18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook

koopa • 2010-11-24, 08:13
Nowe pojecie siedzenia na Facebooku.


Suka_Blyat

2010-11-24, 12:01
barondaniello napisał/a:

Fap fap fap.


Raczej mlask, mlask, mlask

Kokoxan

2010-11-24, 12:42
Nigdy nie wiadomo co czynią ręce za ramką.

shogo

2010-11-24, 13:40
pewnie już go zagazowała pierdem :D

matx

2010-11-24, 15:05
zj***les post opisem, nie ma piwa.

riodoro1

2010-11-24, 15:22
@UP, a co k***a, miał napisać ? "zobacz obrazek, naprawdę warto" ?

Dr.Mengele

2010-11-24, 21:39
Jak ja nienawidze dziewczyn, wredne k***y, szmaty, suki pieprzone, wykorzystują swoje atuty k***y , rozkoch*ją a potem p*zdy pasożytują i fochy strzelają, pie**ole to, niech sie goni szmata, ja jej łaski robić nie będę, jak k***a nie chce iść to niech k***a mi napisze że nie chce iść a nie wymyśla ze k***a musi isc na fakuletety. Na cholere ci fakultety jak ty k***a nie wiesz gdzie jest SNWE. Wypie**alaj! Mam tyle dup dookoła że sobie wybiorę, gotującą, sprzątającą, ty pie**olona feministko, tylko k***a nie przyłaź z płaczem ze byłem zbyt zajebisty dla ciebie, szmato ale to prawda. ch*jowo gotujesz, a twoje ciasta były gorsze z wyglądu od 1man1jar.com ale słoik z tym, najgorszy był ich smak, smak k***a gnijącego truchła płodu z Gangesu. Najbardziej mnie wk***iało to że prasowałaś mi skarpetki i swetry. Na cholere?! Jutro ci szmato wyśle rachunek za najem mieszkania, rachunek za prąd, wodę, benzynę, jedzienie, powietrze i za moje towarzystwo ty cygański podły pasożydzie.

Z poważaniem Wypie**alaj.


Ps. Nie miałem się gdzie wyżyć, sorry za spam Adminie ale musiałem się wyżyć za lata pie**olonego prasowania skarpetek i moich swetrów i za te paskudne ciasta, że murzyn z etiopi by ich kijem nie tknął.

Dr.Mengele

2010-11-25, 08:07
Twoi niestety nie, za dużo fenolu dostali w moim Sanatorium :


Pozdrawiam :goatse:

Pojda

2010-11-26, 00:03
Przychodzi facet do dentysty
dentysta: co, minetka była?
facet:mam włosy w zębach?
dentysta:nie, gówno na brodzie

.:...........:.

2012-06-28, 01:32