18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewa Kopacz PRL

Zapi93 • 2014-11-12, 08:52
Oto jak by wyglądała kronika w Polsce gdyby komunizm przetrwał do dziś. Ogólnie świetna robota.



gramwto2014

2014-11-12, 11:01
każda krytyka PO jest dobra... nie obchodzi mnie czy to z ust PiS, SLD , KNP czy innych ugrupowań...
zacytuje Piłsudskiego "Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy"... bo jak to jest że "robotnik" (pracownik niskiego szczebla) uczciwie pracujący cały miesiąc nie jest w stanie utrzymać rodziny na minimalnie godnym poziomie? ...

~DMT

2014-11-12, 12:03
I to ma być premier POLSKI. Muchy w kiblu bym z nią nie ubił, a co dopiero rządzenie państwem.

Krowal

2014-11-12, 12:48
gramwto2014, ja dorzucę inny cytat: Winston Churchill "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi."

casimus

2014-11-12, 13:02
To ja też jebnę znanym cytatem, a co tam:
"Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­litykę ro­bić."

Dla pierwszego gimbusa, który napisze kto to powiedział dam łaskawie piwo wirtualne.

Krowal

2014-11-12, 13:15
casimus, może gimbem nie jestem (za moich czasów już i jeszcze gimbaz nie było), ale Dziadek już się pod tym postem pojawił.

casimus

2014-11-12, 13:27
@up
A dokładnie, dokładnie :) . Miło kogoś oczytanego zapoznać ;)
Ja również z przerwy między gimnazjami. Piwo.

Analkonda

2014-11-12, 14:46
"gdyby komunizm przetrwał do dziś."?! Przetrwał i ma się dobrze, czerwona hołota nigdzie się stąd nie ruszyła i nie ruszy, nastąpiła jedynie zmiana warty...

ulifont

2014-11-12, 15:35
Tak jest komunizm u nas trwa, autonomia to jest ogłoszenie niepodległości, ulgi i zasiłki niszczą państwo tak jak umowy o pracę i zlikwidować kodeks pracy.

pi...........ja

2014-11-12, 19:03
Przecież przetrwał, jak i w całej Europie oraz dodatkowo zainfekował USA. Nowa nazwa to socjaldemokracja.

ulifont

2014-11-12, 19:25
I bardzo dobrze, ja nie narzekam.

maaciek872

2014-11-13, 00:43
ale jaki debil nie widzi tego ze komuna jest nadal w Polsce , kto siedziw naszym rzadzie starzy postkomunisci

Zapi93

2014-11-13, 07:41
Nie czepiajcie się słów. Oficjalnie komunizmu nie ma. Chodziło mi bardziej o PRL.

froqer

2014-11-13, 09:07
Cytat:

jak umowy o pracę i zlikwidować kodeks pracy.


Hahahah, aż się zalogowałem. Dobrze zlikwidujcie kodeks pracy, będą j***ć tych waszych "robotników" jeszcze bardziej niż teraz. Ten zj***ny kodeks jest po to, żeby te ograniczone debile, zarówno ze strony pracodawcy i pracownika, się nie pozagryzały. Bo taka mentalność u nas, że jak komuś pozwolisz, to najgorsze ścierwo drugiemu uczyni :) Nie zawsze problem w przepisach, tylko jak jeden z drugim z tego korzysta.
Ale likwidujcie, może dzięki temu będę miał pracę po studiach.

Komunizm, komunizmem, ale te debile same się do parlamentu nie wybrały. Proponuje iść w świat i próbować ludzi przekonywać, a nie k***a zamachy wymyślać i obalanie władzy.
Idę o zakład, że w Lubuskim wypieprzą starego komucha ze stołka prezydenckiego. I nie dlatego, że z pochodniami protestowali, tylko czasy się zmieniły, młodych jest więcej. Bo to się wybory nazywa.


PS.
Jak tak narzekacie, to jedźcie na Ukrainę na tydzień. Po powrocie będziecie słupy graniczne całować ze wzruszenia.

muszek25

2014-11-13, 12:16
Przetrwał do dziś? Przecież jest do dziś tyle ,że pod inną nazwą.