18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facet ratuje całą rodzinę przed utonięciem

ZmienNazwe • 2014-03-06, 13:20


Miejsce akcji : Brazylia
Przyczyna : Prąd wsteczny?

xts

2014-03-06, 13:31
ja miałem sytuacje w dębkach w tamtym roku, że gimbe jakąś z nóżkami jak patyki ratowałem ze znajomymi bo mu się dno skończyło. Prąd był tak silny, że płynęło się kraulem 10cm/1sec. Jak było dno, to nogi podcinała fala zabierająca pół metra piachu. O samych nogach nie dało rady dopłynąć. Gimba trzymała się takiej deski, że nie dało rady rąk użyć. W sumie sam się obsrałem w pewnym momencie. Następnym razem nie będę ryzykował tylko pomacham. Ja zapie**alam na rowerku dla rozgrzewki 80km ale po bym byłem wyssany z życia.

najlepsze to, że widzisz jakieś dzieci 15m od Ciebie skaczą na falach i mają wode po kolana , a ty nie możesz do nich doplynąć

morał: jak są duże fale i wychodzisz coraz dalej, jak fale się kończą do sp***alaj na brzeg bo za pare sekund nie będzie dna bo prąd zabierze i ty umrzesz.

KebabRemover

2014-03-06, 14:05
Daje piwo bo raz płynęli po mnie w kołobrzegu jak za ostatnią bańkę wypłynąłem, nie topiłem się, akurat wracałem, ratownik podpływa tą dużą łodzią, wiosłuje i krzyczy "co ty odpie**alasz gówniarzu? skurcz cię złapie i jeszcze ja będę ryzykował życie" a ja myślałem że oni tam się nudzą i tylko czekają na akcję.

~tip.top

2014-03-06, 14:20
A wyobraźcie sobie odwrotną sytuację z rodziną, z jednej z powszechnie nieakceptowanych mniejszości narodowych w tym kraju :amused: Ratownik zasłużyłby na medal :D

kr...........81

2014-03-06, 14:20
nie no do pana powyżej naprawdę zajebiście co w tej akcji jest pięknego ciulu chodzący zapewne w rurkach

al...........10

2014-03-06, 14:20
3:20 coś dla sadolek

Gówniara, co na początku nie chciała zejść ze skutera przy brzegu, powinna oberwać w łeb.

A za materiał -- piwko. Chociaż nie powinienem, bo filmik aż za dobrze ćwiczy wyobraźnię kretynów, których w normalnych warunkach brak inteligencji powinien przerobić na karmę dla rybek i krabów.

Btw... ostatnio ktoś pisał, że wszędzie widzi kraby. Tej samej nocy (z przedwczoraj na wczoraj) przyśniły mi się kraby, homary i raki...

nowynick

2014-03-06, 14:29
Mam nadzieje, że te młode panienki odwdzięczyły się w pełni po akcji, bo należało mu się....

NWC

2014-03-06, 14:35
Po 1 dobra akcja

po 2 chciałbym pośmigać skuterem wodnym... szkoda, że kosztują dość drogo

meloox

2014-03-06, 15:06
...po przeczytaniu tytulu pierwsze co pomyslalem...facet wyciagnal u ciapatych korek od wanny :D

ProVVe

2014-03-06, 15:54
To jest kurestwo jak zasysa cie do morza... Mialem tak za dzieciaka, niby mam grunt zaraz jednak juz go trace i rwie do tylu... Tyle tylko, że więcej się cofam niż zyskuję i gdyby nie brat co mnie wyholował to sajonara sk***ysynu. Później ja byłem w roli ratującego i dzieciak wskoczył mi na głowę dosłownie! Mały otyły pener panikował, ale zanim zdążyłem cokolwiek zrobic bachor dostał mocy i sie usadowił jak k***a na wielbądzie. Zacząłem iść po dnie i z nim wyszedłem... Rozmawiałem z ratownikami i mówią, że najlepiej nie walczyć tylko dać się wyciągnąć ze spokojem i dopiero wtedy sobie popływać albo machać po łapą po pomoc...

Dlatego podpisuję się pod stwierdzeniem "xts"... Życie to nie filmy i lepiej dla jakiegoś idioty nie ryzykować własnym życiem... Chyba, że potrzebujecie zegarka :krejzi:

koolowsky

2014-03-06, 16:01
Ten miał skuter, a mój znajomy kilku naj***nych studenciaków sam wyciągnął w Międzyzdrojach. Jest ratownikiem, ale nie pracował wtedy. Ratownik który przyszedł z sąsiedniej plaży wezwał tylko SAR bo stwierdził, że morze jest zbyt wzburzone i nie bedzie ryzykował własnego życia (miał tu rację). Browar dla mojego ziomka!

Bociek

2014-03-06, 16:17
Prąd wsteczny? Ja mam na diodach prądy wsteczne, ale jakoś nie trzeba mnie i rodziny ratować