18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

_kwiatek_

2013-06-05, 20:29
większość i tak nie zrozumie... większość nawet nie będzie umiała przetłumaczyć... większość jest po prostu głupia.

oc...........an

2013-06-05, 21:47
_kwiatek_ napisał/a:

większość i tak nie zrozumie... większość nawet nie będzie umiała przetłumaczyć... większość jest po prostu głupia.



E? Nje rozómjem co pishesh ;)


A na serio, to wystarczy nie dzielić się każdym szczegółem z życia i będzie git.

BTW: jak mi zaczęły wyskakiwać reklamy to je wszystkie przyblokowałem z powodu "Obrażania uczuć religijnych" i sk***ysyny napisały mi: "Dziękujemy za ocenę, pokaż nam co lubisz, żebyśmy mogli dawać bardziej trafne reklamy". Tak k***a, już im pokażę, tylko rozbieg wezmę -_-

Kaosiem

2013-06-07, 20:56
@up

he?

KMD

2013-06-07, 20:59
Tylko rozbieg wezmę :D haahha

Prawda taka, że wszyscy, który mają tam konta, są reklamobiorcami :) Firmy płacą nie mały hajs za reklamy tam, a debile ciągle korzystają z tego badziewia :)
Ja bym k***a nie mógł spać ze świadomością, że jakiemuś j***nemu, pejsatemu żydowi kasę nabijam!...
I w dodatku z USA

andamarius

2013-06-07, 21:25
KMD napisał/a:


Prawda taka, że wszyscy, który mają tam konta, są reklamobiorcami :) Firmy płacą nie mały hajs za reklamy tam, a debile ciągle korzystają z tego badziewia :)
Ja bym k***a nie mógł spać ze świadomością, że jakiemuś j***nemu, pejsatemu żydowi kasę nabijam!...



Taaak. A tutaj nie ma żadnych reklam. A nawet jeśli jakieś są to na pewno nikt nie bierze za to kasy. Na kwejku i youtube też. Tiaaaaa.....

Btw. Najwięcej na reklamach zarabia wyszukiwarka Google. Z tym że tam większości reklam nie jest wprost widoczna (np. płaci się za to żeby coś było wyżej w wynikach wyszukiwania)


Nie rozumiem co wam w FB nie pasuje. Udostępniasz to co chcesz i na co wyrażasz zgodę. Przy praktycznie każdej informacji jaką dzielisz możesz zaznaczyć, że nie chcesz jej udostępniać. Każda aplikacja na jaką się zgadzasz ma dokumentacje tego jakie uprawnienia chce (przynajmniej te oficjalne. Z pozostałymi różnie bywa). Od tego jest GIODO i kilka fajnych instytucji, żeby o to dbać. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby FB udostępnił coś nie pytając mnie o zgodę.

Też nie rozumiem czemu spersonalizowana oferta reklamowa kogoś wkurza. Ja tam się ciesze, że dostaje tylko te reklamy które faktycznie mogą mnie zainteresować, zamiast być zasypywanym całym tym gównem.


A szczyt debilizmu polega na jednej rzeczy. To co jest faktycznie wykorzystywane to informacje, które sami zgodziliście się udostępnić.

Teraz niech ktoś mi powie. Jak wielkim idiotą trzeba być, żeby zgodzić się na coś a potem płakać, że to jest wykorzystywane? Jak nie masz świadomości tego co robisz to twój problem. Nie firmy udostępniającej usługę.


Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić co tak was w tym modelu wk***ia?

an...........en

2013-06-07, 21:26
Wszędzie są reklamy, nawet tutaj. Polecam AdBlock.

abdul

2013-06-07, 21:33
zakladacie gejzbuki, a pozniej sie zalicie. jak dzieci

Robot

2013-06-07, 22:42
Nie rozumiem dlaczego ktoś robi takie obrazki, czuje potrzebę uświadamiania ludzi, jak zarabia Facebook. Co z tego? :) Sam na miejscu właściciela serwisu postępowałbym tak samo, by zarobić. To oczywiste. Sam posiadam konto i jestem zadowolony.

astmuus

2013-06-07, 22:48
ch*jowo uważaliście z lekcji twarzoksiążki. Wystarczy wpisać w allegro facebook, żeby dowiedzieć się co jest na rzeczy (sprzedają wasze dane osobowe i informacje o tym co robicie, co później jest brane pod uwagę przy np. braniu kredytu czy składaniu podania do pracy. Szefostwo, zdaje się, alior banku nawet przyznało się, do tego, że zamierzają wprowadzić nowy algorytm do wyszukiwania danych ludzi którzy chcą założyć sobie konto : ).

ocwpzw

2013-06-07, 23:59
Świnie w stodole?

pigsty albo cowshed - odpowiednio chlew i obora






A tak poza tym ch*j mnie to boli, nie mam srejsbuka :krawaciarz:

andamarius

2013-06-08, 00:21
astmuus napisał/a:

...sprzedają wasze dane osobowe i informacje o tym co robicie...



Co rozumiesz przez sprzedają. Osobiście uważam, że firmy nie są aż tak głupie żeby te dane kupować, skoro są szeroko dostępne za darmo. Tak po prawdzie to sam możesz sobie spokojnie je zaciągnąć od nich przez Web 2.0 do swojej bazy danych. Więc co tu sprzedawać?

Jeśli zaś masz jakieś dowody na to, że FB sprzedaje odpłatnie informacje na których udostępnienie nie wyrażono zgody to daj znać. Każda okazja do zarobku jest dobra :P