18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewolucji ciąg dalszy

Websterthe1 • 2017-11-04, 17:44
Niedawno dużą popularność zdobył naukowy wywód Mariana Kowalskiego na temat teorii ewolucji. Myśleliście że Marian po tym wszystkim poszedł po rozum do głowy? A może zreflektował się, zapadł ze wstydu pod ziemię. Nic z tych rzeczy facet jest mega dumny z tego co powiedział i wraz ze swym środowiskiem kontynuuje ofensywę :mrgreen: :mrgreen:


sezamkowyRozpierdol

2017-11-04, 18:52
I bardzo dobrze, Kowalski i ch*jecki odpierdzielają kawał dobrej roboty w ramach szkalowania i ośmieszania prawicowych durniów :lol:
Nikt tak nie walczy ze środowiskami nacjoprawicowymi jak ci dwaj, swoją głupotą, debilizmem, ignorancją oraz zadufaniu ośmieszają postawy prawaków i nacjozjebów :amused:

korad84nh

2017-11-04, 18:54
O jest pierwszy sezamkowy , pierwszy lewak na sadiatic co to mi ksiądz do wanny wchodził :mrgreen:

GhostRider32

2017-11-04, 18:55
"Teoria ewolucji to tylko teoria" od razu wiadomo, że osoba wypowiadająca, pisząca te słowa to imbecyl.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-04, 18:56
korad84nh napisał/a:

O jest pierwszy sezamkowy , pierwszy lewak na sadiatic co to mi ksiądz do wanny wchodził :mrgreen:



Nie nazywaj mnie lewakiem bo to nie ja głosuję na pobożnych socjalistów z PiSu czy na niepobożnych socjalistów z PO udających wolnorynkowców, to ten zidiociały naród jest lewacki o który masz ból dupy głosuje na lewackich socjalistów z pisu ;-)

Tak więc nazywanie mnie lewakiem wsadź sobie głęboko w p*zde ;-)

SpeedyG

2017-11-04, 19:01
Dlaczego ciągle mylicie narodowych socjalistów z prawicą?

panorama

2017-11-04, 19:02
Moze i smieszne po pijaku ale ogolnie to zenujace.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-04, 19:24
SpeedyG napisał/a:

Dlaczego ciągle mylicie narodowych socjalistów z prawicą?



Właściwym pytaniem powinno być raczej - dlaczego takie pojęcia polaryzujące prowadzące do dychotomii myślenia jak ''lewak/prawak" są w ogóle stosowane w dyskusjach?
Takie to trudne ruszyć głową i nazywać po imieniu? - ten jest socjalista, ten kapitalista, ten konserwatysta, ten narodowiec, ten wolnorynkowiec, ten libertarianin, tek katolik etc :kawa:

Zabójca

2017-11-04, 19:37
Darwin by się wk***ił.

ToPrzeciezJa

2017-11-04, 20:04
Akurat ten tekst Mariana tutaj genialny:
-"jeżeli z bytów mniej doskonałych powstają byty bardziej doskonałe, to dlaczego z małp powstały osoby o poglądach lewicowych". Dobre marjan k***a dobreee, ale reszty rozmowy mogłoby nie być

froqer

2017-11-04, 20:47
"bo skąd mam wiedzieć?"

- To po ch*j się wypowiadasz.

"Im dłużej myślę, tym więcej mam wątpliwości."

- Pomagają opracowania naukowe. Samo myślenie, gdy jest się cymbałem nic nie rozwiązuje.

Uwielbiam jak wypowiada się taka jedna z drugą małpą oceniają poglądy, które kształtowały się przez stulecia nie znając podstawowych założeń.

Marian uważa, że był ławnikiem w sprawie o jazdę na rowerze w stanie nietrzeźwości i uzasadnia jakieś swoje debilne pomysły. Kłamiesz, k***o, Marianie. Nigdy nie byłeś ławnikiem w takiej sprawie, ponieważ w takich sprawach nie ma ławników.

Wk***ia mnie ten debil, ponieważ jest głupi, nie ma absolutnie żadnej wiedzy, a jest jakimś pie**olonym celebrytą i wygłasza swoje durne mowy, a inne debile mu przyklaskują.

Ewolucja LEWACKĄ teorią. To jest teoria naukowa, nie polityczna.
Człowiekowi bliżej do świni. Nie, k***a, nie jest mu bliżej.

Co takie ludzkie gówna robią w mediach i polityce. Nie można promować normalnego środowiska o poglądach liberalnych lub prawicowych?

Nie dam piwa, bo jak widzę ten ryj to mnie trzęsie.

Tak, mam potężny ból dupy. Wiem, będą żylaki. Idę wypić jakąś herbatkę na uspokojenie.

PS. I nigdzie w teorii ewolucji nie jest napisane, że z organizmów mniej doskonałych, powstają bardziej doskonałe. Adaptują się do środowiska preferując cechy bardziej przydatne, te mniej przydatne zamierają.

habiTEK

2017-11-04, 20:52
To jest tak samo niskich lotow jak opisy tego >fantastico< czy jak mu tam

domat1

2017-11-04, 21:25
lubię Mariana, z niego zawsze można się pośmiać
jest nawet za głupi na normalną pracę, bo z Pefronem jest dużo papierologii i dlatego nie chcą go zatrudnić

Al...........go

2017-11-04, 21:37
Katole, ech katole. Jak tak źle im z nauką to niech spieprzają na pustynię.

qwerty123hwdp

2017-11-04, 21:54
Jeśli teoria ewolucji jest prawdziwa, to co robi na ziemi Marian Kowalski jako byt mniej doskonały? Powinien ewoluować kilka tysięcy lat temu w jakiegoś drag queen albo innego Palikota.
Obalę także teorię ewaluacji na podstawie pewnego paradoksu. Czy da się określić wartość czegoś co nie ma wartości, np. wypowiedź Mariana Kowalskiego?