18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewakuował się ze swojego...

Jesse.Pinkman • 2021-12-19, 21:30
...bolidu po srogim pie**olnięciu.

Folur

2021-12-19, 21:43
i ch*j mu w dupę, ma za głupotę. zapie**alają tam oni wszyscy takim "zabudowanym" kabiną motorem, co to żadnych norm bezpieczeństwa przecież nie spełnia, w ogóle co to niby jest? tam nawet prawa drogowego nie ma. W Polsce czy Europie czegoś takiego chyba nawet nigdy nie było lub jest tego bardzo mało, a tam co drugi jeździ jak nie skuterem to takim "czymś", bo samochodem to trójkółko nie jest

JanJankowski

2021-12-19, 22:22
Pileciał w p*zdu i dobrze!!!!

Matzdorf

2021-12-20, 11:14
Na tych gówienkach mają już panele słoneczne ? xD Czyli takie gówienka są lepsze od elektrycznych auto, bo ja zawsze się zastanawiałem czemu taka TESLA nie odzyskuję jakiejś tam ilości energii właśnie ze słońca...

metyoo

2021-12-24, 19:58
Folur napisał/a:

i ch*j mu w dupę, ma za głupotę. zapie**alają tam oni wszyscy takim "zabudowanym" kabiną motorem, co to żadnych norm bezpieczeństwa przecież nie spełnia, w ogóle co to niby jest? tam nawet prawa drogowego nie ma. W Polsce czy Europie czegoś takiego chyba nawet nigdy nie było lub jest tego bardzo mało, a tam co drugi jeździ jak nie skuterem to takim "czymś", bo samochodem to trójkółko nie jest



były takie wynalazki za prl`u :)