18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa Walcząca

svetrey • 2015-11-14, 21:31
Europa wstrząśnięta atakami w Paryżu, obywatele pokazują swoje niezadowolenie.









Ilość sprzedanych kebabów spadła o 33%.

Oponka

2015-11-14, 21:37
kupując kebaba osiedlasz araba

leon0xxx

2015-11-14, 22:15
W Francji trwa ogromny szum i trwa wojna, zakładane jest coraz więcej fanpejdży anty-islamskich a obecne są oblegane przez miliony broniących katolicyzmu wojowników klikających "J'aime" (lubię to) oraz walczących w komentarzach z obrońcami islamu...

cholonek

2015-11-14, 22:36
@Oponka

Kupując falafela osiedlasz śmierdziela :D

CzarlsXD

2015-11-14, 23:12
Niekupowanie kebabów, to pierwszy krok do upadku śmiecia. W moim mieście w Rzeszy, w samym centrum jest tego przynajmniej ze 150 lokali

Hirad

2015-11-15, 11:26
A ja bym sobie opierdzielił kebsa :mrgreen:

StaraKacapka

2015-11-15, 11:44
zrób sobie. Tylko debil nie potrafi tego zrobić.

MaratHS

2015-11-15, 12:06
leon0xxx napisał/a:

W Francji trwa ogromny szum i trwa wojna, zakładane jest coraz więcej fanpejdży anty-islamskich a obecne są oblegane przez miliony broniących katolicyzmu wojowników klikających "J'aime" (lubię to) oraz walczących w komentarzach z obrońcami islamu...


Gdzie w takich przypadkach jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ja się pytam!

Dla bóldupiących. Ten post to sarkazm.

leon0xxx

2015-11-15, 12:34
MaratHS napisał/a:


Gdzie w takich przypadkach jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ja się pytam!

Dla bóldupiących. Ten post to sarkazm.



Może sarkazm może nie ale facebook na poważnie usuwa konta za zgłoszony rasizm, rzekomo moje nazwisko nie było prawdziwe i dlatego zablokowali konto ale po wysłaniu 4 dokumentów potwierdzających tożsamość nie odblokowali go już.

I gdzie tu wolność słowa ja się pytam ?!

Ti...........ch

2015-11-15, 12:54
leon0xxx, nie gadaj frajerze, że udostępniłes swoje dowody tożsamości?! Tylko po to żeby mieć konto na jakimś j***nym portalu? k***a co za czasy...

rozowa_sukienka

2015-11-15, 13:32
Tilg_die_Schmach: teraz prawie wszystkim nowym blokuja. Ale zaden problem zrobic falszywe dokumenty jak sie juz tak bardzo chce potrollowac na facebooku.
Ale wysylanie im tam swoich-łahahaha. Ja nie rozumiem samej idei wstawiania tam zdjecia i nazwiska, a co dopiero wysylania dokumentow.

Postaram sie zalozyc konto jako Mohamed Kozojebca i je zweryfikowac.

Wracajac do glownego tematu- oni to juz dawno przewidzieli i sprytnie od dawna biora grube hajsy w zasilkach. Jak ktos sprzedaje kebaby to pewnie ci, ktorzy przyjechali x lat temu, o ile im sie jeszcze praca nie znudzila.