18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fair play to fair play

blerhs • 2010-07-25, 16:15
jak kuba bogu tak bog kubie :d

AUGUST

2010-07-26, 10:02
w/g mnie opis do filmiku nie jest zbyt trafiony ponieważ narzuca części osób oglądających( np. mnie) że Ajax dostał za swoje karę a tak naprawdę to przecież oni sami dali sobie strzelić gola. poza tym ,,tytuł'' filmiku i jego opis nie są zgodne ze sobą

trzelpy

2010-07-26, 11:24
Tak sobie napisałem żeby zobaczyć jacy z was napinacze ;d


a co do @mati_and1
Powiem ci że ten kraj uważa się za zaściankowy, bo ludzie tacy jak ty uważają się za pępęk wszechświata, i myślą że wszystko wiedzą. A wyzywając mnie od antysemitów sam pokazujesz że jesteś napinaczem, nietolerancyjnym do tego. Przeprowadź się do afryki, bedzie lepiej dla nas wszystkich.

Mephic

2010-07-26, 11:51
@up tak sobie napisałeś, bo nie masz nic lepszego do roboty, tylko sprawdzanie jacy z nich napinacze. Aż tak żałosny jesteś?

veno

2010-07-26, 12:04
ouuuuuu wha a goal ! whats a finish !

du...........ua

2010-07-26, 12:05
starszego filmu w necie to już chyba nie było

mati_and1

2010-07-26, 15:29
trzelpy napisał/a:

Tak sobie napisałem żeby zobaczyć jacy z was napinacze ;d


a co do @mati_and1
Powiem ci że ten kraj uważa się za zaściankowy, bo ludzie tacy jak ty uważają się za pępęk wszechświata, i myślą że wszystko wiedzą. A wyzywając mnie od antysemitów sam pokazujesz że jesteś napinaczem, nietolerancyjnym do tego. Przeprowadź się do afryki, bedzie lepiej dla nas wszystkich.



Nie uważam się za pępek świata, ale wydaje mi się za to, że ty tak. Tak sobie napisałeś? Tak, na pewno. I jeszcze jedno:
Cytat:

A wyzywając mnie od antysemitów sam pokazujesz że jesteś napinaczem, nietolerancyjnym do tego

Jak można tolerować nietolerancję? Nie będę nigdy tolerował antysemityzmu a tym bardziej rasizmu. Ludzie tacy jak ty powinni dawno wyginąć wraz z hitlerem.

hax

2010-07-26, 15:57
piwo za to, że nie wiem o co chodzi.

~Conscribo

2010-07-26, 22:22
KNT napisał/a:

To jest właśnie gra fair play. Wielki szacunek dla tych piłkarzy, za to co robią. Pokazują, że w piłce nożnej nie chodzi tylko o wygrywanie, ale i o dobrą zabawę oraz widowisko. Jeszcze raz wielkie wyrazy uznania, dla tych ludzi!



przy 3-0 to se można grać fair play

Huberek

2010-07-26, 22:29
Jak kupa bukowi, tak buk kupie.