18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facet łapie żonę na zdradzie dzięki dronowi.

hypertonic • 2016-11-15, 09:09


I 18 lat z życia poszło w p*zdu :krejzi:

marcinpx

2016-11-15, 18:15
kuuurwa moze dlatego jak mowie o dronie to moja baba jest baaaardzo anty...

Ma...........91

2016-11-15, 18:21
Tak tak, bo faktycznie wszystkie zdrady są tylko przez sex. Osobiście mam kumpla, z którym kiedyś na imprezy się chodziło, no co ukrywać, jak tylko wchodził z dupeczką to krzyki było słychać poza domem. No i k***a co, od 3 lat miał żonę i nagle jeb. Zdrada. k***a co, idealne małżeństwo. I okazało się, że koleś miał sporo więcej pieniędzy od niego, taka tłusta, niska, łysa świnia :D

Druga sytuacja, ale to już moja znajoma, a jej chłopa nie znałem. Gadaliśmy czasami o tego typu sprawach, bo ona tam bała się że mu nie dogadza, bo on taki zajebisty w łóżku, a ona kłoda i pytała co robić. 3 miesiące po tym słyszę od ludzi, że ona k***a bo zdradziła swojego faceta z jakimś młodszym kolesiem. Pytam o ch*j chodzi, ona mówi, że przez to że on miał taki libido, to im się nie układało w łóżku i znalazła faceta który inaczej podchodził do tych spraw i bardziej jej to odpowiadało.

Są różne sytuacje. Nie tylko problem z r*chaniem. No, ale mierzcie wszystkich swoją niedoj***ną miarą, gdzie brak horyzontów i tępota zakrywana jest dobrym r*chankiem. I ot, taka cnota debili IQ >85 :D

realign

2016-11-15, 18:25
18 lat... skąd wie że nie dłużej. Skoro już tak opracowaną ma konspirację.
Kobiety nie są k***ami a faceci nie są łajdakami to poprostu kolejny dowód na to, że związki monogamiczne są nie naturalne.

HalfGod

2016-11-15, 18:28
Małżeństwo to h*jowy wynalazek. Wiążesz się z jedną osobą przysięgą przed bogiem, aż do śmierci małżonka. Potem jakiś h*jek w innej czarnej todze pie**oli, że udziela rozwodu. Kara śmierci powinna być. To kolejne debile zastanowiliby się czy warto, a ci co są pewni wiedzą czym ryzykują. Nie ma czegoś jak druga szansa. Dwa razy lub więcej można się zastanawiać, a nie próbować.

Polemon

2016-11-15, 18:34
Z mojej perspektywy to dobrze że se poszła stara raszpla, można młodą kurew teraz sprowadzić i dalej walić, tylko serce głupie się przywiązuje i wiążę z tymi k***ami nadzieje a potem cierpi. :-/

voo_doo

2016-11-15, 18:43
"Czuła się lepsza i czuła że należy jej się lepszy"

kalijanek

2016-11-15, 18:51
nie oszukujmy się, ślub jest potrzebny TYLKO i WYłĄCZNIE kobiecie. Po to żeby mogła się k***ić z innymi bez obaw o swoją przyszłość

SirMajkel

2016-11-15, 19:11
o proszę, tutaj większość sadoli to chyba polityką się zajmują bo gówno wiedzą a się wypowiadają.

Babka wsiadła do jakiegoś auta, wielka mi rzecz a ten zakompleksiony gamoń już się drze, że go zdradza, ale załóżmy, że tak jest. Trzeba wziąć pod uwagę jak się między nimi układało i całą resztę.
Słyszałem wiele historii w życiu i są dobre i złe zdrady. Czasami ktoś się puszcza bo jest szmatą a czasami komuś czegoś brakuje. Znam przypadki gdzie koleś był zwykłą szmatą i walił co popadnie a znam przypadki gdzie koleś co zdradzał był dzięki temu wzorowym mężem i ojcem, tyle rzeczy do rozważenia łącznie z psychiką a tępy gimbus, który ma na koncie 1 stosunek przez 5 sekund oczywiście się wypowie i sprowadzi wszystko do rżnięcia. Sadol powinien wprowadzić weryfikację wiekową i dawać dostęp ludziom od 21 lat wzwyż.

SpirytusSalicylowy

2016-11-15, 19:13
Abraxus napisał/a:

Ubawiłem się czytają powyższe komentarze gimbazy o dobrym j***niu żony, które przekłada się na brak zdrady:D dorośnijcie. Serio.


Zazwyczaj nie zabierałem głosu w kwestiach małżeństw itd., ale przykro mi, że Twoja matka dawała dupy każdemu tylko nie Twojemu ojcu ;) To wszystko kwestia środowiska, w jakim się obracasz. Nie wszędzie kobiety to k***y :)

SirMajkel

2016-11-15, 19:19
SpirytusSalicylowy napisał/a:


Zazwyczaj nie zabierałem głosu w kwestiach małżeństw itd., ale przykro mi, że Twoja matka dawała dupy każdemu tylko nie Twojemu ojcu ;) To wszystko kwestia środowiska, w jakim się obracasz. Nie wszędzie kobiety to k***y :)



Nie wiem skąd ty te wnioski wyciągnąłeś o jego matce, ale zakładam, że było tam ciemno i nie pachniało za dobrze.

Masterof

2016-11-15, 19:25
SirMajkel napisał/a:



Nie wiem skąd ty te wnioski wyciągnąłeś o jego matce, ale zakładam, że było tam ciemno i nie pachniało za dobrze.



Pod każdym tematem z kobietami w tle jeden gość pisze, że wszystkie baby to k***y, a drugi zawsze pisze, że fajnie mówi o swojej mamie, siostrze, babci, cioci, chrzestnej...

Kosa92

2016-11-15, 19:29
W sumie to film z dupy, bo nic nie udowadnia. Liczyłem na jakiś cumshot a tu baba wsiada do jakiegoś rupla.
Od początku facet wygląda na zakompleksionego przegrywa, i w sumie już po 3 sek oglądania filmu wiedziałem dlaczego go zostawiła (jeśli w ogóle).
Także korzystając z okazji pozdrawiam wszystkie ciepłe kluchy czytające tego posta:*
(babcia wam pewnie tego nie mówiła, ale na sadolu nie wygracie życia) ;-)

korowiow777

2016-11-15, 19:34
Jak tak czytam te wypociny pryszczatych znawców życia to mnie zajady bolą..

natking

2016-11-15, 21:52
Pytanie w ogóle po co on to wwala do neta. Cieszy go to, chce się popisać przed kolegami? Wtf?