18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewan Dobson

_MoRo_ • 2012-09-10, 01:50
Nie wierzę, że po Sadisticu krąży tylko jeden filmik Ewana Dobsona.



Szkoda, że tacy ludzie są tak mało popularni. Polecam więcej jego utworów.

HoffMan

2012-09-10, 02:00
przedzik.... jedynie co mnie drazni to to ze mozna dostac oczoplasu... :D hahaha ale muzyka jak dla mnie zajebiaszcza... :D

stalowyszczur

2012-09-10, 02:15
Niezle plumka, ale do Tommyego to mu jeszcze daleko.


Tu akurat gra utwor autorstwa Masona Williamsa pomieszany z kilkoma innymi kawalkami. Odechciewa mi sie grac na wiesle jak widze takie rzeczy, przynajmniej kolo ma juz swoje lata, to tak nie boli.

_MoRo_

2012-09-10, 03:47
stalowyszczur napisał/a:

Niezle plumka, ale do Tommyego to mu jeszcze daleko.
(...)


Z tym, że temat poświęcony jest Dobsonowi, a nie ludziom, do których mu "jeszcze daleko" :roll:
Warto też wspomnieć o tym, że Dobson przede wszystkim gra swoje utwory ;-)

stalowyszczur

2012-09-10, 04:04
Pomyslalem ze jak sie komus spodobalo to moze z checia sie zainteresuje.

Cytat:

Warto też wspomnieć o tym, że Dobson przede wszystkim gra swoje utwory


Tommy rowniez ;]

~tedwaha

2012-09-10, 07:54
Nie wierzę, że po Sadisticu krąży tylko jeden filmik Ewana Dobsona.

A ja wierze bo to sadistic a nie youtube, jakby palca przy tym stracił to może bym uwierzył...

_MoRo_

2012-09-10, 11:26
tedwaha napisał/a:

A ja wierze bo to sadistic a nie youtube, jakby palca przy tym stracił to może bym uwierzył...



Roszp

2012-09-10, 11:40
_MoRo_ napisał/a:

Warto też wspomnieć o tym, że Dobson przede wszystkim gra swoje utwory ;-)



No to żeś Tommyemu dopie**olił
:erniepalm:

Tommy Emmanuel ma 23 płyty na swoim koncie i masę innych jako sideman (muzyk sesyjny), 3 dvd instruktażowe żeby takich kiepów jak pan wyżej nauczyć grać, masę nominacji do grammy i jako jedyny żyjący gitarzysta posiada certyfikat przyznawany przez Cheta Atkinsa (CGP - Certified Guitar Player)... W czym lepszy jest ten Ewan?

trolik

2012-09-10, 11:52
fajna muzyczka, ale to jest SADISTIC, a nie k***a portal do spuszczania się nad gitarką!

szygorski

2012-09-10, 11:55
bo niestety jest tylko niewiele ponad przeciętną, a na świecie jest dużo więcej genialnych gitarzystów.

NUSSET

2012-09-10, 12:01
o kurde ale fajne sadystyczne wideło...

_MoRo_

2012-09-10, 12:05
Roszp napisał/a:

No to żeś Tommyemu dopie**olił
:erniepalm:
(...)


Czy to, że zaznaczyłem, że Dobson gra tylko swoje utwory (które są naprawdę dobre, a jego umiejętności są i tak niesamowite jak na kogoś z ADHD i Tourette'm), to od razu znaczy, że chciałem Tommyemu "dopie**olić"? :lodowka:

Roszp napisał/a:

W czym lepszy jest ten Ewan?


Nie wrzuciłem tego po to żeby się licytować i porównywać go z innymi gitarzystami (szczególnie takimi, którzy osiągnęli tyle co Tommy grając na gitarze całe swoje życie), tylko temu, że uważam, że gość po prostu zasługuje na to żeby być bardziej popularny.

pankracy19

2012-09-10, 12:25
stalowyszczur napisał/a:

Niezle plumka, ale do Tommyego to mu jeszcze daleko.


Tu akurat gra utwor autorstwa Masona Williamsa pomieszany z kilkoma innymi kawalkami. Odechciewa mi sie grac na wiesle jak widze takie rzeczy, przynajmniej kolo ma juz swoje lata, to tak nie boli.



Za Emmanuela piwko zawsze, ale jedno małe sprostowanie: On nie gra tutaj kilku kawałków, tylko Classical Gas (Masona Williamsa) w swojej aranżacji ;>

ph...........el

2012-09-10, 12:41
ja chcę bana