • 2013-08-26, 16:57
Jak wskazuje tytuł nie wrzucam tego, by wywołać dyskusję sceptyków, nie sceptyków i hejtujących trolli pośrodku. Uznałem, że twórcy tych dzieł, kim by nie byli, zasługują na docenienie w formie takiego małego wernisażu :-)















Wszystkie dzieła są dość nowe i pochodzą z Anglii. Zanim mnie ześlą do dokumentalnych dziękuję za uwagę.

aopia

2013-08-26, 22:42
BoKoR k***a piramidy to elektrownie obcych, którzy przybyli na ziemie dać ludziom prąd, a obeliski to przekaźniki prądu ale ch*j była awaria elektrowni i starożytnego egiptu i majów nie ma. A obcy uciekli do Ameryki Płn. dręczyć Indianinów.

demz

2013-08-26, 23:01
Nono temat sadystyczny, nie ma co.

DeX3r

2013-08-26, 23:05
że się to komuś chce w nocy latać i zborze deptać

tigerqaz

2013-08-26, 23:24
Cytat:

Jak wskazuje tytuł nie wrzucam tego, by wywołać dyskusję sceptyków, nie sceptyków i hejtujących trolli pośrodku. Uznałem, że twórcy tych dzieł, kim by nie byli, zasługują na docenienie w formie takiego małego wernisażu :-)



Piękne słowa! Dość bezsensownego pie**olenia ch*ja wiedzących mądrych idiotów, na których opinie i tak każdy ma wyj***ne a stwarzają tylko niemiłą atmosferę w komentarzach. Piwko za tekst i za wstawkę :D

orzeszwmorde

2013-08-26, 23:30
Tu się nie ma co pie**olić , tu się trzeba do roboty brać.


Elalex

2013-08-27, 00:00
Jedyna rzecz której k***a no nie da sie wyjaśnić ... kto normalny zapie**ala z deska na sznurku i robi takie pie**olone arcydzieła...O_O

~CanesPL

2013-08-27, 00:04
Gliniarze też próbowali.


alfLeso

2013-08-27, 00:27
No po prostu j***ni artyści !

Gambi

2013-08-27, 02:03
Twórcy którzy to robią muszą być zdolnymi kretynami. Po co pokazać ludziom swoje zdolności, po co udowodnić, że się potrafi. Lepiej bać się oceny i pie*rdolić, że to ufo.

Pomijam tych którzy mięli w tym konkretny interes.

dmnkzl

2013-08-27, 11:03
pie**olenie że to UFO. Może kilka z nich były tworem obcych, ale większość zdecydowanie nie. Dawno temu, gdy jeszcze nie bylo dvd, dostałem skądś ciekawego VHS, na temat UFO. Kilka z tych piktogramów które pokazałes tutaj było tez tam. Z tym że w tamtym przypadku były one tworem ludzkim. Robili je za pomocą deski na dwóch linkach, w tamtych czasach każdy myślał że to UFO, okazało się dopiero że to fejk, kiedy Ci sami goście zaczęli robić w zbożu bardziej zabawne piktogramy, takie jak uśmiechnięte buźki i inne znane ludzkości obrazki. Po pewnym czasie przyznali się do winy, okazało się że robiło to dwóch typków-ojciec z synem. Wybierali pole zboża, i przygotowywali projekt piktogramu, po czym w nocy szli i wykonywali swoje dzieła. Wszystko było dokładnie dopracowane i obliczone, dlatego nazywali siebie artystami, a nie wandalami niszczącymi czyjeś uprawy.
Dlatego też nie wieże w te wszystkie brednie jak to UFO rysuje sobie po naszym zbożu. Nawet jeśli wylądowali na takim polu to ich dziełem są raczej prostsze obrazki.

mateox

2013-08-27, 13:43
a u mnie w pszenicy nic ufoki nie zrobio...

maxikingwhite

2013-08-27, 13:46
Jestem ekspertem oni rysują prototypy tarcz hamulcowych