18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Evil Dead

Wilczex • 2009-12-13, 20:00



Jest to pierwsza część trylogii "Evil Dead", którą nosi miano kultowej.
Do opuszczonej starej chatki, w środku lasu, przyjeżdża Ash (Bruce Cambell) razem ze swoimi przyjaciółmi i dziewczyną Lindą na weekend. W piwnicy chatki znajdują dziwną książkę "Księgę Umarłych", która jest oprawiona w ludzką skórę i napisana ludzką krwią, obok tej książki znajdują również magnetofon i stare taśmy. Grupa przyjaciół bardzo się tym zainteresowała i odtworzyła nagranie, nie mając świadomości, iż ten tekst zawarty na tych taśmach obudził uśpione złe moce. Od tej chwili Ash i grupa przyjaciół muszą zmierzyć się z złymi mocami i nikt nie może im pomóc, ponieważ most, którym przyjechali zawalił się.


OCZYWIŚCIE POLECAM WSZYTKIE 3 CZĘŚCI!!

Arkhaanis

2009-12-15, 18:24
O tak!Kapitalna trylogia :-)

Krzysztof

2009-12-20, 03:39
To jest właśnie to co Krzysztof lubi najbardziej ;)
Druga część jest po prostu cudna.

~Arkhanis - Scrn z mojej ulubionej sceny.

Lord of Suffering

2010-05-17, 09:15
Klasyk bez 2 zdań. Cała "Trylogia" jest zajebista.
Od części pierwszej
przez 2



po armię ciemności którą oglądałem z wszystkich części jako pierwszą



nie moża zapomnieć też o Evil Dead 0 - Within The Wood`s
który trwa około pół godziny.

A na allegro można kupić piękną edycje limintowaną części pierwszej w takiej postaci



niestety bez jakiegokolwiek polskiego akcentu

dziubasek00

2010-05-18, 23:49
jeden z tych filmow z dziecinstwa, ktore sie bedzie pamietalo do konca zycia

Lord of Suffering

2010-05-19, 08:30
Z tego co wyczytałem w necie planowany jest też :shock: remake :emo: co moim zdaniem zrobi z klasyki :dead:
ale oby to były tylko plotki. Sam pokazał "Wrotami do piekła" że powinien pozostać już przy kolejnych kontynuacjach Spidermana. I czy widzicie w roli Ash`a kogoś innego niż Bruce`a?

Hooltay

2010-05-19, 10:20
'Martwe Zło' bez Bruce'a to już nie 'Martwe Zło' :>

Mindfuck

2010-05-20, 20:34
trójka rozpie**ala :mrgreen:


blue-velvet

2012-05-04, 14:59
Ja jednak najbardziej lubię drugą część, pierwsza to coś bardzo podobnego, ale jest dużo gorsza. Army of Darkness przypomina mi produkcje familijne, miejscami jest świetna, jednak nic nie dorówna dwójce. Tym bardziej badziewne remake'i na które nie będzie się dało patrzeć, pewne filmy trzeba zostawić takimi jakie są.