18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa spichlerzem dla arabów

Dzwoneczek • 2013-04-02, 18:02
Doczekamy się czasów, że polskie zboże, zwierzęta, owoce będą wywożone w uzbrojonych konwojach na pustynne tereny żeby wykarmić petrobachory. :-/

Najpierw wywiozą nam polskie kozy...



Źródło: Puls Biznesu

Da...........id

2013-04-03, 17:34
Eeeee spokojnie - wystarczy trochę wieprzowinki porozrzucać po polu :) niby szkoda ale w szczytnym celu.

tool006

2013-04-03, 17:40
Polskich kóz im się k***a zachciało! Wara!

Admin_RedTube

2013-04-03, 17:41
Ogólnie rzecz biorąc to wk***ia mnie takie sprzedawanie ziemi obym.
Niedługo będzie tak że cała Polska będzie wyprzedana a my będziemy zapie**alać w chińskich fabrykach.
Jakby tego było mało to jeszcze szmatogłowi wykupują nasze ziemie...co za pie**olone państwo.

Kuriki

2013-04-03, 17:51
Koko_yori, W ostatecznym rozrachunku to nie szmatogłowi wyjdą nas woje :nietoeprz:
Jak to mawia znajomy profesor; "chińczyki nas wykupią, a ty już lepiej zaczynaj się chińskiego uczyć".

Mnie to nie przeszkadza bo akurat Chińczycy nie są jakoś przesadnie wrogo nastawieni do obcych, w przeciwieństwie do szmatogłowych, no i co równie ważne, nie próbują rozpierniczyć naszej kultury, a raczej są jej ciekawi.

Jak tylko będę miał czas, poszukam nauczyciela chińskiego i poproszę o lekcje (*\(^.^=/*)

riczardson

2013-04-03, 17:52
Nasi przodkowie przewracają się w grobach. Ja pie**ole, o co to chodzi? Jak można sprzedać ziemię obcym no jak? no k***a jak?

sorra18

2013-04-03, 17:56
Dzierzawa rowna sie placenie za prawo do uzytkowania. Umowa wygasa i ziemia wraca do wlasciciela

korinogaro

2013-04-03, 17:58
olbi13, a czym niby to się różni od sytuacji w której kupiliby zboże od przedsiębiorców? Technicznie prawie niczym a praktycznie to jedynie tym, że będą mieli taniej.

Loaloa

2013-04-03, 18:35
Cytat:

Wiesz ze jako laicki lewak jako pierwszy stracisz leb z ich reki...?
No chyba ze okazesz swoja lewicowa odwage i przejdziesz na islam by sie ocalic...



Oj już nie dramatyzuj, może nie będzie mi dane dożyć tych czasów.

Cytat:

Ogólnie rzecz biorąc to wk***ia mnie takie sprzedawanie ziemi obym.
Niedługo będzie tak że cała Polska będzie wyprzedana a my będziemy zapie**alać w chińskich fabrykach.
Jakby tego było mało to jeszcze szmatogłowi wykupują nasze ziemie...co za pie**olone państwo.



Twoi przodkowie byli przez 1000 lat wyzyskiwani przez Kościół i nie narzekali, to do arabskich panów też się przyzwyczaisz.

Polacy się po prostu nie nadają do zarządzania tymi terenami, więc to dobrze, że przyjdzie ktoś, kto zrobi to lepiej. Wy będziecie w ramach wdzięczności odpracować wasz dług, a potem pobierać pensje za pracę dla właścicieli. Gdzie tu widzicie zagrożenie?

PanPodporucznik

2013-04-03, 18:47
Wyr*chają nasze kozy! Liberum veto!
Tylko my mamy prawo do r*chania własnych kóz, wara od nich

vass

2013-04-03, 18:49
olbi13 napisał/a:

my będziemy zapie**alać na "ich" ziemi a sami nie będziemy mieli co jeść...i po to mój dziad walczył o te ziemie?


Kup tę ziemię i przestań pie**olić, ktoś ci zabrania ?

Siwy5

2013-04-03, 19:06

HariDee

2013-04-03, 19:37
olbi13 napisał/a:

my będziemy zapie**alać na "ich" ziemi a sami nie będziemy mieli co jeść...i po to mój dziad walczył o te ziemie?



Twoj dziadek moze i walczyl, a ty zamiast pie**olic i swoim dziadku winnes ruszyc dupe i cos z tym zrobic aby te j***ne ciapaki tu nie chcialy byc, ale nie - latwiej siedziec na dupie na sadistiku i marudzic.

skrytojebca

2013-04-03, 20:07
OLBI uwierz ze to co sie działa za twojego dziadka to już było po ptakach, nasza ziemia byla sprzedana dawno temu

to wina młodzieży ze sie nie uczą tylko w ch..ja tną


teraz to juz nas czeka prawdziwe niewolnictwo bedziemy zbierac marchewki i ziemniaki w kraju dla ciapatach brudasów i inych tam maści

sadolfan

2013-04-03, 21:35
Tusk zapisze sie w historii polski jako jeden z najgorszych rzadzacych naszym krajem.