18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

miodek_1

2014-01-17, 19:58
Z wódeczką to nie przesadzajcie, że to zło na wigilię. Jak inaczej skosztować 12 potraw ? Tak na trzeźwo to człowiek się zmusza i jest mu potem z tym źle,bo przejedzony. Przy wódeczce natomiast to rączki same biegają za zagrychą.

Lemon19

2014-01-17, 20:01
ch*ja tam schudła, ktoś ogarnięty po prostu dobrze ją ustawił.
Jedna noga do przodu - całkiem inaczej dupsko wygląda i brzuch.
Ręka na biodrze - ma co zasłaniać.
Cycki wyj***ne na maxa - odwracają uwagę.
Włosy na ramionach - całkiem inaczej wygląda obręcz barkowa.
Trochę makijażu, dobre światło i z każdej świni da się zrobić coś przystępnego :krejzi:
Wystarczy spojrzeć na łapę, żeby wiedzieć, że ni cholery nie schudła.

Pącki

2014-01-17, 21:18
Kielonek do karpia to patologia? k***a lewackie brednie :lol:

op...........ve

2014-01-17, 22:12
Pącki napisał/a:

Kielonek do karpia to patologia? k***a lewackie brednie :lol:


skoro wyrastałeś w patologi i pijaństwie dla ciebie to jest normalne, dla innych niestety nie...
lewackie powiadasz ? Heh wszystko z czym się nie zgadzasz jest lewackie ? Wigilia bez wódy też jest lewacka tak ?

Pącki

2014-01-17, 22:18
@up
Po pierwsze posmaruj pupę
Po drugie patologią nazywasz czworo dorosłych ludzi raczących się kieliszkiem koniaku, bądź polskiej czystej "dla kurażu" na rodzinnym spotkaniu przy obfitej wyżerce.
Współczuję relacji rodzinnych, chyba że nie dorosłeś jeszcze na tyle, aby napić się wódki z własnym ojcem. Śmieciu.

re...........23

2014-01-18, 02:58
A na szafie wisi plaster boczku.

ra...........el

2014-01-18, 08:22
ment200 napisał/a:

Co to jest to warsaw shore? Cały czas o tym słychać, ale za ch*ja nie wiem co



typowy hipster który chce byc cool w inernecie, co za k***a pedalstwo. oczywiście nie musisz znac każdego programu, strony, celebryty itp ale po ch*j tu pytasz o co chodzi? nie masz internetu? wpisujac w wyszukiwarce warsaw shore napewno bys sie dowiedzial o co chodzi. ale nie, jak wszyscy tu o tym mówią, to ja bede spedalonym hipsterkiem, indywidualistą i zapytam co to to warsaw shore. k***a...

Ti...........ch

2014-01-18, 09:22
raphael, wstrzym ryj. Cały czas o tym słychać i wiekszośc ludzi o tym pie**oli, ale ja nie wiem co to jest i dlaczego wzbudza tyle emocji. Po prostu nie siedze cały czas przed telewizornią i nie napie**alam pilotem przerzucając w kółko programy. I żaden ze mnie hipster.

ulifont

2014-01-18, 10:15
to jest kk***a magia fotografii z takiego babsztyla zrobili coś tak pięknego, naprawdę nie można się napatrzeć

Pącki

2014-01-18, 13:06
raphael napisał/a:



typowy hipster który chce byc cool w inernecie, co za k***a pedalstwo. oczywiście nie musisz znac każdego programu, strony, celebryty itp ale po ch*j tu pytasz o co chodzi? nie masz internetu? wpisujac w wyszukiwarce warsaw shore napewno bys sie dowiedzial o co chodzi. ale nie, jak wszyscy tu o tym mówią, to ja bede spedalonym hipsterkiem, indywidualistą i zapytam co to to warsaw shore. k***a...


Bronić reality show o dz**kach i spinać o to poślady może tylko...
:mikolaj:

Da...........ia

2014-01-18, 14:37
Jak tak czytam te komentarze, to niektórzy r*chaliby wszystko co na drzewo nie ucieka. Później przychodzi moda na kurewki, imprezy, wyzywające stroje i makijaże, w efekcie trzeba się nieźle pomęczyć, żeby w galerii kupić normalne ubranie, takie na uczelnie zamiast do klubu.

ra...........el

2014-01-18, 15:22
ment200 napisał/a:

raphael, wstrzym ryj. Cały czas o tym słychać i wiekszośc ludzi o tym pie**oli, ale ja nie wiem co to jest i dlaczego wzbudza tyle emocji. Po prostu nie siedze cały czas przed telewizornią i nie napie**alam pilotem przerzucając w kółko programy. I żaden ze mnie hipster.



to, że takie zachoweanie jest hipstersko-pedalskie to moje opinia ale faktem jest, że zrobiłes to po to żeby zwrócić na siebie uwage. ja tez nie przesiaduje przed tv i czesto czytam/słysze o reczach o których nic nie wiem i w tym momencie z pomocą przychodzi np google :)

ulifont

2014-01-18, 15:45
da_lia po ch*j pani starszej za przeproszeniem w tym wieku na uczelnie chodzic

Da...........ia

2014-01-18, 15:58
ulifont napisał/a:

da_lia po ch*j pani starszej za przeproszeniem w tym wieku na uczelnie chodzic



Jestę wykładowcą. W międzyczasie realizuje badania na temat wiarygodności treści zamieszczonych w internecie.

Pącki

2014-01-19, 02:53
@up
Żałosny gówniarzu brak ci argumentów na fakt, że masz najwyżej 16 lat i gówno wiesz o życiu..
Zapoznaj się z definicją patologii, sformułowaniem którym miotasz la lewo i prawo bo widzę rodzice cię pod kloszem wychowują, więc zapewne ch*ja wiesz o czymkolwiek. A od Krakowa wara pędzlu niemyty, bo zapewne Kraków widziałeś tylko na zdjęciu.