18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewangelizacja "nie białych"

Dzemorek • 2017-06-29, 18:44
Taka książeczka została mi ofiarowana z ciekawości zajrzałem do środka.

Jak się okazuje kościół w bardzo szybki sposób przystosowuje się do polityki :idzwch*j:

_R...........s_

2017-06-29, 19:20
A najlepsze jest to, że takie brednie murzynom wpie**alają do głów, a dzikusy bez szkół ani edukacji w to wierzą, że uda im się wymodlić bycie białym.

No ale ch*j tam, wszystkie chwyty dozwolone, jeśli chodzi o przyciąganie klientów do korporacji.

Radysh

2017-06-29, 20:12
Chodzi o czystość tzw. duszy. Wy pie**oleni rasiści! :D

Loaloa

2017-06-29, 22:17
@up up
W łykaniu bredni rozpowszechnianych przez kler to akurat wy macie pierwsze miejsce.

Oponka

2017-06-29, 22:53
@up k***a... nie dość, że pedał to jeszcze czarny. "weś ić stont" :homer:

janlew

2017-06-30, 11:37
Kler? Nie każdy żyd to bolszewik, proszę młodzieży. Nie każdy muzułmanin to terrorysta. Nie każdy chrześcijan to protestancki oszołom. Z perspektywy Polaka, a więc najczęściej katolika, to jest heretycka broszurka.
Sadol bawi i uczy. Zawsze miło jak wiecie więcej o Polakach, wy nasi jeszcze współobywatele RP, to jest antykatolickie dzieci SBków i wnuki bolszewików, chrzczone chazarskim scyzorykiem.

Ork.Fajny

2017-07-03, 16:40
_RottenFetus_ napisał/a:

A najlepsze jest to, że takie brednie murzynom wpie**alają do głów, a dzikusy bez szkół ani edukacji w to wierzą, że uda im się wymodlić bycie białym.


Założę się że ta pani doktor wie więcej o szkole czy edukacji niż ty - przypadkowy troll z sadistica :amused:

TB303

2017-07-03, 23:38
Ork.Fajny napisał/a:

przypadkowy troll z sadistica :amused:


Przyganiał kocioł garnkowi :amused: