18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa za 40 lat

Maciek93PL • 2010-06-14, 20:25
Spójrzcie jak może wyglądać wasz kontynent za kilkadziesiąt lat. Lewacy muszą to zobaczyć na własne oczy żeby uwierzyć w to że są szkodliwi.


Youtube kanał PatriotPLEU

Maciek93PL

2010-06-15, 13:27
rrdzony napisał/a:


zamieszek w anglii nie pamiętam, ostatnie zamieszki w hiszpanii organizowali studenci, którzy sprzeciwiali się komercjalizacji uczelni wyższych, w grecji zamieszki miały podłoże socjalne - tam połowa ludzi nie chce kapitalizmu, a we francji zamieszki wywołane były bezsensowną śmiercią kilku osób. więc gdzie tu do cholery związek z fanatyzmem islamskim?
zamiast pieprzyć, że europa upada, trzeba odrzucić idee, które ją niszczą - pogoń za pieniądzem, konsumpcjonizm, kapitalizm - powodują, że nie opłaca się mieć dużo dzieci. z tego względu są niże demograficzne.

przed wojną byli żydzi, teraz muzułmanie - kim jeszcze będziecie straszyć ludzi, pojeby?!




w
hiszpanii były zamieszki na tle etnicznym, w południowych włoszech murzyni wyszli na ulice ale włosi szybko ich uciszyli a w Grecji imigranci razem z komuchami i antifą podpalali sklepy w centrum miasta, we Francji co roku wybucha jakis wielki konflikt etniczny a w Anglii kilka razy starli się azjaci z murzynami bo anglicy trzęsą w takich momentach gaciami

sirios

2010-06-15, 14:41
"nie krzyczałem, gdy budowali pierwszy meczet - mamy wolność wyznania. Nie krzyczałem, gdy osiedlali się na przedmieściach tworząc własne dzielnice - mamy wolność wyboru. Nie krzyczałem, gdy dostali się do parlamentu - mamy demokrację. Nie krzyczałem, gdy uzyskali większość w parlamencie - mamy uczciwe wybory. Nie krzyczałem gdy przegłosowali szariat, a moja żona została zabita, za niezakrywanie twarzy - już nie mogłem krzyczeć".

Więc lepiej krzyczmy, bijmy i mordujmy póki jesteśmy silniejsi. Jeśli nie będziemy, krew się, k***a, poleje. Tyle, że nasza.
Biada lewakom!!

Złowroga Pralka !

2010-06-15, 16:46
w historii kontynentu nie bylo wieku bez duzej wojny, nalezy sie spodziewac jej i w XXI wieku, Niestety, patrząc na dzisiejsze wychowanie mlodych ludzi, ich postawę i spojrzenie na świat, sytuacja Polski nie wyglądałaby najlepiej, na szczęście wygląda na to, że jednak na Zachodzie jest z nimi jeszcze gorzej. Film ogólnie niezły, można w nim dostrzec wiele sensu, oby proroctwo w nim zawarte nie spełniło sie.
+
efekty tolerancji murzynow arabow itp,gdzie u nich w panstwach bialy jest traktowany jak pies,albo i gorzej to u nas buduje sie ich koscioly i stara sie im dogodzic jak najbardziej,a u jakichs arabow za posiadanie bibli czeka stryczek...

AkirA666Dahak

2010-06-15, 18:16
Ekspansja islamu jest nieunikniona!!
Poniżej dłuższy film i bardziej rzeczowy.


LWMG

2010-06-15, 18:16
Śmierć brudasom, arabom, cyganom, lewakom i wszystkim innym co są inni niż my!

Maciek93PL

2010-06-15, 18:56
necrofallus napisał/a:

kolejna propaganda, tak samo zj***na jak ta od zielonych.



Propaganda to jest właśnie ta lewicowa. Co chwile pokazują jakiegoś kolorowego w tv jaką to ma białą żonę i jak fajnie wychowuje dzieci (oczywiście według swoich przekonań)
To jest kolonizacja a dane są prawdziwe populacja pozaeuropejska za 40 lat sięgnie przynajmniej 30 % a do 2100 to już będzie jeśli się nic nie zmieni ponad 60 %. Czy 60 % kolorowych arabósów i innego gówna nie przemawia do was ? Mniejszość biała to będą dla nich śmiecie do roboty

szachu44

2010-06-15, 19:52
Wie ktoś co to za muza w tle ??

Zephi

2010-06-15, 21:49
Dlatego trzeba zaostrzyc przepisy, niech oni sobie tutaj przyjezdzaja, jesli tak im na tym zalezy, ale na ograniczonych prawach, czyli wprowadzic chociazby zwiekszone kary za przestepstwa. Wolnosc wolnoscia, prawa czlowieka prawami czlowieka, ale scenariusz ten jest naprawde bardzo realistyczny, a biorac pod uwage radykalnosc takiego na przyklad islamu mozemy powoli zaczynac sie bac.

Swoja droga, Hitler to jednak wiedzial, co nalezy zrobic, azeby choc w malym stopniu porzadek zachowac. Na zlych podstawach troche, bo kierujac sie nieuzasadniona nienawiscia do zydow, ale z drugiej strony probowal utrzymac niemieckosc niemiec.

Maciek93PL

2010-06-15, 23:09


Komuna powraca strzeżcie się !

Człapi

2010-07-03, 11:15
Ja piernicze - jaki ten świat bezreligijny byłby świetny-
AVE Ateizm !

Re...........nt

2010-09-13, 10:52
Kontynuując zawarte tu uwagi z Lewej strony forum powiem IMO tak:

Za jakieś 50 lat powinny na ziemi skończyć się surowce naturalne (domyślnie kopalne), jeśli wtedy arabusy i inne bandy przejmą już wreszcie Europę, jako swoją siedzibę, to jeżeli będę wówczas jeszcze żył na emeryturce, usiądę w moim pięknym fotelu z surowego drzewa sandałowego, w chińskim szlafroczku, z 6 piwa bezalkoholowego (bo alkohol jest zakazany), z prażoną na maśle roślinnym kukurydzą (Allahu broń przed smalcem!) I wówczas k***a będę sobie pięknie oglądał przez moje własne okno jak to setki chińskich ciężkich czołgów miażdżą gąsienicami slamsy, meczety i inne takie podbijając europę dla resztek jej surowców i pól uprawnych.

PRAWO HAMMURABIEGO DLA IMIGRANTÓW.

Torghal

2010-09-14, 17:20
Takie filmiki coraz bardziej mnie zachęcają do wyjazdu do USA.